Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beata3131

jaką firme mlm polecacie??

Polecane posty

Gość beata3131

Czy sprzedajecie jakies produkty w firmach mlm? np avon czy oriflame albo innych? Bylam ostatnio na spotkaniu jednej z takich firm i mowili o jakis bajecznych dochodach (w co oczywiscie nie wierze), ale pomyslalam ze mozna w sumie tak sobie dorobic podczas studiow cos sprzedajac, tylko że konsultantek avon i oriflame juz pełno, znalazlam jakas liste w internecie http://www.openmlm.pl/firmy_mlm.php ale nic na niej nie ma tylko nazwy firm. Mozecie cos polecic? moze jakas inna strone na ktorej bedzie cos wiecej napisane o firmach tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym systemie sprzedawane
jest też Alveo szukaj firmy Akuna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w domu
Chcesz pracować 5 godz tygodniowo i zarabiać około 1000PLN/miesiąc to napisz... Szczegóły oferty wysyłam na e-maila. Żadnego wkładu finansowego, żadnych formalności, jedyne co poświęcasz to 5 godz tygodniowo przed komputerem. Jeśli jesteś zainteresowana, napisz, a wszystko wyjaśnię. adres: aimer22@wp.pl Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Betterware. To angielska firma zajmującą się sprzedażą bezpośrednią produktów przydatnych w każdym domu. Atrakcyjne ceny i innowatorskie rozwiązania przyciągają wielu klientów. Dzięki temu praca staje się naprawdę łatwa i przyjemna. Dlaczego warto zastanowić się nad współpracą z Betterware? Jest wiele korzyści. Pozwolę sobie wymienić tylko kilka: 1. Dobrze przemyślany Plan Marketingowy - daje on nieograniczone możliwości zarobku oraz równe szanse wszystkim Przedstawicielom. Przysługują Ci m.in.: - Zysk Natychmiastowy 30%; - Rabaty Indywidualne do 15%; - Rabaty Grupowe do 15 %; - Premie Menadżerskie i Dyrektorskie 10%, 1%, 0, 5%, 0, 25%; - Nagrody pieniężne jednorazowo od 500 do 25 000pln 2. Brak ryzyka - firma kieruje się prostymi zasadami oraz uczciwością. Możesz być pewna/pewien, że po rejestracji w Klubie nie spotka Cię żadna przykra niespodzianka w postaci dodatkowych opłat. Jako swego rodzaju zabezpieczenie, firma udziela również 30-dniowej gwarancji jakości na wszystkie swoje wyroby. W ciągu tego okresu możesz zwrócić produkt, jeśli nie spełni on oczekiwań Twoich oraz Twoich klientów. Do tego warto dodać, że nie masz wymogu składania zamówień. Po prostu kupujesz kiedy chcesz i ile chcesz. 3. Ogromna elastyczność pracy - od Ciebie zależy, kiedy, gdzie i z kim chcesz pracować. Od Twojego zaangażowania zależą również Twoje zarobki i awanse. Tylko Ty jesteś sobie szefem. Jak widzisz, nie musisz ponosić ryzyka, aby zarabiać. Czy będziesz to traktować jako dodatkowe zajęcie, czy też jako jedyną pracę, zależy od Ciebie. A wystarczy zrobić tak niewiele - pokazać katalogi z produktami Betterware rodzinie, znajomym, sąsiadom. Zobaczysz, że zamówienia posypią się same. Nie trać czasu, bądź pierwszym Przedstawicielem w Twojej okolicy! Więcej informacji na temat firmy, współpracy oraz produktów znajdziesz na stronie www.betterware.home.pl P.S. Mile widziane konsultantki oraz konsultanci Avon i Oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Betterware. To angielska firma zajmującą się sprzedażą bezpośrednią produktów przydatnych w każdym domu. Atrakcyjne ceny i innowatorskie rozwiązania przyciągają wielu klientów. Dzięki temu praca staje się naprawdę łatwa i przyjemna. Dlaczego warto zastanowić się nad współpracą z Betterware? Jest wiele korzyści. Pozwolę sobie wymienić tylko kilka: 1. Dobrze przemyślany Plan Marketingowy - daje on nieograniczone możliwości zarobku oraz równe szanse wszystkim Przedstawicielom. Przysługują Ci m.in.: - Zysk Natychmiastowy 30%; - Rabaty Indywidualne do 15%; - Rabaty Grupowe do 15 %; - Premie Menadżerskie i Dyrektorskie 10%, 1%, 0, 5%, 0, 25%; - Nagrody pieniężne jednorazowo od 500 do 25 000pln 2. Brak ryzyka - firma kieruje się prostymi zasadami oraz uczciwością. Możesz być pewna/pewien, że po rejestracji w Klubie nie spotka Cię żadna przykra niespodzianka w postaci dodatkowych opłat. Jako swego rodzaju zabezpieczenie, firma udziela również 30-dniowej gwarancji jakości na wszystkie swoje wyroby. W ciągu tego okresu możesz zwrócić produkt, jeśli nie spełni on oczekiwań Twoich oraz Twoich klientów. Do tego warto dodać, że nie masz wymogu składania zamówień. Po prostu kupujesz kiedy chcesz i ile chcesz. 