Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka Która Zarabia

Kochasz swój komp? Komórkę? Jak tak, to wejdź.

Polecane posty

Gość Agnieszka Która Zarabia

... bo możesz zarobić albo dorobić (zależy, jaki masz cel, plan i motywację, no i strategię). Bez żadnego wkładu własnego, bez ryzyka. Nie są to ankiety, nie jest to Oriflame/Avon/cokolwiek. Są to strony typu PTC, dlatego zarabia się tu wolniej, ale bez ryzyka. Ja obecnie (z dwoma poleconymi) zarabiam ok. 50 dolarów miesięcznie, a to tylko początek, bo za poleconych też płacą, dlatego warto ich szukać. Ludzie to teraz chcą szybko, za darmo i bez wysiłku. Sratu tatu. Nie da się. Wiem, że może nie są to nie wiadomo jak duże pieniądze (widziałam, że lubicie się tu chwalić, jak zarabiacie w hyipach), ale jak pisałam - ja proponuję zarabianie BEZ ryzyka i inwestycji. Jeśli chcesz dorobić, lubisz myszkować w necie, znasz trochę angielski i wolisz sprawdzone i zaufane strony - napisz na maila, pomogę, doradzę: agnieszkapct@mail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałem. I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultant Oriflame Brojce
Jestem konsultantką od jakiegoś roku z pierwszymi sukcesami na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do klubu - Pierwszego w województwach zachodnich i drugiego w Polsce to zapraszamy. Daje na początek 20% zniżki i 14 dni na spłatę w ori. 4 dni w tygodniu poświęć na szkolenie razem z nami. Napisz do mnie na Konsultant Oriflame Brojce na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×