Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama juz naprawdę nie wiem

KWIACIARNIA czy CIUCHOLAND, jaki lepszy biznes???

Polecane posty

Gość sama juz naprawdę nie wiem

co wedlug was sie lepiej opłaca otierac w dzisiejszych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz naprawdę nie wiem
kurde co by tu otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchciuch
ciucholand. sa rzesze milosnikow nabywania tam ubran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz naprawdę nie wiem
no ale tego jest juz mnóstwo czy to nie jest za duze ryzyko?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchciuch
no i by otworzyc kwiaciarnie musisz miec jakies doswiadczenie/umiejetnosci florystyczne przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana tym faktem
sexschop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz naprawdę nie wiem
skonczylam kurs florystyczny wiec mam takie umijętnosci ale mimo wszytsko zastanawiam sie ktory biznes jest bardziej oplacalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdyfhdvbhf
ja otworzyłam kwiaciarnię rok temu i przynosi ciągłe straty:( odradzam ci szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz naprawdę nie wiem
sexshop odpada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz naprawdę nie wiem
hdyfhdvbhf witaj a robilas kurs florystyczny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz naprawdę nie wiem
hdyfhdvbhf czyli po roku interes sie nie ruszyl?oj to mnie troche zniechecilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioraca
do hdyfhdvbhf a mozesz dac namiastke swoich dziel?? jakas fotka?? bo w ciagu roku jest tyle okazji do kupienia kwiatka ze jakos ciezko mi uwierzyc ze masz same straty,chyba ze w stosunku do konkurencji masz wygorowane ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz naprawdę nie wiem
hdyfhdvbhf a jak myslisz czemu ci sie nie udało?? moze za duzy czynsz??moze za maly asortyment???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz naprawdę nie wiem
bioraca no wlasnie w sumie wydaje sie ze taki biznes jak kwiaciarnia powinien wypalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdyfhdvbhf
ukończyłam kurs florystyczny, kwiaty zawsze były moim hobby i powiem nieskromnie że bukiety robię naprawdę piękne. tylko co z tego...Mieszkam w niedużym miasteczku (15 tys. mieszkańców) w którym były już 3 kwiaciarnie. Ja otworzyłam tą 4:( Szczerze mówiąc to zarobki są, ale tylko w dzień kobiet i walentynki. Aktualnie planuję zamknąć mój biznes, bo ile można wkładać w to pieniędzy? :( dlatego sama widzisz, pasja i talent nie zawsze przynoszą pieniądze. A otworzenie kwiaciarni zawsze było moim marzeniem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja uważam
moja mama miała kiedys ciucholand i upadł i znajoma tez ma i nie jest za dobrze, trzeba dobrze trafic z dostawcami itd. Jak kochasz kwiaty itd. i bedziesz potrafiła serce włożyc w prace to kwiaciarnie otworz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz naprawdę nie wiem
hdyfhdvbhf 3 kwiaciarnie to nie taka duza konkurencja jak na 15 tysiecy....dziwne ze nie powiodlo ci sie mimo ze to twoja pasja.Przypuszczam ze moze mialas drogi loklal albo w zlym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdyfhdvbhf
powiem wam że teraz coraz mniej ludzi z okazji imienin kupuje w prezencie kwiaty...większość woli kupić prezent w postaci jakiegoś upominku lub nawet drogiego alkoholu. Nie wiem z czego to wynika? wydaje mi się że kiedyś częściej dawało się kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz naprawdę nie wiem
no ja uważam dzieki czyli mowisz ze w sumie to tez neizbyt dobry pomysł??a jak to jest ze ciucholandy prawie zawsze sie utrzymuja na rynku, malo ktory plajtuje. Wiem ze towar to podstawa daltego planuje kupowac tylko sort!!drozszy ale lepszy gatunek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz naprawdę nie wiem
hdyfhdvbhf no tak bo teraz kwiaciarnia musi miec tez super wybor upominkow...poza tym powinna bazowac na dekoracjach weselnych-mialas taka oferte u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdyfhdvbhf
Co ciekawe nie wynajmowałam pomieszczenia. Mój mąż prowadzi sklep z upominkami, dlatego wygospodarował mi miejsce na mój biznes. Ceny mam konkurencyjne, ale nie powiedziałam jeszcze jednego. W dużych i małych marketach jest spory wybór kwiatów. storczyki, kwiaty doniczkowe i pęki róż w tak niskich cenach, że musiałabym sprzedawac po cenach zakupu żeby dorównac marketom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdyfhdvbhf
W moim miasteczku pewna rodzina ma "monopol" na dodatki i ozdoby ślubne. Konkurencja z nimi nie miałaby szans wypalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz naprawdę nie wiem
hdyfhdvbhf no to skoro nie placilas za lokal to mnie zalamalaś ze mimo to musiałaś dokladac do interesu:( A moze wlasnie dlatego sie nie udalo ze nie mialas osobnego pomieszczenia???wiesz ludzie nie lubią za bardzo sklepów typu mydło i powidlo...wolą isc konkretnie do kwiaciarni z prawdziwego zdarzenia a nie do malutkiej kwiaciarenki umiejscowionej na zapleczu innego sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdyfhdvbhf
Do autorki topiku: Byc może w Twoim miejscu zamieszkania jest zapotrzebowanie na kwiaciarnię i może jednak warto spróbowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz naprawdę nie wiem
co do supermarketow masz racje teraz to jest zmora ale dla kazdej branzy...jednak nie kazdy jedzie do supermaketu np ja omijam je wielkim łukiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioraca
ja uwazam ze kwiaciarnia bedzie fajnieszym pomyslem na biznes,oczywiscie jesli masz jakies zaciecie do tego DO hdyfhdvbhf!!! a myslalas moze zeby wprowadzic strojenie kosciolow,sal,aut itp itd?? a moze jakas sprzedaz wysylkowa?? poza tym dziewczyny nie ma co sie oszukiwac,uwazam ze rok to raczej maly okres czasu zeby mowic o jakichs powaznych zyskach,w biznesach jest wlasnie tak ze pierwszy rok jest zawsze na straty a pozniej powoli zaczynaja sie zyski a moze przenies gdzies ten swoj biznesik w inne miejsce?? swoja droga u mnie na osiedlu sa 3 kwiaciarnie kolo siebie i zadna nie upadla,wrecz malo kiedy trafi sie tak zeby bukiet zrobila od reki bo maja tyle zamowien ze trzeba na zapis...chyba ze kupujesz pojedynczego kwiatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdyfhdvbhf
Wiesz reklamy mojej kwiaciarni były, miejsce atrakcyjne...nie wiem. Może zrobiłam jakieś błędy. Ale teraz to już mało istotne. Najprawdopodobniej pożegnam sie z moim biznesem. Ale nie żałuje. Gdybym nie zainwestowała i nie postanowiła spełnić swojego marzenia, pewnie bym tego żałowała. I nadal krążyło by mi to po głowie. A tak wiem że lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioraca
hdyfhdvbhf nie poddawaj sie,jesli to jest twoja pasja to walcz o to!! albo moze niech twoj maz wprowadzi w swoj biznes twoj asortyment??ty i tak podatek musialas oplacac a przynajmniej omina cie skladki za twoja osobe...zajmiesz sie tym co lubisz i zmniejszysz wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiołeczek25
hydyfh ... A w jakim mieście ta kwiaciarnia jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroclawwwwwwianka
ciucholand u mnie jest 5 na jednej ulicy i żaden jeszcze nie padł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×