Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kRASNYSTAW kEFIR

kTO PRACUJE LUB ZNA FIRMĘ GEPOL? PRUSZKÓW

Polecane posty

Gość kRASNYSTAW kEFIR

PROSZĘ O OPINIE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawiciel zleceniodawcy G
To dobra firma - nie wiem ile zarobisz ale na 100% firma jest stabilna, trzeba tylko chciec pracowac. Wspolpracuje z nimi (moj pracodawca zleca im prace) tak wiec widzialem wszystko od wewnatrz i atmosfera wsrod pracownikow jest bardzo mila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leavinne
Tyle że podobno już parę osób wyrolowali z wypłatą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawiciel zleceniodawcy G
Coz - nie potwierdzam, nie zaprzeczam - tak jak mowie, mam troche inny punkt widzenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leavinne
Nie potwierdzasz, ani nie zaprzeczasz? Mało obronne. Znaczy się że to może być prawda? Że pracownicy czekały na wypłaty ponad pare miesięcy (o ile wogóle się doczekały)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatan__serduszkoo2.pl
Gepol to dobra firma. Napewno stabilna, gwarantująca stałą pracę i naprawde da się zarobić. Trzeba ylko chciec!!! Z wypłatami nie ma problemów, wiem z doświadczenia. PZDR obecnych i przyszłych Gepolowców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia....
gepol nie znam, ale z calą pewnoscią nie polecam fabryki Daewoo... To jest koszmar... pracowałam co prawda w oddziale w biurze, ale wiem co sie działo w fabryce. Koreanczycy są straszni. Ja miałam na miejscu prezesa i zwolnilam sie po 1,5 mies :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boss
pusia uważaj na oczy.słyszałem że niedługo oślepniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel30
Pracowałem. Wszystko zależy od stanowiska na którym się pracuje. Pracowałem jako magazynier, stała praca, nieciekawa atmosfera, pensja cóż jak wiele innych prywatnych co innego na piśmie ... a na produkcji umowa o dzieło rzadko jest praca oprócz okresu przedświątecznego zaczynając od września. Póżniej braki w wypłacalnością co było kroplą przelewającą czarę i powodem poszukiwań następnej pracy. Jako firmę mozna ocenić 7 na 10 oczywiście z punktu widzenia mojego. Inaczej wyglada rzecz pracownika produckyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar57_1973
pracowałem nikomu nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diler
powiem tak mozesz zarobic jezeli bierzesz nadgodziny nawet ponad 3000 ale to juz sa renegaci ogolnie szefostwo tzw,, biuro,, traktuje ludz tam pracujacych jak białych murzynów i nie mówie tu o kadrach pruszkowa (siedziba firmy) tylko o biurze znajdującym się na targówku (P&G) brak motywacji do pracy zero nagród tylko co? upomnienia reprymendy brak organizacji pracy .mowa tu o tzw EDYCIE ona min. jest tam "kadrowa od spraw personalnych" jeden wielki balagan nie polecam wiem bo sam tam pracowalem {ob P&G}tyle DILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaki czasu.
a czy ktos pracowal tam na produkcji?bo ja sie wlasnie zglosilam tam do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertgsdfg
i bardzo dobrze zrobiłas. dobra fucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwa
tak naprawdę wszystko zależy od podejścia do wykonywanej pracy Firma ok, szefostwo też- może komś ciężko uwierzyć, ale panuje tam naprawdę rodzinna atmosfera, owszem czasem zdażają się nie porozumienia ale...gdzie ich nie ma, pozdrawiam pracowników firmy Gepol i Zarząd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazy danych
coś więcje może o Pruszkowie? jacy ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utdxrt
Rodzinna?moze dlatego,ze czesto pracuje tam 3/4 rodziny... no i oczywiscie jesli w rodzinie ludzie obrabiaja sobie d***e na kazdym kroku.owszem czasem sa chwile milej atmosfery,ale nieliczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwa
to fakt, w zasadzie to firma " rodzinna" pod każdym tego słowa znaczeniem, ale....dyrektor generalny jest OK.- normalny, zwykły człowiek. Być może powinien przyjrzeć się bardziej pracy poszczególnych " kierowników" to wtedy by zobaczł kto tak naprawdę pracuje na SUKCES tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wańka
podwyzki im dali 200 zł H W D Gepol biuro targówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×