Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limak

KTO ZAMIERZA WYJECHAC ZA GRANICE DO PRACY?

Polecane posty

Gość limak

Witam. W najblizszym czasie zamierzam wyjechac do pracy za granice. Szukam osob z pomyslem, chetnych do wyjazdu do Anglii lub Irlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mac
Ja bym pojechal ale nie mam kasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kol
Ja tez wyjezdzam na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym...
chciała wyjechać, tylko nie wiem jak mam się zabrać to tego. próbowałam wyjechać z pewnym biurem, które organizowało wyjazdy do pracy, ale niestety okazało się, że to oszuści... powiedzcie, jak Wy się do tego zabraliście... bardzo prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieelona
Ja wyjeżdżam do Anglii 3 lutego, złożyłam wypowiedzenie w pracy, gdzie przepracowałam 6 lat. Jednak mam o tyle łatwiej ,że wcześniej wyjechał tam mój chłopak, więc nie muszę się martwić o najtrudniejszy początek ale pracy szukam od zera i praktycznie z zerową znajomością angielskiego. Troszkę się boję, ale do odważnych świat należyy... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limak
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaqqqqqqqqq
Witam. Ja wyjezdzam do Anglii dopiero w maju, ale mam latwiejsza sytuacie bo jade do chlopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdoleeeeeeeeeeeeeee
jak mozna jechac do Anglii i nie znać języka?? czy te osoby sa takie naiwne ze mysla ze bez znajmosci języka im sie uda? to nierealne! a znałam takie osoby co jechały nie znając jezyka i własnie takim osobom sie nie udaje! wy myslice ze w Anglii spotka was cud i nauczycie sie jezyka w jeden dzien? trzeba byc zdrowo pojebanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limak
Chcialem dodac, ze angielski znam dobrze w mowie i pismie.Nie chce jechac sam dlatego szukam osob, ktore tak jak ja chca wyjechac i maja jakis pomysl na znalezienie pracy lub kontaky. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunieczka26
limak z kad jestes i kiey chcesz wyjechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limak
woj dolnosloskie, miejscowosc niedaleko granicy Polski z Niemcami. A chce wyjechac mozliwie jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciala do Szecji, do mojego kochanego Skarba pojechac i popracowac, ale tam znalezienie pracy graniczy z cudem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poola
czy ktoś z Was może pracuje we Francji?? Interesuje mnie czy utrzymanie tam jest drogie( mieszkanie, wyżywienie itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekmm
Czy ktos z was pracuje moze w Szwecji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limak
Nie ma nikogo kto chcialby wyrwac sie z tej szarej rzeczywistosci?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianuśka
Wybieram sie drugi raz do stanów..choć w inne miejsce! polecam goraco! trudno dostac wize..ale dla studentów jest prościej! było suuuuuper..jestem zadowolona..mozna duze kokosy przywiex..no ja nie przywiozłam duzo..bo duzo balowałam..ale jak kto chce to zarobi! w tm roku jade na wschodnie wybrzeze usa ! imam nadzieje,ze juz nie wróce tu..chciałabym sie tam zatrzymac choc na pare lat! bo wart ! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×