Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Devils__Angel

Konsultant ds. reklamy

Polecane posty

Gość Devils__Angel

we wtorek mam rozmowe o prace jako Konsultant ds. reklamy, nigdy nie pracowalam w tej branzy (no ale cv mam nie najgorsze :P) wiec nieza bardzo wiem na czym taka praca polega. z ogloszenia wiem, że do obowiązkow na tym stanowisku nalezy m.in. praca polega na doradztwie i sprzedaży powierzchni reklamowych oraz prace przy redagowaniu (????) moze ktos ma jakies szersze pojecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mogę wiedziec
w jakiej firmie masz rozmowę, pracowałam na takim stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devils__Angel
to mala firma lokalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie dla mnie
W skrócie - praca polega na wyszukaniu potencjalnych klientów dla pisma i wmawianiu im, że reklama w nim przyniesie im wzrost sprzedaży, podniesie prestiż itp. Sprzedajesz powierzchnię reklamową - rozumie się samo przez się. Pozodzenia zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie dla mnie
a jeśli chodzi o redagowanie - nie raz sprzedaje sie klientowi tzw. artykuł sponsorowany, który ktoś musi napisać. Może napisać go sam, albo dostaniesz jakieś materiały i będziesz sam pisał i redagował ten tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devils__Angel
dzieki :) nie zamierzam sie sugerowac za bardzo tym, co napisali w ogloszeniu, ale chcialabym miec rozeznanie jako takie ;) poza tym obecnie pracuje wiec noza na gardle nie mam, zwyczajnie szukam czegos bardziej interesujacego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mogę wiedziec
ja pracowałm w dużej firmie i wyglałało to tak, ze sprzedawałam powierzchnie reklamowe przez telefon bądz były osoby, które jedździły po firmach i sprzedawały reklamy, redagowanie w moim przypadku polegało na rysowaniu mniejszych relklam, które były były w standardzie (tylko dane firmy były do zmiany), ustalanie z klientem np. gdzie ma być logo czy coś takiego, później przed ukazaniem publikacji sprawdzaliśmy czy wszystko jest ok. Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz, nie wiem czy o taką pracę Ci chodzi, ale stanowisko tak właśnie się nazywało. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mogę wiedziec
Nie wiem co teraz robisz, ale ta praca nie jest fascynująca, ja zrezygnowałam i robię teraz coś zupełnie innego i nie wróciłabym tam. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devils__Angel
oj nie wiem czy może być gorzej niż w mojej obecnej pracy :( zajmuje się szkoleniami, czyli przygotowywaniem ofert szkoleń, wciskaniem ich ludziom, powielaniem ofert i materiałów oraz stoną organizacyjną szkoleń : zamawianiem sali,noclegów dla przyjezdnych itp. jak nie wynajmujemy obsługi, to robię za kelenerkę :( 2 lata temu skończyłam studia i jak do tej pory to najfajniej bylo na moim pierwszym stażu :) ale tam akurat nie ma wolnych etatów, a nie będe przecież siedzieć w domu i czekać aż coś się zwolni...zobaczę, najwyżej będzie to kolejny punkt w cv ;) dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×