Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kredyt dla firmy. Jaki bank

Polecane posty

Gość gość

Witam.Chciałabym otworzyć swój biznes ( salon kosmetyczny). W jakim banku starać się o kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skerka
Witaj. Czy jesteś pewna,że bedziesz posiadała odpowiednia zdolność kredytową ? Banki jeszcze kilka lat temu o wiele chętniej udzielały kredytów. Obecnie już na pewno nie tak jak wcześniej... Są bardzo wybiórcze jeśli o to chodzi. Zerknij sobie na stronę: http://www.forum-kredytowe.pl/f128/ Jest tutaj dział o kredytach firmowych. Opisz tutaj swoją sytuację i jakis doradca powinien Ci podpowiedzieć co powinnaś wybrać, gdzie się zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoik1988
Ja mój mały biznes (sklep z artykułami biurowymi), rozkręciłem z Raiffeisen, bałem się trochę na początku. Ale, pracownik mi wszystko wyjaśnił i poinstruował, ogarnięci są tam ludzie w oddziałach ;) Brałem 20k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskkaz
Brałam kiedyś kredyt w Profi Credit. Bardzo dobre warunki. Możesz najpierw na infolinii o wszystko dopytać. Raty są dogodne. Nie obciążały mnie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahania
Ja byłam w tej sprawie u doradcy i w zasadzie zacieśniliśmy opcję do 2ch banków-raiffeisen i millenium. Teraz w planie przejść się do oddziałów, zorientpwać się i podjąć decyzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często jest tak, że doradcy preferują banki w których mają najlepsze prowizje, a niekoniecznie muszą to być najlepsze oferty :) Dlatego lepiej jednak przejść się do oddziałów większych banków osobiście i sprawdzić szczegóły. Albo zacząć od ich serwisów internetowych. Ja ci mogę podrzucić link do mojego banku https://www.deutschebank.pl/profesjonalisci/kredyty/kredyt-dla-profesjonalistow.html - mają kredyt na rozwój działalności gospodarczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawnie działają w Easy Finance ( www.easy-finance.pl ). Szybko przygotowali dla mnie całą dokumentację, zajęli się szczegółami, w zasadzie przez cały proces przyznawania kredytu przeprowadzili jak za rękę. Nie musiałem długo czekać na pieniądze co w mojej sytuacji było wyjątkowo ważne, bo musiałem trochę należności spłacić praktycznie od zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałem pożyczki na firmę bez biku tutaj https://bosspozyczka.pl/ . Gotówka jest na drugi dzień więc szybki zastrzyk gotówki :) Spłata nie jest zła, mają niskie oprocentowanie a wysokość raty sam ustalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek566
Szukacie bardzo dobrej jakości firmy gdzie moglibyście skorzystać z oferty kredytu dla biznesu ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na ofertę https://aasadlabiznesu.pl/ super oferta bez BIK i zbędnych formalności !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, przedsiębiorców prowadzących swój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaka oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 9,5% w skali roku, a prowizja jedynie 2,5%. Nie ma żadnych dodatkowych, ukrytych opłat ani ubezpieczeń. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki można otrzymać w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy środki przekazywane są na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https:/kredytmarket.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutnik
Na twoim miejscu szukałbym ratunku w banku. W raiffeisen można dostać kredyt obrotowy niezabezpieczony na konkretną kwotę. Spłacać można nawet przez 6 lat a terminy i wysokość rat można dopasować do możliwości firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Jeśli szukacie odpowiedniej oferty firmy która oferuje chwilówki przez internet bez BIKU to według mnie oferta firmy AASA powinna was jak najbardziej zainteresować ! Jestem kobietą pracującą która lubi wydatki, wyjazd na wczasy z rodziną czy znajomymi, zrobienie dodatkowych kursów to dodatkowe koszta dla tego chwilówki mogą pomóc. Ale czy rozróżniacie chwilówki od pożyczek pozabankowych a pożyczka na dowód bez zaświadczeń przez internet ? To są właśnie pożyczki ratalne a nie z jednorazową spłatą, czyli dużo lepsza opcja. Aasa https://aasadlabiznesu.pl to rzetelna i sprawdzona firma na rynku, zero ukrytych kosztów i możliwość dogadania się z nimi, przedłużenie nawet do 5 tygodni możliwości spłaty pożyczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leticike
Ja dopiero planuję otwarcie własnej firmy. Konkretnie chodzi o placówkę bankową. Zastanawiam się, czy w Nest Banku, mogę częściowo sfinansować otwarcie takiej działalności z kredytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki bankowej Nest Banku, to zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą: https://www.nestbank.pl/franczyza Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Nest Bank nie ma w swojej ofercie kredytu na taki cel. Oczywiście może Pani wziąć kredyt firmowy i sfinansować z niego Placówkę Partnerską. Więcej informacji https://www.nestbank.pl/indywidualny/kredyty.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeknowak
Czy lokal do prowadzenia takiej placówki Nest Banku musi być moją własnością czy może być wynajęty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga84
Najlepiej jest porównać oferty kilku rożnych banków - większych i mniejszych i zobaczyć, jakie warunki oferują. Ważne też, czy chcesz wziąć kredyt na otworzenie działalności, czy na jakiś sprzęt/pojazdy itd., które mają służyć do jej prowadzenia. W tym drugim przypadku sprawdź dobrze, czy przypadkiem bardziej nie opłaca Ci się leasing, np. w efl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Panie, Nest Bank nie wymaga, aby Partner był właścicielem lokalu oraz nie oczekuje wynajmowania lokalu na cały okres trwania Umowy Partnerskiej. Wymagane jest natomiast zachowanie ciągłości działania Placówki przez cały okres trwania Umowy Partnerskiej. Więcej informacji https://www.nestbank.pl/franczyza/pytania.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, w ofercie Nest Banku mamy dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz firm kilka ofert kredytów:

