Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość super pracownik :)

Kto mi pomoże znaleźć pracę w Białymstoku!!!

Polecane posty

Gość super pracownik :)

Błagam o pomoc! Siedzę prawie rok na bezrobociu, wysyłam CV i nic. Skończyłam studia, jestem pracowita, szybko się uczę...Problemem jest chyba to, że nie mam znajomości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhhhmmmmm
witaj w klubie u mnie to samo. z tym ze to krakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super pracownik :)
Tutaj strasznie ciężko coś znaleźć. Już nawet nie muszę pracować na jakimś super stanowisku. Wystarczyłby jakiś sklep z ciuchami, ale i z tym ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super pracownik :)
Może wiecie chociaż gdzie szukają pracowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super pracownik :)
Tylko, że mnie nie interesuje prostytucja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika9999
Wkrótce rusza budowa kolejnej galerii handlowej, w najgorszym wypadku za rok będą szukać sprzedawców. Poza tym widać budowę nowych biurowców, tam też powinni szukać kogoś do pracy,. Bądź czujna, szukaj aktywnie, a gdy dojdziesz do etapu rozmowy, staraj się, abyś byłą dobrze odebrana przez pracodawcę, trzeba wykorzystywać swoje szanse. Możesz tez skorzystać z infolinii urzędu pracy-Zielonej Linii, tel. 19524, oni tam mają usługę:oferty pracy i wyszukują takie oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super pracownik :)
Dzięki Nika za słowa otuchy i informacje! Na pewno skorzystam. Problem w tym, że wysyłam setki Cv i nawet na rozmowy nikt mnie nie zaprasza. Dodam, że moje Cv jest ładne i dobrze napisane. Wiem, że na rozmowie wypadłabym dobrze, wiele osób mi to mówi, jednak nikt nie dzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super pracownik :)
A w UP białostockie nie wierzę. Jestem tam oczywiście zarejestrowana, jednak to banda oszustów, wszystkie staże są po znajomości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysl i działaj
JEzeli zdałas juz sobie sprawe ze znalezc prace marzen jest ciezko to pozwol ze podsune Ci ciekawy pomysł.....byc moze nie jest to cos dla Ciebie ale zawsze mozesz pomoc i pokazac to osobom ktore na prawde chca wziac zycie w swoje rece i w koncu zyc tak jak sami zadecyduja. Pokazuje Ci to poniewaz lubie pomagac ludziom a jezeli ty takze masz takie sklonnosci to byc moze odmienisz czyjes zycie :) www.klaudiuszstoszek.znakomitewynagrodzenie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catharine
ja też szukam pracy w białymstoku i nic. podobnie jak ty wysłałam milion cv oraz lm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bez pracy juz ponad rok czasu , mam 28 lat , doswiadczenie w handlu mam udokumentowane , ale niestudiuje juz wiec to moze zabrzmi smiesznie ale NIEMOGE ZNALEZDZ PRACY BO MAM 28 LAT I SIE NIEUCZE . Taka jest Białostocka rzeczywistosc - NIESTETY .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam pracy już prawie 2 lata i mnie tez nikt nie zaprasza na rozmowy , telefon milczy.Skończylam studia i do tego mam dzieci na utrzymaniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpis użytkownika "Myśl i działaj" to typowa ściema. Kolejny cwaniak żerujący na ludziach chcących znaleźć uczciwą pracę. Proponuje im jakieś programy partnerskie czy inne piramidy finansowe. Nie ma co brać się za takie g***a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dajcie się nabrać na wpisy użytkownika "matig". To kolejne mlm-owskie szambo. Żadna praca, zwykła akwizycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno co, to nie napisałaś jakie studia, a to całkiem istotna sprawa. Gdybyś była po informatyce, poleciłabym Ci pracę w SMT Software, z tego co wiem aktualnie szukają programistów, aczkolwiek podejrzewam że chodzi bardziej o studia humanistyczne i tu powstaje pytanie - jakie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, zależy co studiowałaś a także jakie masz doświadczenie zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważnym aspektem przy poszukiwaniu pracy jest dobre cv. Im bardziej rzuca się w oczy tym lepiej. Jeżeli potrzebujecie ciekawych wzorów znajdziecie je tutaj: www.wzory-cv.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradzę Ci, żeby wstawić CV na odkryjfirme.pl Podsyłasz im swoje CV i czekasz na informacje od pracodawców. Proste i jak skuteczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