3. Ogromna elastyczność pracy - od Ciebie zależy, kiedy, gdzie i z kim chcesz pracować. Od Twojego zaangażowania zależą również Twoje zarobki i awanse. Tylko Ty jesteś sobie szefem. Jak widzisz, nie musisz ponosić ryzyka, aby zarabiać. Czy będziesz to traktować jako dodatkowe zajęcie, czy też jako jedyną pracę, zależy od Ciebie. A wystarczy zrobić tak niewiele - pokazać katalogi z produktami Betterware rodzinie, znajomym, sąsiadom. Zobaczysz, że zamówienia posypią się same. Nie trać czasu, bądź pierwszym Przedstawicielem w Twojej okolicy! Więcej informacji na temat firmy, współpracy oraz produktów znajdziesz na stronie www.betterware.home.pl P.S. Mile widziane konsultantki oraz konsultanci Avon i Oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostań przedstawicielem Betterware, zamawiaj, zarabiaj, bądź zadowolona!!! Moje GG 2653390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie sprzedaje , tylko kupuje np. hipermarkecie . Ale odpowiedni program partnerski robi swoje Czy to ma sens , jak najbardziej .... Czy znajdzie taka osoba , która stwierdzi , że ludzie przestaną kupować codzienne produkty ? adres email dla chętnych informacji w stopce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę polecał konkretnej firmy, jako dystrybutor mlm powiem Ci tylko na co zwrócić uwagę przy wyborze jednej z nich: - czy firma znajduje się w pierwszej lub w początku drugiej fazy rozwoju, - czy akceptacja produktu jest wysoka i czy jest on wysokiej jakości, - czy branża jest perspektywiczna, - czy możesz liczyć na wsparcie, współpracę i szkolenia firmy/uplineów - czy firma nie zabrania, a przede wszystkim czy popiera korzystanie z technik i narzędzi internetowych, - czy plan marketingowy faktycznie pozwala Ci zarobić, Czy to jasne? Czy mam rozwinąć tą wypowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lider79
ja polecam Betterware...sama zajmuję się tym od 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolona...zainteresowanych zapraszam na stronę www.biznesbetterware.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Gronek
Ludzie, powiem Wam dlaczego NIGDY nie osiągniecie sukcesu w MLM. Dlaczego? Bo nie znacie zasad jakie rządzą światem biznesu!! Pisząc pod takim postem jak ten o firmach MLM i wychwalaniu ich jakie to one nie są super jest równoważne z PRACĄ NA ETACIE. ( a zakładam, że jeśli ktoś jest w mlm to po to żeby kiedyś rzucić etat..). Czytniku promuj siebie, nie akune, FM, Avon i inne firmy. Zbuduj swoją markę, pracuj na swoje konto a nie na konto jakiejś firmy. A później wszyscy się dziwią, że mlm to piramida finansowa (gdzie tak naprawdę etat można uznać za piramidę!!) Ehh ludzie, w mlm nie ma szybkich pieniędzy tutaj jest więcej pracy niż na etacie.. różnica jest taka, że pracujesz na początku a później tylko doglądasz biznesu, który pracuje dla Ciebie... Zainteresowanych MLM'em zapraszam do siebie. Pozdrawiam, Michał Gronek. www.gronekmichal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do akronim
sam jestes gowno. Nie znasz sie to nei nie wypowiadaj leszczu. btw. Ogolnie polecam MLM. Firm jest duzo w Polsce. Kazdy moze wybrac cos dla siebie odpowiedniego.. Na poczatku tzreba miec checi i byc cierpliwym bo pieniadze przychodza z czasem. Zycze powodzenia i samych sukcesow. A ci co pisza ze to piramida itp to debile i puste łby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piramida to ZUS
ZUS jest encyklopedycznym przykładem piramidy Finansowej. Miejcie to na uwadze durni wyborcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko to piramida
