Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kju

już pół roku szukam pracy

Polecane posty

Gość kju

i zero perspektyw na zmiany. Samoocena spadła. Biorę antydepresanty, żeby to jakoś przetrwać, ale i tak jest ciężko. Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilka33
Jeśli możesz to wyjedź z kraju.Ja jestem w sytuacji, że mam 2 małych dzieci i tylko mąż pracuje, bo firma w której pracowałam zbankrutowała. Do maja dostanę zasiłek, a co potem będziemy robić to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaszaa
witam w klubie, ja już zaczęłam 7 m-c...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może przestańcie
szukać pracy, tylko weźcie się za robotę?! Jak można nie znaleźć pracy od 2 lat kiedy wokół tyle możliwości do zarabiania godnych pieniędzy? Ja jestem gotów dać pracę za godne pieniądze minimum 100 osobom i jakoś nie widzę tłumu chętnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaa
ak szukacie pracy, że jak rozmawiam z ludźmi w podobnych sytuacjach, to tylko słyszę, że nie są zainteresowane, albo nie chce im sie pracować. Ludzie z jakimikolwiek wartościami nie mają jakoś problemów ze znalezieniem pracy, tylko tłuki siedzą w domach i narzekają, albo wylewają żale na forach z innymi tłukami (przecież im więcej tym raźniej haha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kju
elilka33 niestety nie mogę wyjechać. Jestem w podobnej sytuacji. Mam małe dziecko, po macierzyńskim nie miałam już gdzie wracać, a w lutym dostałam ostatni raz zasiłek. Mój mąż ma tu pracę i jeszcze się dokształca. No to może przestańcie to - ciekawe jaką ty prace proponujesz ludziom skoro nie ma chętnych. Jakie warunki zatrudnienia? Jakie perspektywy? I co dla ciebie oznaczają 'godne pieniądze'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może przestańcie
Właśnie! Jak słuchasz, to mają totalną tragedię, dzieci z głogu umierają. A jak proponujesz robotę, to nagle nie mają czasu, nie potrafią nie odpowiada bo to czy tamto. Nie chcesz pracować to nie pracuj. Ale nie narzekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kju
taaaaaaaaaaaa dobrze, że ty nie jesteś tłukiem siedzącym na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może przestańcie
@ciekawe jaką ty prace proponujesz ludziom skoro nie ma chętnych. Jakie warunki zatrudnienia? Jakie perspektywy? I co dla ciebie oznaczają 'godne pieniądze'?@ A no taką gdzie nic za darmo, tylko trzeba na siebie zarobić! I co to znaczy - jakie warunki zatrudnienia? Normalne! Legalne i uczciwe! Perdpektywy takie, że w 5 lat można tak zarobić, że do końca życia możesz żyć nie pracując. Dla mnie godne pieniądze to takie, że jak wchodzisz do sklepu czy knajpy, to nie patrzysz najpierw na cenniki - czy cię stać tu wchodzić, tylko wybierasz towar, który cię naprawdę interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no to
Do no to może przestańcie.. Słuchaj jeśli jesteś z dolnego Śląska i oferujesz prace za godne pieniądze to od zaraz chciałabym się u Ciebie zatrudnić.. Szczerze zupełnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może przestańcie
Chętnych niema, bo u mnie nie płacą za siedzenie na stołku i picie kawy. Za to u mnie jeśli zarobisz 2000 to dostaniesz 2000, a jeśli 200000 to dostaniesz 200000. Większość tych co tu narzeka woli nie mieć nic ale nie daj Boże zhańbić się pracą. Są za szlachetnie urodzeni chyba!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może przestańcie
@jeśli jesteś z dolnego Śląska i oferujesz prace za godne pieniądze to od zaraz chciałabym się u Ciebie zatrudnić@ Podaj jakiś namiar do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaa
Jakie warunki zatrudnienia? Jakie perspektywy? Żadnego zatrudnienia i stałej pensji za przesiedziany na tyłku miesiąc. Ile wypracujesz i ile czasu poświęcisz tyle zarabiasz - ot i powód, dla którego przynajmniej co druga osoba wykręca się brakiem czasu (mimo bycia bezrobotnym) - ciekawy paradoks prawda? Perspektywy takie, że jak pozapierdzielasz 6-12 miesięcy masz już stałą wypłatę 1500-5000 zł i brak przymusu do dalszej pracy i poświęcania na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może przestańcie
@co druga osoba wykręca się brakiem czasu (mimo bycia bezrobotnym)@ Żeby tylko co druga! U mnie statystyka to 4 na 5 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może przestańcie
