Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarysiaZ

Jaka praca po zarządzaniu?

Polecane posty

Kochani, moja córka idzie w przyszłym roku na studia i wybrała sobie szkołę w Nowym Sączu. Mieszkamy w Krakowie i nie wiem czy chciałabym, żeby tak daleko jechała, zwłaszcza, że ona chce tam mieszkać. Rozmawiałam z moim mężem i on powiedział, że nie ma nic przeciwko temu, żeby jechała, pod warunkiem, że wybrana szkoła będzie faktycznie dobra. Wybrała Wyższą Szkołę Biznesu National-Louis University. Uważacie, że to dobry wybór? że powinnam ją puścić? w końcu to 3 albo 5 lat poza domem. Wiadomo, że będzie przyjeżdżać (mam przynajmniej taką nadzieję :)) na weekendy, święta, wakacje.. ale jednak się boję o nią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah i z tych emocji ominęłam temat główny... :))) córka chce koniecznie do tej szkoły, bo uważa, że kierunek który wybrała (zarządzanie) przyniesie jej pewną przyszłość. Nie znam się do końca na tym jak to teraz wygląda.. może mi ktoś powiedzieć co ona będzie mogła robić po tych studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tragiczny kierunek, ale jeśli uczelnia ma prestiż to będzie praca, nawet po beznadziejnym kierunku. Teraz przyszłość niezależnie od uczelni mają tylko kierunki medyczne i techniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karocakar
dlaczego tragiczny kierunek? kierunek ok jak się jest ogarniętym. WSB NLU to bardzo dobra uczelnia, zwłaszcza jeśli chodzi o zarządzanie. Moim zdaniem spoko córka wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarządzanie mopem w mcDonaldzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVisionpl
Zarządzanie nie jest wcale beznadziejnym kierunkiem. Po każdym kierunku studiów można zdobyć wymarzoną pracę pod warunkiem, że ma się pasje do tego co się robi, a nie jest się jednym z grona studentów chcących zaliczyć sesję i zapomnieć. Po zarządzaniu otwiera się wiele drzwi, w tym do własnej działalności. Wiedza, którą zdobywa się na tych studiach jest bardzo przydatna w przyszłości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarządzanie jest w każdej organizacji. Dlaczego więc beznadziejny kierunek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zarządzaniu można robić wszystko i nic. Kwestia tego, czy się ma znajomości i trafi np do jakiego biura do roboty papierkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zarządzanie dostają się nawet ciołki z maturą na 30 % a kończą te studia z jeszcze mniejszym wysiłkiem niż się na nie dostają. Uczelnia była dobra z założenia jak postawała teraz jest na poziomie PWSZ, jestem z NS i jakies 3-4 lata temu słyszałam że dostają się tam nawet ludzie bez matury z warunkiem że muszą ją zdać w najbliższym czasie. Tak ponoć pisało w budynku na wywieszonych listach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do tego czy powinnaś ją puścić... No to już chyba za wiele nie masz do gadania, córka jest dorosła i prawde mówiąc nie wierze że chce tam iść ze względu na dobrą uczelnie bo w krk jest mnóstwo lepszych i gorszych uczelni. Dziewczyna albo chce sie po prostu wyrwać z domu, albo do chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat reklama żałosnego kierunku na jakiejś anonimowej uczelni po zarządzaniu nie ma przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz po wielu kierunkach nie ma przyszłości nawet po prawie liczą się znajomości a nie umiejetnosci czy skończone uczelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sądzie to można pracować po prawie, a nie po administracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prawie na dobrej uczelni praca jest, tylko trzeba mieć na siebie pomysł, od tego roku każdy absolwent prawa może startować na stanowisko asystenta sędziego i 2 tys. na rękę jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sądzie są różne stanowiska. Osoby w sekretariatach, stenografistki spokojnie mogą byc po zarządzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiigor
córka niech sama podejmie decyzje, ale jeśli zdecyduje sie na zarządzanie w wsb nlu to dokona dobrego wyboru. a tymi głupimi komentarzami się nie przejmuj ;) rozumiem, że sie martwisz, sam mam nastoletnią córkę, która za 3 lata będzie szła na studia i pewnie będę mieć ten sam dylemat ;) w końcu każdy z nas chce dobrze dla swojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciała bym dać Państwu możliwość zapoznania się z naszym projektem (można z niego korzystać na różne sposoby, a najlepiej się na nim zarabia) dającym ludziom czas i pieniądze i wykorzystania go w sposób jaki pasuje Państwu. Można korzystać z darmowych oraz płatnych szkoleń, darmowa strona internetowa, najlepszy moim zdaniem autoresponder i co najważniejsze możliwość współpracy z nami co pozwala zarobić prawdziwe pieniądze i to z wielu źródeł dochodu - wybierz jak chciałabyś/chciałbyś pracować z nami aby odpowiadało to Twojemu stylowi życia. Mamy również program dla wszystkich tych którzy dbają o zdrowie lub też chcą zrzucić zbędne kilogramy (program oparty na treningu, przepisach kulinarnych dopasowanych indywidualnie i wymiana doświadczeń z innymi użytkownikami programu). Rejestrując się u nas za darmo możesz wybrać co interesuje Ciebie lub korzystać z wszystkich opcji jakie dajemy Ci za darmo. Wystarczy się zarejestrować po czym na filmach instruktażowych przedstawimy nasz serwis partnerski tak aby wszystko było dla Ciebie jasne. Skorzystaj z szansy póki się pojawia: http://dominatormarketing.pl/?partner=zestawwitamin W razie pytań pisz: sylwia.dm@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynia111
Polecam pracę w pożyczkach na początek. Na przykład w Nobilonie. Sam pracowałem tam po swoich studiach, też zarządzanie i zdobyłem spore doświadczenie na początek, a i kasa była ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terin
Po studiach chciałam znaleźć czegoś bardziej konkretnego no i znajoma poleciła mi stronę rekrutacyjna rewolucja. Szybko znalazłam pracę i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palomka_
Moi znajomi pracują w Nobilon - nie wszyscy oczywiście. Ja byłam tam na rozmowie i bardzo pozytywne wrażenie. Znajomi sobie chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po zarządzaniu tylko sprzątanie i to zagranicą, bo u nas już wszystkie etaty obsadzone .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka aktywna
Ja pracowałam w Nobilon przez jakiś czas i zdobyłam cenne doświadczenie. Nie jest to mój ulubiony dział pracy dlatego przeniosłam się na coś co mnie bardziej kręci, ale pracę w Nobilon wspominam bardzo dobrze - miła atmosfera i dobrze się tam pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 Krystyna
Gośka ja też tam stawiałam moje jedne z pierwszych kroków w tematyce finansów / zarządzania. Nobilon jest dobry na start i dla tych którzy już coś wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pama zzz
Ja szukam teraz i aplikuję do Nobilon bo wielu moich znajomych poleca to miejsce, co wy myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mopos
a ja sie ciesze ze załapałem sie nabór zimowy na wyższej szkole bezpieczeństwa i moge zaczac studiować zarządzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nd
Nie wiem dlaczego wypowiadają się tu osoby, które nic nie wiedzą na ten temat. Na zarządzanie dostaje sie każdy, nawet taki z maturą na 30%? To bardzo ciekawe, bo ja do takich osób nie należę (matma 98%, geografia rozszerzona 70%, angielski rozszerzony 64% - te przedmioty są brane pod uwagę). Co prawda dostałam się na zarządzanie, ale niestety (a może i stety) zdecydowanie byłam w dolnej części listy osób przyjętych. Po zarządzaniu nie ma przyszłości, przyszłość jest tylko po politechnice i medycynie? Na temat studiów medycznych wypowiadać się nie będę, bo o tym pojęcia nie mam, ale jeśli chodzi o politechnikę, to tam również można studiować zarządzanie (przynajmniej w Poznaniu). Ja jednak wybrałam Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, a nie na Politechnice. A dlaczego? Bo doradcy zawodowi, którzy na lekcjach w liceum odwiedzali nas aż za często, dodam że byli to zupełnie różni ludzie z różnych miejsc, mówili nam, że najbardziej przyszłościowy jest Uniwersytet Ekonomiczny i Politechnika, z tym, że zarządzanie jest lepsze na UE więc żebyśmy koniecznie wybierali ten kierunek tam, a nie na polibudzie. Jeśli chodzi o pracę, dzięki tym spotkaniom dowiedziałam się, że właśnie na takich uczelniach, studenci zdobywają pracę w zawodzie jeszcze w czasie studiów. Ktoś napisał, że są to studia hobbystyczne, ale dzięki nim autorka komentarza zdobyła papierek,który okazał się niezbędny w znalezieniu pracy. Czy jedno nie wyklucza drugiego? Chyba właśnie o to chodzi, żeby po studiach dostać papierek i znaleźć pracę w zawodzie! Martwić o pracę mogą się filolodzy, psycholodzy, socjolodzy. Jeśli ktoś nie wie, to lepiej żeby się nie wypowiadał zamiast podcinać skrzydła młodym ludziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anana
bez jaj, ja skończyłam zarządzanie na wyższej szkole bezpieczeństwa i pracuje więc bez przesady, da się pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz sobie zerknąć tutaj, mają sporo ofert które będą Ci pasowały właśnie po zarządzaniu. Moim zdaniem warto się nimi zainteresować http://www.fulljob.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×