Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki broker dobry do nauki scalpingu forex

Polecane posty

Gość gość

Który na początek do nauki? Wśród tych, którzy oferują microloty jest np. Bossa.pl Ale większość walut niegrywalna z powodu spreadu :O Zna ktoś inne rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postanowiłam ten topik tutaj założyć, ponieważ kafeteria raczej nie moderuje postów i Wasze opinie będą obiektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flota
Moim zdaniem mforex.pl jest ogólnie najlepszy w Polsce. Spróbuj sobie na demo, będziesz wiedział o co chodzi. No i dzięki temu, ze jest w ECN to generuje zyski, bo bankowi też się to opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też korzystam z mforex.pl i jestem bardzo zadowolona, a właśnie zaczynałam od demo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co widziałam to na stronie fb XTB też mają ciekawą ofertę dla kobiet i nie tylko. zobacz, czy o to dokładnie ci chodziło. ja korzystam z ich demo i szkoleń i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kortas
Odnośnie od xbulls - ktoś próbował u nich zacząć? Czytałem kilka newsów informujących o starcie, ale nie mogę znaleźć nikogo, kto faktycznie weryfikował ich działanie. Właśnie zapowiedzi związane z tym, co chcą wdrożyć dla klientów mnie zainteresowały. Wygląda to profesjonalnie, ale czy tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jeden dobry materiał na ten temat - http://gielda-inwestora.pl/inwestycje-w-walute/informacje-z-rynku-walut/forex-przewodnik-dla-poczatkujacych-inwestorow I akurat to co pojawia się w sieci, jakość tych materiałów, zawartość merytoryczna, powinna być brana pod uwagę przy szukaniu brokera - ja tak robiłem. Jeśli broker nawet do tego się nie przekłada, to gdzie sens współpracy z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marbels
Proszę o kilka nazw brokerów jakich powinienem brać pod uwagę. Xbulls dopisałem do listy, ale kogo jeszcze polecicie? Chciałbym mieć kilka firm i na tej podstawie dopiero podejmować jakiekolwiek decyzje. Polecicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bembel
Po jakim czasie zabawy na demie systemu przechodziliście na normalne działanie? Ile to mniej więcej trwało? Będziemy wdzięczni za konkretne info. Jak się Wam współpracuje z brokerem po czasie, kiedy już działacie? Zaczynam z Xbulls. Jak będzie - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja działam z xtb.porządy broker i nie ma wpadek. najlepiej pogrzebać w sieci i zobaczyć czy ci ich oferta odpowiada. wiadomo, że każdy musi patrzeć na swoje predyspozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hotforex zero najlepszy do scaplingu i ma ochronę przed ujemnym saldem do tego świetne spready do scaplingu i brak poślizgów na danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam Hotforex a ta ochrona przed ujemnym saldem to dla mnie podstawa, bez tego nie wpłacam środków do brokera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim Scalpujacy
Do scalpingu, zwłaszcza w PLN to tylko hotforex zero, niskie koszty transakcyjne no i egzekucja bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia8set
Racja, i do każdej innej strategii, poza carry trading bo swapy jakoś nie są zbyt korzystne, ale do handlu w trybie dziennym to jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milosz Forex
traduje tylko na eurusd i na gbpusd 1 lotem max i nie mam zastrzeżeń co do hotforex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam do skalpingu i nie tylko brokera hotforex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do skalpingu idealny będzie rachunek zero spread hf markets, dobre warunki, sprawdźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posser
Broker forex? XTB. Raczej ciężko mi sobie wyobrazić kogoś innego w tej roli - z wielu względów. Przede wszystkim chodzi o to, że dają wszystko, co jest potrzebne do inwestowania. Na myśli mam tutaj system xstation, ale też gwarantowany stop loss, ochronę przed ujemnym saldem, czy szkolenia. Forex to ciągła nauka. Bez ciągłych analiz, porządnej analityki, tak naprawdę niczego nie uzyskacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×