Wystaw swoje CV i przeglądaj na bieżąco ogłoszenia. Na pewno coś w końcu znajdziesz. A nie myślałeś o tym by zostać agentem ubezpieczeniowym? Widziałam dzisiaj takie ogłoszenie na http://praca.gratka.pl/oferta/agent-ubezpieczeniowy-2614220.html i wydaje mi się, że jest dość ciekawe. Z tego co wiem agenci ubezpieczeniowi sporo zarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1a
Tide Software prowadzi rekrutację pracowników w Białymstoku. Szukają pracowników na staże, ale nie tylko. Jest to świetny pomysł na pierwszą pracę zaraz po studiach. W Tide Software jest dobre wynagrodzenie, a dla stażystów oferują pracę zdalną w elastycznych godzinach. Super sprawa. Pracowałam tam i mogę polecić tę firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również mogę Wam polecić firmę Tide Software. Znajoma jedna pracuje już tam dłuższy czas, była w wakacje na zgrupowaniu firmowym w malowniczej Toskanii (pozazdrościć) i chwali sobie firmę. Ostatnio na mieście koleżankę spotkałam i jak to koleżanki - pytania, co porabiasz? A ona, że zatrudniła się w Tide Softrawe, jest na okresie próbnym, ale jest zadowolona - co jest najważniejsze i ma nadzieję, na zatrudnienie na stałe. Chyba sama też tam podjadę, zorientuję się i może też u nich zatrudnię - zdam relację. A dla zainteresowanych podsyłam link z ofertą www.tidesoftware.pl/o-nas/oferty-pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym ci radzila ppchodzic po szkolach, szpitalach czy przedszkolach, poszukaj w necie adresy i jazda prosto do administracji, skoro masz jakies dokumenty to mysle ze cos bys znalazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia5432 a jak ma na imię znajoma? Pytam, bo ja pracuję w oddziale w Piasecznie. Ale zapewne znam ją, bo na wyjazdach integracyjnych poznaje się współpracowników z innego miasta. Aktualnie wiem, że w Białymstoku poszukują na kilka stanowisk .... www.tidesoftware.pl/o-nas/oferty-pracy - kliknijcie w link i być może, któraś z ofert Wam przypasuje. A zupełnie prywatnie dodam - warto w tej firmie podjąć pracę ;-). Jest wiele korzyści, o których dowiesz się będąc pracownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracy w Białymstoku jest bardzo dużo, nie ma w czym pomagać, zobacz ile jest ofert - http://www.gowork.pl/praca/bialystok;l Nawet jeśli nie masz specjalnie doświadczenia, to i tak bez problemów znajdziesz pracę. Kwestia tylko stawek i zawodów jakie was interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aktualne oferty pracy dla Białegostoku możecie znaleźć tez na tym http://praca-podlaskie.pl/miasto/bialystok/ portalu. Ofert pracy najwięcej jest dla fachowców. Zdaje mi się, że w tego typu mieście chyba w lepszej sytuacji są absolwenci zawodówek i techników niż absolwenci LO albo studiów humanistycznych. Ja robię w księgowości i tez na początku łatwo nie było; zaczynałam od stażu z urzędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wellness_online
Witam. Pracuje online w firmie z branży wellness, buduję zespół i pomagam zaklimatyzować się nowym osobom, możliwość pracy matek z dziećmi :) dodatkowo zapewniony system szkoleń online pieniądze wypłacane na konto 15-go. Możliwość awansowania. W razie pytań, proszę pisać na email wellness_online@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te opinie o firmie Tide Software pisze jedna i ta sama osoba. Nie ma żadnej Gosi ani Adama którzy by sobie tak o rozmawiali. Tym zajmuje się pani która ma się za super marketingowca, który zna się na wszystkim. Nie polecam, choć dobra praca na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×