Odpowiedz na ten temat

lidl polska

• kokardeczka 2007.11.14 [11:56]
    czy ktos pracowal w lidl polska?prosze o powazne wypowiedzi!
    jakie zarobki?jaka atmosfera?
  • Też zainteresowana 2007.12.01 [15:12]
    Ja też jestem ciekawa , interesuje mnie praca na sali sprzedazowej , ale nie jako kasjerka , wie ktos moze jakie zarobki i czy do zniesienia ogólnie ?
    Pozdrawiam kwiatek.gif
  • pracownica 2008.07.17 [22:09]
    Pracowałam w lidlu.Zarobki są nie najgorsze ale atmosfera daje wiele do zyczenia.Wykorzystuja pracownika na maxa.A jak sa złe wyniki inwentur to traktuja jak złodzieja.Nie polecam tej firmy nikomu!!!!!!!!!
  • ja też nie polecam 2008.07.18 [11:16]
    a wręcz odradzam. Koszmarrrrr...
  • kkkoooch 2008.09.08 [09:53]
    Ponawiam temat czy ktos moze powiedziec jakie zarobki i wogóle coś o tej pracy
    Byłabym wdzieczna
  • kkkoooch 2008.09.08 [10:27]
    no dobrze ja sie pracy nie boje a dlaczego NIKT nie mowi o zarobkach.Jakie są?
  • ojojjjj 2008.09.08 [19:13]
    Zgadzam się z tym opisem wyżej - TAM JEST KOSZMAR A NIE PRACA - a kasa do 1050 brutto czy 1020 brutto już dokładnie niepamiętam za 3/4 etatu!! To jest najgorszy market pod względem pracy tam!! Też myślałam że pracy się nie boję i dam sobie rade na chwile popracuje ale już po 1rwszym dniu miałam tak dość że wszystko mi minęło!!
  • kkkoooch 2008.09.08 [19:33]
    przerażacie mnie
  • ccc_abra 2009.03.29 [13:29]
    fuck a ja wlasnie sie dostalam do lidla na 3/4 etatu i nie wiem co robic czy pdpisac umowe czy nie facet na rozmowie mowil ze praca nie jest łatwa a teraz jeszcze ten kryzys i z praca ipa :/:/:/

• kosjufhyvdc 2009.05.11 [14:32]
    Gdzie lepiej pracować jako zastępca kierownika- w lidlu czy biedronce??Lepiej płacą w lidlu a praca chyba podobna nie?
  • motylek_85 2009.05.15 [14:39]
    kierownik w Lidlu zarabia ok 2700 zł, moj kolega zaczął od pracy na sali sprzedażowej, po 2 latach został kierownikiem
  • papalidl 2009.05.27 [14:26]
    zastepca 2700 ale uwazaj na wszystko a w szczegolnosci na daty i na pracownikow totalne lenie za ktore ty bekniesz pozdrawiam
  • pracownica 2009.11.02 [14:12]
    lidl chyba nie jest taki najgorszy jak za 3/4 etatu 1050 btutto?? Ja zatrudniona byłam w Asie na cały etat i miałam 1150 brutto!!!! to jest najgorsza sieciówka!!!!
  • ale ty bedziesz sobie w biurze 2009.12.29 [11:56]
    siedziala ? Nie porównuj pracy biurowej do pracy na hali sprzedazowej ;/
  • anitaa190 2010.01.23 [16:21]
    ja chcialabym sie dowiedziec jak mozna ubiegac sie o zastepce kierownika? w sklepie lidl???
  • BlokowaDama 2010.02.02 [23:14]
    Zarobek w Lidlu na 3/4 bo na tylko tyle juz tylko zatrudniaja !! to okolo 800zl netto jesli nie potraca ci premi za chorobowe , 1 dzien chorobowego tracisz premie 130 zl czyli zostaje ci 770zl + nie zawsze wyrobisz 130godzin czyli jeszcze mniej .Pracuje od 4 miesiecy , jestem studentka i tylko w takiej pracy mam jeszcze czas na nauke niestety te pieniadze i ten rodzaj pracy a jest to praca naprawde ciezka ! Jest naprawde niesympatyczna do tego na swieta pracownicy dostaja bony ktore sa im odbierane z nastepnej pensji (nie wiem jak jest w innych firmach , moze wszedzie tak jest ) chociaz to mnie bardzo zirytowalo ...
  • jazz walker 2010.09.14 [02:10]
    W Lidlu cisną z Ciebie 120% (ale to jak wszędzie chyba). Niema podziału na pracownika kasy, czy coś. Wchodzisz i robisz praktycznie wszystko. Atmosfera o tyle kiepska, że pracuje tam pełno "ambitnych" ludzi bez podstawówki - dobrzy pracownicy są średnio lubiani a każdy chce zajść jak najwyżej. Bywa nie miło i łatwo wylecieć, ale jeśli po prostu wykonujesz swoje obowiązki, zachowując zdrowy rozsądek i lojalność (wobec wszystkich), nie czepiasz błędów i klientów - dasz radę.

