Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanko222

Jak wygladaja testy na Urzędników konkursy

Polecane posty

Gość Pytanko222

Jutro ide na test bo dostałam sie do 2 etapu konkursu jak to wygląda był ktos na czymś takim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMC
Też jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiii
wszędzie jest inaczej, trzeba było się zapytać jak zapraszali na test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibbon
Hmmm.... niech zgadnę.... Moja magiczna kula mówi mi, że aplikujesz do Krakowa... Urząd Marszałkowski... zakłócenia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulaaaaaa
znajomosc kodeksu postepowania administracyjnego, konstytucji, ustaw i rozporzadzen regulujacych dzialanie danego urzedu, oraz test języka angielskiego, nastepny etap to rozmowa z komisja - naczelnikiem wydzialu i dwoma dodatkowymi osobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanko222
Ja juz wiem jak to wszystko wygląda byłam i sie przekonałam obok mnie siedzxiała dziwczyna zwyczajnie ubrana odróżniając się od innych w swetrze i dzinsach a reszta garniturki. Dziewczyna na 14 pytań pisała przez 30 minut a naprawde trzeba sie było zastanowić bo pytania były nie składnie napisane i naprawde nie wiadomo było o co oni pytają. Dziewczyna po zakonczeniu testu wyszła i jak zeszła na parter tak weszła do jednego z wydziałów. Wiem ze te 15 innych osób które sie starało robiło za głupi tłum bo dziewczynke wprowadziła moze ciocia. Te konkursy to jedna wielka chała i nic wiecej i nerwówka dla tych osób które siedza i sie ucza tego co oni wymagają. No a po 2 po co tam było w komisji 4 osoby znajace pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urzedniczka
A skąd wiesz ze sie zakwalifikowała?? U nas tez były konkursy niedawno do urzedu i naprawde najlepsi sie dostali a nie "po znajomości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueheheh
to ty chcialas do urzedu bez znajomosci??? hahahaha przeciez to jasne ze te konkursy rekrutacje i testy to sa tylko formlanoscia zeby nikt sie nie czepial zatrudnionych po znajomosci :D wiem bo moja przyjaciolka calkeim niedawno pisala ten egzamin (na dodatek po miesiacuu pracy tamze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiiiiiiiii
pracę dostaje ten kto ma tzw "pchnięcie" wiem bo sama bralam udział i było żenująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×