Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ded

Jak szukacie pracy?

Polecane posty

Gość ded

Odpowiadacie na interesujące was ogłoszenia i wysyłacie cv czy może chodzicie po firmach i instytucjach z zapytaniem o pracę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaa....
Przeglądam codziennie oferty pracy na stronach internetowych i jak mnie oferta interesuje to aplikuje. Albo ogłaszam się sama i jak pracodawca zainteresowany to dzwoni z ofertą.... W urzędach raczej bieda z pracą ciekawą... Najgorsze sa te rekrutacje/ Jakoś kiedyś tego nie było... a teraz sobie przebierają niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
ja na wlasnej skorze sprawdzilem ze Internet jest skuteczny . trzeba miec dobre CV, list, wysłac maila ( w tresci wiadomosci tez cos trza napisac) . ja na 150 maili dostałem okolo 30-40 telefonów a przy 15 rozmowie dostałem prace .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem do twarzy
taka jest prawda ze jak wizualnie sie nie spodobasz to mozesz miec super cv i le[szy list motywacyjny i pracy nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
święta prawda , niestety czasy sa takie ze musisz byc produktem rowniez atrakcyjnym wizualnie . szukanie pracy w dzisiejszych czasach to akcja marketingowa . niestety wielu utalentowanych ludzi nie potrafi tak dzialac a pracodawcy sa tu bezlitosni. takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy 15 rozmowie? :o super :o ja mam dopiero 3 na koncie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
wii ---- kazdy jest inny ma inne CV , inne doswiadczenia , wyglad itp. moze ci sie uda po 5 rozmowie a moze po 30 . szczescie tez jest potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem, tyle że ja jestem dopiero pos tudiach i doświadczenia mam tyle co 11 miesięcy na stażu :o także kolorowo tego nie widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
to zycze ci powodzenia , powiem tyle dzisiaj takie czasy ze jak ci zalezy na lepszej robocie to musisz byc produktem i w dodatku jego menadzerem. uwazam ze to głupie ale takie czasy. kiedys wystarczylo miec wyksztalcenie i olej w glowie . jesli nie zdychasz z glodu to radze uzbroic sie w cierpliwosc i szukac wytrwale , a CV zrobic tzw funkcjonalne zeby brak doswiadczenia nie rzucal sie w oczy. mozna tez wziasc jakas prace na popoludniowki a rano szukac lepszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
150 maili ... szok. Napewno mieszkasz w dużym mieście bo u mnie w mieście i okolicy jak znajdę 2 oferty na m-c które mnie interesują to super, dlatego też szanse mam mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
werr --- to racja duze miasto to podstawa . znam takich co wyslali 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam książę jak pisac CV w zależności od tego co się umie, czy ma się doświadczenie czy nie itp także CV mam niezłe :p też wysyłam jakieś średnio 3 maile na miesiąc, w Kielcach nie ma ciekawych ofert pracy, chyba że na kasie w Tesco :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
wii-- rozumiem ze trzy maile na miesiac powodowane jest żenadą jesli chodzi o oferty pracy. k...a podobno w tym kraju tyle ofert pracy jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
ale ponawiam moja sugestie o czasowym zatrudnieniu w pracy chocby na pol etatu najlepiej weekend czy popoludniowki. jakies siano bedzie a w tym czasie rano wysylac maile na lepsze oferty. innego wyjscia nie widze chyba ze wyjazd do innego miasta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dobrze rozumiesz, oferty super pracy to są ale chyba tylko w propagandzie politycznej :o ja obecnie jestem od marca na stażu także pieniążki zarabiam i nie jest źle, w międzyczasie szukam pracy ale ciężko bardzo to idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
to ze masz staz i wykazujesz aktywnosc ( a nie siedzisz i placzesz) to polowa sukcesu. w koncu trafisz na "tą" oferte . ja np 3 lata temu podjałem byle jaka prace i okazalo sie po 2 miechach ze dostane lepsza prace . mysle ze gdybym siedzial i biadolil los moglby sie do mnie nie usmiechnac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niab
Mar 30🖐️ mi ciagle odmawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
w znalezieniu pracy trzeba miec tez szczescie , mi tez odmawiali i odmawiali i odmawiali az w koncu mnie wybrali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
generalnie nie ma zlotej reguly i to co pisza czesto w poradnikach internetowych na temat szukania pracy jest na wyrost , zreszta pisza je ci ktorzy prace maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze przez jakiś czas będę wytrwale szukać pracy która mnie interesuje jeżeli nie uda się to spróbuję znaleźć coś na jakiś czas żeby w domu nie zwarjować i zarobić pieniądze na jakieś kursy - może one mi pomogą później zaleźć lepszą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
to jedyne wyjscie zeby nie popasc w depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je tez wysyłam maile choc dopiero ok 40 bo mieszkam tez w nieduzym miescie. zaczęłam szukac juz w sasiednim większym. miałam 5 rozmów. ale mam troche inny problem który jakos delikatnie zawsze wychodzi podczas rozmowy duza przerwa w pracy -3 lata wychowywania dziecka i wiek-42 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
no tak, macie kobiety przesrane . albo dziecko albo karieran no i pracodawca nie rozumie ze ktos musi rodzic na tym swiecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
42 lata jak dla mnie sila wieku . osoba doswiadczona, w dojrzalym wieku a nie leszcz co ma 20 lat i pstro we łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle Mar30 mam doswiadczenie i motywacje do pracy, chce sie uczyc zawsze to podkreslam i nic. moze ta praca dla mnie jeszcze sie nie pojawiła, jeszcze cierpliwie czekam, choc czasami mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie należy się poddawać wkońcu ktoś się pozna na naszych umiejętnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
powiem inaczej nie mamy wyjscia , pozostaje miec upor i cierpliwosc w oczekiwaniu na lepsza prace bo jedyna alternatywa jest zalamanie sie lub pogodzenie z marnym losem ale wtedy takie zycie jest nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
wlasnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsvsdv
tutaj pisza ludzie ktorzy maja po 3 -5 rozmow za soba i wyciagaja wnioski... co to za wnioski pytam??? ja mam za soba około 60 moze wiecej rozmow i z doswiedczenia moge stwierdzic ze jesli chcesz dobrze zarabiac i miec fajna prace musisz osobiscie sc do pracodawcy prace oferowane przez neta zawsze powtarzam zawsze! byly beznadziejne od kiedy chodze osobiscie trafiam na ludzi konkretnych dodam tylko ze to sa pracodawcy ktorzy nie oglaszaja sie w necie korzystaja z posrednikow ja sobie posrednikow odpuscilam i poszlam osobiscie a ci co szukaja przez neta to sa zazwyczaj firmy ktore oszczedzaja na wszystkim co sie da łącznie z twoja wyplata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
bzdura , znalazlem dobrze platna prace dzieki internetowi. i nie pisza tu tylko tacy co maja 5 rozmow. ja mialem 15 i robote dostalem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×