Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość japoneczka

list motywacyjny w ciemno

Polecane posty

Gość japoneczka

mam pytanie odnosnie listu motywacyjnego, wiem jak go napisac jezeli chodzi o konkretne stanowisko z jakiegos ogloszenia , ale jak napisac ten wstep gdy poprostu skladam w ciemno do jakiejs firmy i licze na cud ze moze mi cos zaproponuja jak bedzie mozliwosc? Nie na konkretne stanowisko i nie z ogloszenia, i co wtedy sie pisze? pomózcie prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtedy sie listu nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś pytanie dziś odpowiedź
Oczywiście, że się pisze. Piszesz według tych samych zasad - dlaczego chciałabyś pracować właśnie w tej firmie, no i co ze swojej strony możesz do tej firmy wnieść. Tyle, że nie odwołujesz się do konkretnego stanowiska, a do bardziej ogólnych kwestii. Wbrew pozorom, niesie to za sobą o wiele więcej możliwości wypowiedzenia się - bo "kandydujesz" nie do jednego konkretnego stanowiska, a do wielu potencjalnych - potrzeba stowrzenia których być może nawet zostanie dopiero wykreowana właśnie przez Twój list. Powodzenia! :-) No i pisz prawdę naturalnie, to pierwsza i najbardziej podstawowa zasada!!!!!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japoneczka
dzięki tylko chodzi mi o to jak mam zacząć jak nie wiem do kogo pisze i na jakie stanowisko chodzi mi o ten wstęp bo nprmalnie jest Szanowni panstwo w zwiazku z ogloszeniem w gazecieX numerX itd, a w tym przypadku jak mam napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japoneczka
niech mi ktos pomoze, bo wszedzie szukalami sa same ogólniki a nie ma konkretów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuczkowa
ja tez ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to piszesz po prostu, szanowni państwo, interesuje mnie praca w państwa firmie, gdyż.... itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japoneczka
dziekuje ci bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze
szanowini panstwo chciałabym przedstawic swoją kandydature na pracownika firmy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym zaproponowac panstwu moja kandydature na pracowanika Waszej firmy. Zainteresowala mnie Wasza firma z roznych wzgledow... ( bla bla bla). Moje wyksztalecenie i moje zainteresowania dziedzina, ( bla bla bla)... Czesto takie podania leza do wykorzystania i bywa, ze w naglych przypadkach wyciagane sa z lamusa. Zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×