Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosna za oknem

Kredyty Chwilówki - opinie

Polecane posty

Gość wiosna za oknem

Witam, chciałabym się dowiedzieć o opinie osób pracujących w Kredytach Chwilówkach. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna za oknem
jaka to praca, czy warto tam składać swoje podania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna za oknem
wypowie się ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje w kredytach, ale w normalnych, tzn. konsumenckie, towarowe, samochodowe, hipoteczne itp. I powiem jedno. W jakich kredytach bys nie pracowala duzo zarobisz jezeli jestes otwarta, nie krepujesz sie rozmawiac z ludzmi, nie masz zahamowan w kontach ludzkich. Jezeli jestes niesmiala, wstydzisz sie rozmawiac przez tel to daj sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna za oknem
okazało się, ze zostałam przyjęta nigdy nie miałam styczności z kredytami, wiem, że jest przewidziane szkolenie, na którym wszystkiego się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna za oknem
poczytałam sobie opinie o tych kredytach i mam mętlik w głowie wiadomo, co osoba to opinia, ale troszkę się boję, bo dużo osób bardzo negatywnie się wypowiadało o tej firmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna za oknem
podnoszę, zależy mi na opinii innych osób pracujących w KCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drewniana skrzynka
Uważam , że nie powinno się solić kapusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna za oknem
szkoda, ze nikt sie nie wypowiada.... :( myślałam, ze dowiem sie tu trochę informacji, ale widzę, ze trace czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superokazje
A czy ty aby nie masz na myśli pożyczek z Prowidenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna za oknem
własnie nie wiem cos mi się wydaje, że to coś jak provident to jakaś nowośc w moim mieście, dopiero powstaje taka placówka, to firma z pożyczkami i kredytami nie wiem czy sie pakowac w coś takiego....???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgkgfhj
wlasnie ja tez nie wiem nikt sie nie wypowiada dokladnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ i co zdecydowałas się na ta pracę? bo ja wlasnie jutro do tej firmy kredyty chwilówki zaczynam szkolenie...a jak u ciebie bo jestem bardzo ciekawa. ja tez sie wlasnie zastanawiałam mocno nad ta praca ale sie zdecydowałam zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracus :)
Zarobicie przywoicie. Ale nie wychylajcie sie wszystko co mowi kierownictwo to swiete i nie wolno o nic sie dopominac ani liczyc na ludzkie traktowanie ale cos za cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jest kilka dobrych firm Kredyt szybki. powinna być zawsze co do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy__
Witam, jeżeli któraś z dziewczyn piszących wyżej przeczyta mój wpis, bardzo proszę o kontakt na maila.Chciałabym się zapytać jak wygląda szkolenie w Chwilówkach i praca. Pozdrawiam sienka_16@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aksiaksica
Zdecydowanie szybko jest z Lendon.pl - sprawdz sobie, bo mozna latwo wszystko wyliczyc u nich itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie najważniejsze, żeby wszystkie te zasady nie były zawiłe i nie miały żadnych kruczków według mnie. no i co mi się podoba w przypadku Lendon to fakt, że przykładowa umowa jest cały czas dostępna na stronie i można się z nią na spokojnie zapoznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endati
Ja brałam w Lendonie i spłaciłam i nie było żadnego problemu później. Po prostu spłaciłam, a brałam 2500zł w ofercie do 3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inofay
Polecam wszystkim kalkulator na głównej stronce Lendon.pl Można łatwiutko sprawdzić co i jak. Ile sie chce i ile sie splaci ( w pierwszej jak ktoś mówil - róno to co pozyczyles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toflofe
Do Pani powyżej. Warto jednak zauważyc, ze jak ktos potrzebuje szybko pieniedzy - do 500zł i moze wziac taka pozyczke za 0zł jak w LendOnie, to to jest chyba najlepsza opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENK_A
jeżeli chodzi o firmę Lendon to mają różne promocje w swojej ofercie.Mi udało się skorzystać w lipcu właśnie z tej na zero% jeżeli chodzi o odsetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viii9
ta promocja na 0% do 500zł w Lendonie jest jeszcze aktualna. Wiem, bo kilka dni temu sama skorzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hora
Ktos wspominał o Lendonie, ja ostatnio na prezent slubny kolezanki pozyczałam tam 500zł i oddałam nastepnego miesiaca. Szybko wszytko poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak, ja w LEndonie pożyczałam na wyjazd ostatnio - miałam pewność, że spłacę w terminie, po prostu potrzebowałam kasy na już. zasady pożyczki są jasne i przejrzyste, a pieniądze są na koncie prawie natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafira1989
jeżeli chodzi o pracę w chwilówkach, to na pewno trzeba mieć duże umiejętności w porozumiewaniu się z ludźmi.Dobry kontakt z klientem do podstawa. Pracuje od roku w firmie Nobilon na terenie Bydgoszczy i jestem zadowolona, tym bardziej, że taka praca mi odpowiada.W sam raz dla wygadanych kobiet , a firma wiąż rekrutuje nowych pracowników i poszerza obszar działalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna997
Ja nie mam dobrych opinii o chwilówkach, jak dla mnie są to kredyty dla ludzi mających pewne zabezpieczenie spłaty i głowę na karku,bo każdy dzień opóźnienia i przypomnienie o konieczności spłaty to ogromne koszty dodatkowe. Z resztą co będę pisać, wystarczy poczytać ten temat http://www.comperia.pl/forum/kredyty/740-gdzie-najlepsza-chwilowka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×