Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość korikorinkori

Jaki ekspres do kawy do biura?

Polecane posty

Gość korikorinkori

Chcę kupic/wydzierżawić ekspres do kawy do mojego biura. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majakaja
Jeśli to ma być do biura, to bierz tylko taki zautomatyzowany, a najlepiej na kapsle. Bo szybko i sprawnie. My mamy np. Lavazze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz k.
ja mam czajnik z gwizdkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KawaPracaKawa
Zgadzam się, że Lavazza Blue jest dobra pod względem warunków dzierżawy... A kawa wychodzi super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię w biurze wypić sobie porządną kawę. Poprosiłem szefa, aby zaopatrzył nas w ekspres do kawy i zrobił to bardzo szybko dzięki http://www.aqua-logic.pl/. Oferują całkiem fajną ofertę dla firm z porządnym sprzętem oraz gwarancją serwisu. Dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Madzia
Na rynku jest taki wybór ekspresów, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Wybierając ekspres do biura warto zwrócić uwagę na szybkość działania - wiadomo w pracy nigdy nie ma czasu na spokojne wypicie kawy :P Nie znam się za bardzo na różnicach między ekspresami, ale może artykuł http://www.strefa-kobiet.pl/artykul/ekspres-do-kawy-jaki-wybrac coś ci wyjaśni. W sieci jest mnóstwo takich poradników, więc można sobie poczytać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie świetnie sprawdza się ekspres firmy Saeco (http://www.ekspresysaeco.edu.pl/) , robi pyszną kawę i łatwo się go czyści. Cena jest przystępna. Kupiłam ją za poleceniem koleżanki, wybór okazał się trafiony. Wiec polecam z całego serca, zwłaszcza , że działa już 5 rok bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rampak
polecam elektroluksa ciśnieniowy na avans.pl ja brałem do siebie , ale ja mam tylko 3 pracowników nie wiem jak tam ty masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mellody
ja mam Krupsa EA8808 i też jest bardzo dobry, saeco to raczej do użytku domowego jakie on ma w ogóle ciśnienie? Ja od lat korzystam z Krupsów i jeszcze się nie zawiodłam. Teraz mam taki z automatycznym spieniaczem mleka i możliwością robienia kaw one touch - bardzo fajna opcja zwłaszcza jak przychodzi klient i chcesz go ugościć jakąś fajną kawą a nie zwykłą zalewajką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musiałam zająć się kiedyś wypożyczeniem ekspresu do firmy i zrobiłam to przez Flint Espresso www.flintespresso.eu. Mają tam naprawdę porządne a wybraliśmy ostatecznie Saeco. Zorganizowali nam również mini szkolenie jak go obsługiwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do pracy to polecam nie tyle ekspres, co automat, to super sprawa i chyba taniej wychodzi. W każdym bądź razie my jesteśmy z tego wyboru bardzo zadowoleni, szczególnie polecam z tej firmy bo są bezawaryjne a w zanadrzu mają również świetne automaty na przekąski www.kofeinalodz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem niedawno odkryłam, że firma www.coffeezone.sklep.pl ma również świetne, kawowe oferty. Moja firma zużywa masę litrów tego błogiego napoju, wydawaliśmy naprawdę kolosalne sumy, a tu mamy w tej samej, dobrej jakości w niższej cenie. Polecam dla zainteresowanych, warto choć zajrzeć. Kawa pyszna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jednej odpowiedzi na to, który ekspres jest najlepszy do biura. Tak naprawdę trzeba dobrać odpowiedni ekspres do tego jakie są potrzeby. W jednym biurze robi się np. 5, a w innym 200 kaw dziennie. W obu przypadkach mówimy o zupełnie innych ekspresach. W palarni kawy Coffee Style www.coffee-style.pl jest spory wybór ekspresów do biura. W dodatku pomagają wybrać optymalny ekspres do potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raffaelloo
Polecam Kawę dla baristów http://www.coffeenation.pl/, musi być najwyższej jakości, gdyż wiedzą oni, że przygotowanie tego napoju, to taka sama sztuka, jak tworzenie muzyki czy dzieł artystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurash
Jak będzie miał kto wam taki ekspres serwisować to kupcie ekspres ciśnieniowy, a jeśli nie to kupcie ekspres na kapsułki. Aczkolwiek ciśnieniowe są dużo lepsze, potem polecam kolbowe, a na samiuteńkim końcu kapsułkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majki majk
ma być łatwy w czyszczeniu, kiedyś mieliśmy w biurze dolce gusto, ale na kapsułki schodziło za dużo pieniędzy. Mamy też jakiś ekspres na lodówce ciśnieniowy, ale bardzo szybko trzeba go było reklamować. Miele to dobra marka więc produkt powinien wytrzymać solidną eksploatację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma "cocaffe" dobre ofety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również uważam że współpraca z www.kofeinalodz.pl była by bardzo korzystna:) Mają świetne automaty nie tylko cenowo, dysponują również innymi możliwościami, warto zapoznać się z ich ofertą, polecam jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ekspresy do kawy od nich www.sklep-bicafe.pl . dobre ceny i wyśmienita kawa w jednym;) Kupiliśmy do domu i o biura, nie są jakoś oszczędzane, bo cały czas ktoś z nich korzysta a mimo to nadal z nimi wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam że kawa z ofert firmy www.coffeezone.sklep.pl jest naprawdę wyśmienita! Mamy u nich pakiet, jestem bardzo zadowolona:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawosz biurowy
"wypożyczając" ekspres płacisz za niego podwójnie raz za wypożyczenie a drugi raz w kawie. Ktos kto Ci go pożycza odrabia to w ziarnie normalnie sprzedawałby ziarno kawy brazylijskiej za 60 zł kg a w ofercie z pożyczonym ekspres wspomniana kawa to już 80 -90 zł. Ostatnio obserwowaliśmy los kawiarni która dla ograniczenia kosztów otwarcia wzięła z palarni ekspres i lojalkę, że przez 2 lata będzie kupowała x kg kawy tygodniowo. Ekspres był w dzierżawę za 1 zł miesięcznie. kawiarenkę facet zamknął po 6 miesiącach z olbrzymimi długami. Ludzie po prostu olali kiepską kawę w wysokiej cenie. Ja do swoje firmy kupiłem ekspres sam i kawę biorę stąd https://swiezowypalana.pl/ tak od prawie 3 lat zawsze świeżo palona i dobrze zapakowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czay
Jakie macie zdanie na temat ekspresów na kapsułki? Na http://baristacaffe.pl/ obowiązuje promocja, dzięki której decydując się na zakup jednego z abonamentów na kapsułki można nabyć go za złotówkę. Czy kawa przyrządzona przy ich pomocy jest smaczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×