Odpowiedz na ten temat

lidl polska

• gość 2017.03.16 [21:50]
    Dzisiaj dowiedziałem się od klienta,że jestem sługusem niemieckim. Dobre co?
  • gość 2017.03.16 [21:57]
    W moim sklepie mentorem często jest dziewczyna, która ciągle obraża innych i stosuje mobbing!
  • gość 2017.03.16 [22:05]
    Jeżeli chodzi o krzyżówke świąteczną to wyniki juz są, tzn jeżeli Wasz Przełożony nie poinformował Was o wygranej to niestety nie udało się. Zadnego info na mejla nie będzie
  • gość 2017.03.16 [22:06]
    są szkolenia na specjalistów,po szkoleniu np z odpieku masz egzamin i dostajesz certyfikat.
  • gość 2017.03.17 [08:04]
    Ja pracowałam w lidlu dla mnie lidl jako firma to ok ale ludzie tam pracujący to porażka każdy pod każdym dołki kopie test jest naprawdę łatwy zdasz go bez problemu jeśli wykonujesz codzienne czynności na sklepie .Wszystko zależy na jakich ludzi trafisz i jacy oni robią atmosferę niektórzy nadużywania swojego stanowiska ale zawsze możesz się przenieść na inny sklep powodzenia
  • gość 2017.03.17 [09:52]
    A u was tez są zwolnienie bo u nas zwolnili dwie osoby i dwie następne są do zwolnienia. Jak ogólnie wyglada to u was
  • gość 2017.03.17 [17:05]
    u nas zatrudniają bo jest nas za mało
  • gość 2017.03.17 [18:19]
    To u nas nas jest za dużo i 5 osób do zwolnienia
  • gość 2017.03.18 [11:05]
    Słuchajcie,wczoraj siedziałem na kasie i babka za zakupy płaciła bonami lidlowymi. Poprzednie miały termin do marca a te są do stycznia 2018,zapytałam ją czy teraz dostała ale tylko się uśmiechnęła. Ktoś coś....?
  • janekbogdanek 2017.03.18 [14:31]
    Paniusie dzwonia na infolinie poskarzyc sie i dostaja na przeprosiny bony lidlowskie. I dlatego paniusia sie tylko usmiechnela, bo co Ci miala powiedziec ze z infolini ma
  • gość 2017.03.18 [15:00]
    To prawda, klient za skargę na infolinii dostaje bon w ramach ' rekompensaty '
  • gość 2017.03.18 [22:44]
    Cleo...
  • gość 2017.03.19 [22:22]
    Co powiecie o nowej ocenie rocznej
  • gość 2017.03.19 [23:26]
    A jak ona teraz wyglada bo u nas jeszcze nie mielismy
  • gość 2017.03.20 [12:45]
    Jestem instruktorem-czyli powinnam mieć czas i uczyć Nowe osoby,wkurza mnie jak czytam co piszecie.Myślicie,że robimy to z premedytacją i się nowymi osobami nie zajmujemy?Nie wiem jak to widzicie,ale i u Was na sklepach jest tak samo (mylę się??)-muszę robic swoją robotę,,najcześciej jest to odpiek o ow-więc może ktoś z Was mądrzących się podpowie jak to wszystko pogodzić?.Myślę,żę osoba instruktora wprowadziła tylko nieporozumienia--że niby mamy was za rączkę prowadzić?uczyc, pokazywać,robić za was??przyjęłam się do lidla kilkanaście lat temu,sama musiałam podglądać pytać i sie uczyć-bo chiałam-a wasza najczęstsze pytanie Nowo przyjęci brzmi"mogę iść na przerwę ??" bądz"Mogę iść już do domu..?"Mam do szkolenia obecnie Dziewczynę i wiecie co -jest już 2 misiące i jest w punkcie wyjścia--no nie umie kody na kasieusmiech.gif -ma moj numer tel.wie żę zawsze moze zapytać,chętnie pomogę ,ale jej potrzeba wiedzy skończyła sie na kilku pytaniach gdy dałam jej próbny test,a teraz mówi cześć na powitanie i pożegnananie.Piszecie"nie zdaj na złość.."bardzo dobra podpowiedz,ja żeczę sobie żeby nie zdała moja podopieczna i wierzcie mi nie bedę się z tym żle czuła.Myslę,że kazdy kto pracuje w lidlu dostatecznie długo w pełni się że mna zgadza.Wspomnę tylko ,że wyszkoliłam i ZAROBIŁAM usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif już sporo na NOwych,i większość z nich pracuje.Chcieć to móc--ot tyle...