w dzisiejszym swiecie praktycznie wszystko jest piramida. Zaczynajac od pracy na etacie. ZUS tez jest piramida. Wszyscy jestesmy dymani w dupe. Chociaz wiekszosc ludzi tego wogole nie widzi. A szkoda. Cale zycie ktos na kogos pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojan_tom
Same fakty! Działamy zaledwie 3 miesiące, a już możemy się pochwalić: - ponad 1100 czynnych dystrybutorów - 10 kierowników regionalnych (warunek do awansu: dwóch kierowników zespołu + 5000 pkt w danym miesiącu) - raz na dwa tygodnie wprowadzona nowa grupa produktów (obecnie 12 rodzajów produktów i w każdym przynajmniej 6 zapachów) - dwa biura w kraju, a w ciągu najbliższego miesiąca biura regionalne w większych miastach kraju oraz za granicami kraju - regularnie prowadzone szkolenie stacjonarne oraz szkolenia online - regularnie prowadzone webinary dla zainteresowanych, zawsze w środę o 20.00 pod adresem: http://www.gvolive.com/conference,aromagroup - profesjonalna strona fan page na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/aromagroup.eu - banery animowane i stateczne dla każdego dystrybutora - profesjonalny katalog produktów oraz profesjonalne wizytówki dla każdego dystrybutora W najbliższym czasie: - strona fan page dla każdego dystrybutora - kolejne produkty - kolejne banery i inne materiały reklamowe A w mojej strukturze: - centralny autoresponder dla każdego (www.twojedochody.cba.pl ) oraz zupełna nowość: budowa struktury systemem kominowym, czyli wszyscy w jednej linii. Tylko teraz masz szansę wejść na górę tej pionowej linii prowadzącej do szybkiego sukcesu. Jeśli jesteś zainteresowany(a) szybkimi efektami, zapraszam do wspólnego biznesu - jeszcze jest czas na zdecydowanie działanie. Najbliższe miesiące zadecydują, kto w najlepszym stopniu wykorzysta wejście na polski rynek wiodącej firmy w branży marketingu sieciowego. Po zapoznaniu się z moimi warunkami współpracy, spróbuj znaleźć lepszą propozycję! Tomasz Bojanowski Kierownik Regionalny Aroma Group mail: bojan_tom@o2.pl skype: Tomasz_bojanowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w Fm Group(polska firma) i jest ok. Więcej informacji otrzymacie pisząc do mnie na e-mail "madchen_ak@o2.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflame11
Witam serdecznie Ja polecam 2 firmy Oriflame i www.aroma24h.aromagroup.pl W pierwszej firmie sprzedajesz tak jak w wiekoszsci firm bezpośrednich przez katalog i budowanie swojej grupy, natomiast druga firma to połączenie sprzedaży bezpośredniej z własnym sklepem parterskim!! Prowadzisz własny sklep z własną subdomeną .Firma za ciebie pakuje i wysyła ! więcej informacjo na e-mail oriflame.cosmetics.bs@gmail.com lub www.aroma24h.aromagroup.pl Dlaczego oriflame? Postęp Ori-Derm:gwarancja wysokiej jakości Najwyższa jakość składników Etyczna odpowiedzialność Naturalne piękno w zgodzie z naturą Zarabiaj pieniądze dzisiaj spełniaj marzenia jutro W Oriflame dbamy środowisko Nasza wyjątkowość Gdzie nauka spotyka piękno W oriflame masz: kredyt 14 dni na spłacenie bez opłat zamówienia składasz przez internet,faks ,telefon 23% marzy plus dodatkowe rabaty nagrody po 1 zł ,programy lojalnościowe zamawiasz kiedy chcesz pomoc sponsora gwarancje satysfakcji klienta(możliwość zwrotu produktu) dla nowych konsultantów program witamy Obecnie jeszcze zaczęłam współpracę z nową firmą polską która zajmuje sie sprzedażą narazie kosmetyków kolorowych ale niebawem rozszerzy swoją działaność o wody toaletowe i kosmetyke białą Jeśli ktoś zainteresowany to proszę pisać na gg7593763 e-mail oriflame.cosmetics.bs@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką i ze względu na to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, których wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką zapraszam na: e-maila: zaklinaborycka44@gmail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970 jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj na forum, chętnie odpowiem :) sama możesz wybrać co chcesz dostać na start ;) Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON zapraszam do AVON :) podpiszę umowę z każdym niezależnie od miejsca zamieszkania :) dla każdego prezent! :) mój email: zaklinaborycka44@gmail.com zapraszam wszystkich chętnych :) dieta - start 07.03.2011r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabel wcielony