A wiecie jaki najśmiejszniejszy wykręt usłyszałem??? UWAGA!!! Zaraz padniecie!!! W rozmowie wyszło że facet może mieć między 4000 a 4500 PLN miesięcznie. I w tym momencie facet do mnie mówi: "Nie migę tego robić". Pytam dlaczego? A do mnie: "Bo miu zasiłek zabiorą, 460 zł". Myślałem że zesram się ze śmiechu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kju
same ogólniki i tanie frazesy. Pochwal się co to za praca, może któryś z bezrobotnych 'tłuków' będzie chciał spróbować. Chyba znam przyczynę twoich problemów ze znalezieniem pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka errr
po to ja tez jestem chetna do pracy.malopolska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może przestańcie
Za każdym razem się śmieje. Nawet teraz moi literki pokićkały się! MIAŁO BYĆ "Nie mogę tego robić". Pytam dlaczego? A on do mnie: "Bo mi zasiłek zabiorą, 460 zł". On nie może zarabiać 4600 bo 460 mu zabiorą. To dopiero paranoja!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może przestańcie
@same ogólniki i tanie frazesy. Pochwal się co to za praca, może któryś z bezrobotnych 'tłuków' będzie chciał spróbować. @ Nie na forum, przecież! Ja człowieka zobaczyć muszę, pogadać z nim chwilę. Może to taki tłuk, że nawet zamiatać mu u siebie nie pozwolę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może przestańcie
@po to ja tez jestem chetna do pracy.malopolska@ Proszę o jakiś namiar do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kju
czasami zapominasz się przelogować perezesie co ma tak świetnie prosperującą firmę, że pozostało mu już tylko siedzenie na forum. Gdybym miała nadmiar kasy i czasu tak jak ty to zorganizowałabym siobie dzień w nieco bardziej kreatywny sposób niż siedzenie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka errr
agika1988@o2.pl bede wdzieczna za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kju
jako przykładowy tłuk wolę gryźć glebę niż pracować dla takiego prymitywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może przestańcie
Odezwę się do każdego, kto zostawił sój mail. Nie gwarantuje że dzisiaj czy jutro, ale do kończ tego tygodnia postaram się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może przestańcie
@jako przykładowy tłuk wolę gryźć glebę niż pracować dla takiego prymitywa@ Ależ na zdrowie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kju
i tyle z pracy u tego 'pana' :) so sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agneeesss
u mnie wkrotce bedzie juz rok jak szukam pracy,mam doswiadczenie w handlu-kilka latek,na paru rozmowach bylam i nic:(a praca w telemarketingu lub doradztwie finansowym to niestety nie dla mnie.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój, facet
nie podał ANI JEDNEGO konkretu, nawet miejsca, no totalnie nic, a wy zostawiacie maile. Tylko spam sobie załatwicie, i nic więcej. Żaden szanujący się pracodawca nie szuka pracownika mówiąc "mam prace, tłuki, ale nie powiem jaką i za ile i gdzie, ale piszcie!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela1982
mam 30 lat od styczniz szukam roboty . z przerwami pracuje od 18 roku zycia.wszedzie gdzie sie tylko da.tutaj na lubelszczyznie z praca slabo wiec biore co tylko moge.a i tak traktowana jestem jako zlo konieczne bo po co tu przyszlas po prace po raz10 ty jak i tak niemam miejsc. to widze w oczach pracodawcow. teraz mam depresje brakuje mi na zycie grunt pod nogami trace. meczy m,nie to siedzenie ale najgorsza jest niemoc w znalezieniu tej pracy. robilam to co inni nie chcieli robic a ja to robilam bo sie ludzilam ze utrzymam miejsce pracy niestety na moje miejsce byl zawsze ktos inny. jestem chwalona za uczciwosc i pracowitosc nie oszokuje i co? i guwno z tego mam.dlaczego tak jest ze czlowiek uczciwy chcacy pracowac dostaje po dupie i nikt go nie docenia. ale przyzwyczailam sie do tego. wszystko wytrzymam ale zeby byla ta praca bo bez niej nawet na chleb niemam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela1982
wiec jak macie jakies propozycje pracy to z cvhecią skorzystam mieszkam na lubelszczyznie 80 km od lublina.szybko sie ucze i podejme sie kazdej pracy tylko uczciwej . niechce zeby po raz enty pracodawca u ktorego bede robic podziekowal mi wymyslając powod z ksiezyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×