- BIZnest Kredyt w Ratach - Przedsiębiorca (do 800 000 zł na biznes z prowizją od 0 % - maksymalna kwota kredytu dla klientów rozliczających się z Urzędem Skarbowym w formie Pełnej Księgowości, maksymalna kwota kredytu bez zabezpieczeń i poręczycieli do 550 000 zł, maksymalny okres spłaty to 144 miesiące);

- BIZnest Kredyt Przejrzysty z Pakietem Codziennym (decyzja online, maksymalna kwota kredytu to 50 000 zł, kredyt przejrzysty do 5,50 zł dziennie za każdy pożyczony 1 000 zł);

- BIZnest Kredyt Lekki (0% oprocentowania kredytu przez pierwsze 28 dni, bez zaświadczeń ZUS i US, brak prowizji za spłatę przed upływem 28 dni);

- BIZnest Limit w Koncie – Przedsiębiorca (dla osób prowadzących działalność minimum 12 miesięcy, wygodny sposób spłaty - każdy wpływ na rachunek automatycznie zmniejsza zadłużenie, możliwość automatycznego odnowienia limitu);

- Kredyt dla rodzinnych firm (oferta dla klientów rozliczających się w formie książki przychodów i rozchodów, w tej ofercie można elastycznie dopasować warunki spłaty. Klient decyduje o dacie płatności raty lub zawiesisz spłatę nawet na 3 miesiące).

Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank.pl/dla-twojej-firmy/kredyty

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie najlepsze warunki są w bankach.Poza tym weźcie pod uwagę ze obecnie banki nie daja kredytów tak chętnie jak wcześniej. Jeśli firma ma staż oraz dochody to może liczyc na pożyczke. Gorzej jest jeśli firma istnieje krócej niż rok. Bank w takiej sytuacji raczej nie będzie chętny. 

Moim zdaniem bardzo dobre warunki udzielenia pożyczki ma Future Capital:

https://www.futurecapital.pl/pozyczki-dla-firm

Oferują oni pożyczki dla firm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Organizowałem dla swojej firmy dodatkowe finansowanie i pomógł mi Pan Rafał z Business Cubes. Zajrzyj sobie do nich na stronę businesscubes.pl/oferta/pozyczka/, tam będzie bezpośredni kontakt do niego, na pewno pomoże w organizacji kasy na rozwój firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W mojej firmie sytuacja była rzeczywiście bardzo kiepska i dobrze poradzili sobie ludzie z pieniadzedlaciebie.com.pl. Szacunek za ich profesjonalizm i skuteczność w działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×