ach te baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka89
wkurwia mnie dzis to ze caly czas pojawiaja sie watki avonu na forum czy wy jz niemacie gdzie tego swojego badziewia sprzedawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka2
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką i ze względu na to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, któych wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką zapraszam na: e-maila: zaklinaborycka44@gmail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970 jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj na forum, chętnie odpowiem sama możesz wybrać co chcesz dostać na start Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe. Również zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką i ze względu na to, że w AVON pracuję już dobrych kilka lat, wiem, że ważne jest wsparcie Lidera Nadrzędnego. Dlatego ode mnie masz nieograniczoną pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90! -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijażu, spotkania Nova Szansa itp. (po szkoleniu Piękno Sukcesu możesz zakupić 3 zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkoleń otrzymujesz dyplom za uczestnictwo -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -możliwość zwrotu lub wymiany produktów na inny -program lojalnościowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę, możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę, maxymalnie do 10zł !! -wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czym Ty także możesz uczestniczyć :) -AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek, do którego dostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz! Bądź aktywna w minimum 2 katalogach, tj. 5/2011 i 6/2011 lub 6/2011 i 7/2011 lub 5/2011 i 7/2011. I złóż w tych katalogach zamówienia na min. 250zł, a będziesz mogła zamówić wodę perfumowaną rare gold w cenie 5,90! Jeśli natomiast będziesz aktywna w 3 katalogach 5/2011, 6/2011, 7/2011 możesz zamówić biżuterię za 5,90! Również możesz zdobyć pędzle do makijażu w eleganckim etui. Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką zapraszam na: e-maila: zaklinaborycka44@gmail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970 Z każdą osobą pracuję indywidualnie. W Busku Zdroju 4 kwietnia (poniedziałek) odbędzie się szkolenie z wizażu (techniki makijażu) szkolenie jest płatne 90zł, po jego ukończeniu można zamówić 3 zestawy po 40zł (wartość katalogowa zestawów to w sumie 670zł) a także za 35zł można zakupić sobie duży kuferek na kosmetyki. Na zakończenie szkolenia otrzymuje się także dyplom :) chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu proszę o kontakt. Niezależnie od okręgu i dywizji. Jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj, chętnie odpowiem :) cały pakiet nowej Konsultantki przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, w ciągu 3 dni, jeśli jesteś z pobliskiej miejscowości możemy się umówić na spotkanie. Gorąco zapraszam :) każda nowa osoba dostaje prezent po złożeniu swojego pierwszego zamówienia :) Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON zapraszam do AVON :) podpiszę umowę z każdym niezależnie od miejsca zamieszkania :) dla każdego prezent! :) mój email: zaklinaborycka44@gmail.com i gg: 2164642 zapraszam wszystkich chętnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten_fajny1
Polecam firmę Fm group-produkty perfumeryjne,chemia domowa,make up chętnych z okolic Wrocławia zapraszam do współpracy pw na maila wyjaśnię na czym polega plan marketingowy sprzedaż bezpośrednia i zarobek od razu lub reklama i zarobki w dłuższej perspektywie czasowej sam/a wybierz co cie interesuję ,pamietaj marnujesz tyle cennego czasu przed komputerem pozwól zarobić sobie i innym. Ten_fajny1@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka22
