Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość student1981

jak szukac pracy jako nauczyciel?

Polecane posty

Gość student1981

jak szukac pracy jako nauczyciel? w tym roku w czerwcu zostane mgr chemi jako nauczyciel...i nie mam pojecia jak szukac pracy? chodzic do szkoły do dyrektora i pytac sie cz y jakos w necie jestem z wojewodztwa swietokrzyskiego i przeraza mnie to prosze o jakies rady . dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata26
heh mlody jestes ;) ja mam w rodzinie sporo nauczycieli i wiem jak sprawa wyglada a i latwo ci nie bedzie:P ale mowie jak jest , pozatym idz po prostu do kuratorium , zglos ze szukasz pracy i si oni maja wykaz gdzie jaka szkola kogo potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student1981
a czy po szkołach tez pytac dyrekcji czy nie? dla mnie to wstydliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie ma miejsca na wstyd
przede wszystkim składaj papiery w szkołach, które Cie interesują. Nawet jak nie znajdziesz pracy od ręki, to zawsze może sie jakiś etat zwolnić :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kuratorium ci nic nie pomogą sama miałam kideyś ten problem bycia nauczycielem geografii i przyrody :P a więc wydrukuj sobie liste gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w twoim mieście. wydrukuj sobie cv + lm i chodz od szkoły do szkoły i zostawija w sekretariacie. dyrektorzy cie nie będą przyjmować, ale zostawiaj w sekretariacie nawet jak mówią że mają komplet. zacznij roznosić cv już w maju na poczatku, bo wtedy zaczyna sie pierwsza rotacja w szkołach- emerytury zwolnienia lekarskie, druga rotacja jets w sierpniu na konferencjach poczatkowych. więc jesli bedzie coś dla ciebie to odezwą sie w czerwcu lub pod koniec sierpnia, czasem nawet w pierwszym tygodniu wrzesnia. na cv wpisz od razu mgr, a nie że bedziesz nim dopiero w czerwcu .... poza tym w kuratorium ci nie pomogą ,bo jak już nie mają naprawde kogo ztrudnić to dopiero wtedy dyrektorzy zgłaszaja wolny etat do kuratorium. może być też tak że w jedej szkole będziesz miał prae godzin i w drugiej- życie :D poza tym staż możesz rozpocząć najpóźniej do 14 wrzesnia mając co najmniej 9 godzin. przy całym etacie- 18 godzin zarobisz max 800 zł- powodzenia. nie mówię juz o odpowiedzialności, wścibskich i upierdliwych rodzicach i nie wychowanych bezczelnych uczniach :( jesli miałes praktyki w szkołach to to była bułka z masłem- po 3 latach pracy w szkole zauważylam że to co kiedyś było dla mnie ideałem sięgnęło bruku :( skończyła mi się cierpliwość i spełnilo się pwiedzenie obyś cudze dzieci uczył. poza tym za takie pieniądze czlowiek w naszym kraju nie jest w stanie wyżyć- a przecież masz wyższe wykształcenie i powinienes pracować za godziwe wynagrodzenie :) ale powodzenia sam się przekonaj tylko uprzedzam że dużo godzin idzie po znajomości sama to przeżyłam gdy mi etat zwinęła siostrzenica kogoś z kuratorium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając powyższą wypowiedź, rozumiem że juz nie pracujesz jako nauczyciel? Jaka więc inna pracę znalazłaś ? Ja tak samo jak kolega, bede w lipcu miała obronę pracy magisterskiej. Również od września chciałabym rozpocząć pracę. Oczywiście wolalabym cały etat niz zrzutki i jazda od jedne szkoły do drugiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student1981
to było do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia***
Jakie studia podyplomowe są dobre dla nuczyciela? Czym kierować się przy wyborze kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm żeby miec studia (bez wzgledu na kierunek) nauczycielskie, niech bedaie chemia musiales odbywac praktyki w gimnazjum i w liceum. Najczesciej z tych szkol, w ktorych miales praktyki dostaje sie oferty pracy. Ale ogolnie napisz CV i list motywacyjny na kompie wydrukuj po 30kopii podpisz odrecznie i zanies do liceow i gimnazjow w twoim miescie i tam gdzie gotow bylbys dojezdzac codzinnie. Idz do sekretariatu powiedz ze jestem mgr chemii, ze w tym roku sie bronisz (ale ze juz sie obroniles zalezy kiedy pojdziesz), ze masz odbyte praktyki (dobrze bybylo zebys zalaczyl do tych CV i lm ksero z oceny jaka uzyskales od nauczycieli, u ktorych miales praktyki) i szukasz pracy jako nauczyciel chemii i czy moglbys zostawic CV, albo zapytaj czy czasem kogos nie szukaja. Praca sama nie przyjdzie, musisz sam sie przejsc zanim ktos cie uprzedzi. jak sie uda to kto wie moze o tego semestru juz bedziesz po feriach uczyc albo bedziesz wuedzial, ze zwalnia sie miejsce w szkole od wrzesnia. Zaryzykuj mozesz tylko zyskac i powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MGsolutions
Czy znacie może osoby chętne do podjęcia pracy jako Nauczyciel Przedszkola w Niemczech???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zarejestrowałam w specjalnym serwisie, który ostatnio uruchomili: okienka.edu.pl. Podajesz wszystkie informacje o swoich kwalifikacjach, a oni przysyłają ci na bieżąco oferty. Fajne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz większych ambicji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygass
Jakiś czas pracuję za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej Toolip (www.toolip.pl) i mogę Ci śmiało polecić ich ofertę. Wynagrodzenie zawsze mam na czas na koncie (czasami nawet przed terminem), podpisują legalną umowę o pracę, widać, że firma jest rzetelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chemi" ja pier :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne jest też doszkalanie sie. Zerknijcie sobie tutaj - http://soyer.edu.pl/ . Soyer prowadzi wiele ciekawych i przede wszystkim przydatnych szkoleń dla nauczycieli czy pedagogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×