Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kosmetologia

Polecane posty

Gość gość

Warto studiować kosmetologie? jak jest później z praca? Może lepsza jest szkoła policealna lub kursy? Ile zarabiają kobiety pracujące w zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz być kosmetolożką czy kosmetyczką? To zasadnicza różnica. Na policealnych nauczysz się kilku rzeczy, paznokci, rzęs itp. To dobre dla lekkiej pracy, trochę takiej chałturki. Jeśli nie boisz się chemii, interesujesz się anatomią i chcesz poznać organizm człowieka od środka - idź na kosmetologię. Studia nie są łatwe, ale masz bardzo dużo zajęć praktycznych no i jesteś po pięciu latach magistrem. Polecam szczególnie dra zalewskiego i kaptura! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pisalam o wroclawiu ;) wiec jeszcze napisze jak z praca: TO ZALEZY gdzie i u kogo pracujesz. Polecam łapać się na różne praktyki, staże, a jak już poczujesz się pewnie - otwierać własny gabinet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A interesuje Cie to? Ja niedawno skończyłam właśnie nauke w http://www.cku1.edu.pl/ jako technik informatyki i bardzo jestem zadowolona z nowej pracy. Ważne by robić to co się lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam na technika Usług Kosmetycznych do Omegi. darmowy kierunek więc polecam, po ukończeniu szkoły zaproponowali mi staż tam gdzie byłam na praktykach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcecie podnieść swoje kwalifikację zawodowe polecam kursy i szkolenia. Znam ciekawą stronę z ofertą szkoleń z całego kraju. :) rekrutacyjnarewolucja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kończyłam kosmetykę w omedze miałam dużo zajęć praktycznych jeżeli jest w Twoim miejscu zamieszkania to zdecydowanie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina89
a maja jakieś jeszcze darmowe kierunki w tej omedze? to chyba jakaś nowa szkoła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia93
też szukałam darmowych kierunków. W Omedze z tego co pamiętam mają na pewno weterynarie, rachunkowość, kosmetykę , informatykę za darmo. ale wiesz zawsze można przedzwonić i wszystkiego się dowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euforia90
Widze ze jest sporo pozytywnych komentarzy o omedze. własnie szukam jakiejs fajnej szkoly ktora ma kosmetyke. muszę sie wybrać do sekretariatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euforia90
widze ze sporo pozytywnych komentarzy o omedze. własnie szukam fajnej szkoły. musze sie wybrac i popytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość szkół ma podobną ofertę, warto popytać o ceny, koleżanka nacięła się kiedyś, zachorowała, chciała zrezygnować i kazali jej płacić. Co do Omegi to byłam w Katowicach podpytać jak to wygląda, akurat kosmetyka jest za darmo, są też płatne kierunki, ale czesne jest niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Kaśka
Ktoś we Wrocku zna może Wyższą Szkołę Fizjoterapii ? Chcę tam iść na licencjat bo wiele dobrego wyczytałam, ale szukam więcej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika959gk
Czy ten kierunek opłaca się studiować. Nie lepiej iść do policealnej szkoły, uczyć się 2 lata i założyć własną działalność? Ja postanowiłam iść do Delty Edukacja w Bytomiu, bo całkowicie za darmo ten kierunek jest, zajęcia też mają być blisko, więc spox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×