Kiepsko się pracuje, ale DA SIĘ. Bywa gorzej a kasa jest jak najbardziej przyzwoita.

Aaaa i unikałbym na waszym miejscu stanowiska osoby funkcyjnej: praktycznie nie zmienia pensji a pracy 2x więcej i więcej odpowiedzialności (i więcej nadgodzin, za które kasy nie zobaczycie - co najwyżej więcej urlopu). To ma sens tylko wtedy, kiedy macie ambicje na kierownika.

Podsumowując: wymieniłem najgorsze cechy, bo każda firma takie ma, dobrych mi się nie chce rozpisywać, ale myślę, że jeśli ktoś ma IQ powyżej debila, chce pracować i zarabiać w miarę przyzwoicie to sobie da radę i nie będzie źle.

Oczywiście praca najlepsza dla studentów zaocznych. Ludzie bez matury i tak za długo tam nie zabawią a po studiach to już lepiej na zmywak do Brytanii jezyk.gif Nawet na stanowisku kierowniczym nie chciałoby mi się zapierniczać na max po 12h dziennie za około 3k jezyk.gif
  • macbie 2010.10.25 [13:20]
    nie wiem jak w lidlu ale w Biedronce na caly etat pracownik z sali zarabia ok 1800 brutto + od niedawna premie, z-ca kierownika zarabia ok 2400 brutto + premie, praca ciężka ale jak są wszyscy w pracy i nikt nie biega na zwolnienia to da się wytrzymać, nie polecam biedronek adaptacyjnych - tzn, tych których nie wybudowała od podstaw firma JMD
  • POKRZYWDZONA 2011.01.20 [20:21]
    PRACOWAŁAM 10 MIESIĘCY W LIDLU.DAWAŁAM Z SIEBIE WSZYSTKO,PO 12 GODZIN JAK TRZEBA BYŁO.KIEROWNIK ZWOLNIŁ MNIE ZA TO ŻE UŁOŻYŁAM ZLE WARZYWA.ZAROBKI TRAGEDIA PRACOWAŁYŚMY W ŚWIĘTA NOWY ROK W STYCZNIU PRZYSZŁA WYPŁATA 900 ZŁ.ATMOSFERA KATASTROFA.NIE POLECAM TEJ PRACY.
  • Lidl1016 2011.02.04 [08:21]
    Pracuje w tej firmie 2 lata,z 2 letnia przerwa,atmosfera zalezy od tego jaka załoga i jaki z ciebie czlowiek,jezeli wchodzisz i robisz nie tak jak maja w minimalnych standardach zmien prace:]Kolejny w plyw na atmosfere ma KRS...dlamnie sa to karjerowicze,wchodza i żadzą sie jak by nie wiem kim byli,wpada KDS i lata nie lepiej niz zwykły pracownik sklepuoczko.gif Zastanawilscie kiedys dlaczego faceci na tych sklepach nigdy sie dlugo nie trzymaja....powod prosty jak drut-wyzysk na maxa,a jak pokazesz,ze mozesz wiecej niz inni robisz kilka rzeczy narazoczko.gif 3/4 etatu w tej firmie to tylko cyfry napisane na kawalku papieru,w rzeczywistosci robi sie ponad caly etat....przy rozliczeniu miesiaecznym wychodzi ok 50 nadgodzinusmiech.gif w moim przypadku KRS okroił mnie na godzinach zrobiłem zamieszanie,umowa sie konczyła,i calego etatu nie dał---->wyjasnienie KS sklepu....zrobił na złoscusmiech.gif Zarobki maja naprawde dobre jak na sklep bo zazwyczaj zarabia sie ok 6 na H.Jestem jedynym facetem na 2 sklepach w moim miescie,moja praca wykracza znacznie poza oczekiwania tej firmy ale oczywiscie nie nalezy mi sie caly etetoczko.gif Tak wiec kazdemu kto zmaierza zwiazac sie z ta firma polecam nie odbiegac z praca od reszty,robic swoje,nie wdawac sie w zbedne dyskusje i miec olewke na to co sie tam dzieje we wnatrz a napewno z czasem sie czlowiek przezwyczai.