  • gość 2017.03.20 [15:31]
    jak sami nie chcą to co byśmy nie robiły to się nie nauczą,
  • gość 2017.03.20 [17:48]
    Bardzo dobrze to opisałaś koleżanko-instruktorkooczko.gif U mnie to samo,hrabianki przyszły i tylko na przerwę bo mdleją z głodu(dwie godziny pracy i na przerwę). Przez cały miesiąc prosiłam,żeby abc przeczytała to ciągle coś, czasu nie ma. A teraz ma pisać test i słyszę że za dużo jej tłumaczyłam,gadałam i nic z tego nie ogarnia. I oczywiście na kasę siada bo wyczuła,że tam się nie narobi jak na sklepie. Masakra jakaś. My instruktorzy mamy przechlapane bo potem koleżanki kwitują to tym,że szkolimy kasjerki i koło się zamyka;-(
  • gość 2017.03.20 [18:24]
    i dobrze niech sobie siedza na tych kasach ale do niczego więcej nie dojdą...
  • gość 2017.03.20 [18:54]
    ale pensje wezmą taką samą ,my mało ducha nie wyzioniemy,a panie siedzą na kasie a pieniądze te same.
  • gość 2017.03.20 [18:55]
    fachowcy powinni mieć premie
  • gość 2017.03.20 [20:35]
    to prawda powinny być różnice w wyplatach.
  • gość 2017.03.21 [05:55]
    lukaszek14042@o2.pl moj mejl czy moze ktos mi wyslac przykladowy test po szkoleniu na pracownika bede bardzo wdzieczny
  • gość 2017.03.21 [08:27]
    Do "jestem instruktorem" to , że sobie pozwoliłaś na takie traktowanie i trzymanie na krótkiej smyczy to znaczy , że masz prawo wymagać tego od innych. Mam więcej szacunku do tej dziewczyny która pyta "mogę iść już na przerwę.." wiesz dlaczego ? Bo ona zna swoje prawa i ma do siebie szacunek ! Przez takich ludzi w tej firmie nikt nie będzie tak łatwo dokręcał śrub bo sobie nie pozwolą na to (w przeciwieństwie do Ciebie). To wy sobie wypracowaliście ten brak ludzi na zmianie itp itd. pozwalając sobie na to ! Na miłość boską to jest robota przy prostych pracach sklepowych więc nie rób z siebie kogoś - bo ja się dopytywałam itp itd. ! Jesteś zniszczona przez swoją naiwność i nadgorliwość. Spróbuj się odnaleźć w innym miejscu pracy ! Nie zrobisz tego bo już jesteś zniszczona i będziesz tam zwykłym szczurem niszczącym miejsce pracy bo będziesz oczekiwała od przełożonych, że ktoś będzie wymagał od Ciebie coraz więcej i więcej a ty będziesz z tego dumna ! Pozdrawiam księżniczko !
  • gość 2017.03.21 [09:55]
    Witam. Ktos powie mi ile mogla bym zarobic jako zastepca? Bo mysle na zlozeniem cv do sklepu. Warszawa
  • gość 2017.03.21 [17:06]
    Przepraszam zly mejl podalem. lukasz14042@o2.pl prosze o pomoc mam w czwartek test i chcialbym zobaczec mniej wiecej jak on wyglada. Pomozcie....
  • gość 2017.03.21 [18:27]
    Pracuje już długo w lidlu . Czasem mam dość tego sklepu zasuw człowiek na 6 biegu i nikt tego nie docenia ,po sklepie chodzą lesery i mają cały etat a osoby które naprawdę pracują mają 3/4 . W Lidlu trzeba mieć wygląd gadane i nie trzeba nic robić kasa sama wpływa na konto . Bo robole jak ja zrobią wszystko za panienki .
  • gość 2017.03.21 [18:48]
    do gość z 8.27-a tak poza tym wszystko u Ciebie w porzadku?usmiech.gif pozdrawiam Księżniczkausmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [18:55]
    Czy ktos wysle na mejla mi jakies pytania ??
  • gość 2017.03.21 [19:17]
    Ale pytań jest około 60
  • gość 2017.03.21 [19:23]
    Ale mniej wiecej jakie pytania padaja.
    Czy odpowiedzi sa a b c
    Czy jednak trzeba samemu wpisywac w tak zwane kropki....
    Cokolwiek, prosze....

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...