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Aktualny katalog 6/2011: http://www.pl.avon.com/PRSuite/home_page.page Co najważniejsze, to zwracam wszystkie koszty za małe zamówienia. U mnie nie ma żadej wymaganej kwoty, na którą musisz złożyć zamówienie :) możesz składać zamówienia nawet po 20zł w katalogu, a dostawę paczki będziesz mieć bezpłatną:) Już dziś jeśli zostaniesz Konsultantką w katalogu 6,7 bądź 8/2011 i złożysz swoje pierwsze zamówienie w katalogu, w którym podpisałaś umowę na min.250zł będziesz mogła zamówić fantastyczne kosmetyki za 1zł!! *w pierwszym katalogu współpracy - superwydłużający tusz do rzęs - za 1zł *w drugim katalogu współpracy - podwójny program liftingujący okolice oczu - za 1zł *w trzecim katalogu współpracy - zestaw: woda toaletowa spotlight i odżywcza maseczka do ciała z minerałami z Morza Martwego z serii PLANET SPA - za 1zł Bądź aktywna w 2 katalogach, tj. 6/2011 i 7/2011 i złóż w tych katalogach zamówienia na min. 250zł, a będziesz mogła zamówić wodę perfumowaną rare gold w cenie 5,90! Również możesz zdobyć eleganckie pozłacane kolczyki PRIYA za 14,90! Jeśli rozpoczniesz współpracę w AVON w katalogu 6 lub 7/2011 i polecisz koleżankę na Konsultantkę w katalogu 8 lub 9/2011, a każda z was osiągnie sprzedaż min. 250zł w każdym z dwóch kolejnych katalogów będziesz mogła zamówić marynarski zestaw na lato za 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! Jeśli rozpoczniesz współpracę z AVON w katalogu 8/2011 i osiągniesz sprzedaż 250zł w każdym katalogu 8 i 9/2011 będziesz mogła zamówić dodatkowo marynarski zestaw na lato w najmodniejszym w tym sezonie stylu w specjalnej cenie 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! AVON oferuje Wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90! -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijażu, spotkania Nova Szansa itp. (po szkoleniu Piękno Sukcesu możesz zakupić 3 zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkoleń otrzymujesz dyplom za uczestnictwo -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -możliwość zwrotu lub wymiany produktów na inny -program lojalnościowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę, możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę, maxymalnie do 10zł !! -wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czym Ty także możesz uczestniczyć -AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek, do którego dostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz! Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką odpisz na tą wiadomość Z każdą osobą pracuję indywidualnie. Jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj, chętnie odpowiem, cały pakiet nowej Konsultantki przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, w ciągu 3 dni, jeśli jesteś z pobliskiej miejscowości możemy się umówić na spotkanie. Gorąco zapraszam, każda nowa osoba dostaje prezent po złożeniu swojego pierwszego zamówienia. Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON gg:2164642 tel.: 607-551-970 e-mail: zaklinaborycka44@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian Markowski
Przesyłam Tobie materiał - ebook w wersji pdf http://reda.home.pl/zarabiaj/zarabianie_cz3_w2.pdf Przeczytaj, oglądaj filmy (linki są klikalne należy 2 razy kliknąć) odpowiedz czy: a) jesteś w stanie zadbać o swoje zdrowie b) jesteś w stanie zrobić biznes szukam partnerów do biznesu a zwracam się do Ciebie bo wiem, że masz szerokie kontakty, strona Twoja bardzo mi się spodobała moja firma płaci 100 zł od każdej zarejestrowanej osoby pod tobą, kolejne 100 zł od każdej osoby którą z twoją pomocą zarejestruje osoba pod tobą, (100zł dla Ciebie i 100zł dla twojego znajomego) i na 3 poziomie (100zł dla Ciebie, 100zł dla znajomego, i 100zł dla znajomego znajomego który wprowadzi osobę = razem 3 osoby dostają w struktórze mlm dostają 300 zł) pozdrawiam serdecznie Adrian Markowski Pobierz za darmo książkę: "Jak zarobić 100 000 PLN, w czasie krótszym, niż rok od dzisiaj?!" http://sukces-mlm.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×