  • pokrzywdzona 2011.02.05 [21:35]
    masz racje lepiej było pracować jak inni,oby zleciało osiem godzin i do domu.teraz to wiem ,ale zawsze myślałam że jak podejmuje się prace to trzeba pokazać się jak z najlepszej strony.ale teraz to wiem że to błąd.to była moja pierwsza praca i ostatnia.
  • no niech ktos 2011.02.06 [10:11]
    sie wypowie ile tam na godz.wychodzi
  • eskudo 2011.02.07 [12:37]
    Dziwi mnie to co wypisujecie...pomijająć wypowiedzi z przed paru lat nie negujcie pracy ponieważ w każdym jednym sklepie jest inna atmosfera i inni ludzie. Na jedym sklepie pracuje sie ciężej bo jest to sklep wysokoobrotowy a na drugim jest spokojniej. NIe można mierzyć wszytskich sklepów jedna miarą...
    A wypowiedz typu "nie odbiegać od reszty i robić swoje" to mnie juz w ogóle rozwaliło;/ nie dziwcie się jesli praca na sklepie jest ciezka i pracuje się dłuzej jak 8 h jeśłi pracownicy tak właśnie podchodzą do pracy;/ Skoro nie potraficie wykonywać tak banalnych prac jake są w Lidlu no to macie problem!
    Jeśli chodzi o prace bynajmniej we wrocławiu praktycznie wszyscy pracownicy są zatrudnieni na etat!

• eskudo 2011.02.07 [12:54]
    na godzinę nigdy wynagrodzenia nie obliczałem...
    etat wychodzi jakos 1400zł
    no i co 3 miesiace wyplacane sa nadgodziny ...
  • izka1410 2011.02.13 [00:47]
    Ja nie wiem czemu tak piszecie o Lidlu ja tam pracuje już ponad rok i atmosfera jest zaj**ista a KRS też bardzo kulturalny....
  • izka1410 2011.02.13 [00:49]
    W każdej pracy trzeba się napracować....a dla leserów to trudno znaleźć prace
  • znam temat 2011.02.26 [11:12]
    POKRZYWDZONA, moją koleżankę zwolniono bo podobno nie powiedziała dzien dobry klientowi
  • izka1410 2011.02.28 [17:16]
    Wątpię czy to był jej powód zwolnienia....za takie coś nie zwalniają,,,,po prostu nie mówi ci całej prawdy i tyle
  • bxx 2011.03.13 [22:49]
    Zwalniają za takie coś jak brak uprzejmości w stosunku do klienta. Przychodzi rewizor i taka osoba leci z pracy
  • izka1410 2011.03.14 [10:09]
    Ja tam pracuje 2 lata i nie raz miałam rewizora i nie powiedziałam przy nim do widzenia i jakoś jeszcze tam pracuje....piszecie nieprawde
  • karinka7788 2011.03.14 [14:17]
    http://dobryzawod.blogspot.com/ wyszukiwarka na tej stronie
    na prawdę dobra, polecam

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...