Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BeemkaSiódemka

Mała Garmażerka,czy to ma sens?

Polecane posty

Gość BeemkaSiódemka

Witam zastanawiam się nad otwarciem małej garmażerki.....głównie były by sałatki i surówki taki bar sałatkowy na wynos co o tym sądzicie?proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeemkaSiódemka
ewentualnie pierogi ale chciałabym sama to prowadzić nie stać mnie na kucharza....więc też za dużo nie może być jedzenia no miałabym pomoc jednej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
Jak zobaczyłam że garmażerka to chciałam napisać że super pomysł bo ja np. dośc często w takowych bywam ;) Ale jeśli mają być głównie sałatki to, hmm, no nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeemkaSiódemka
Wiesz mogą być inne rzeczy krokiety gołąbki itp które są w garmażerkach ale chciałąbym by było też dużo różnych sałatek bądz surówek i ilość rzeczy jakieby tam by miały być zależą od tego czy sama bym to prowadziła czy z kimś w dwie osoby lepiej więcej jedzenia można przygotować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
Hehe, jakbyś była ze Szczecina to bym chętnie pomogła :P Bo lubię urzędować w kuchni ;) No właśnie najlepiej byłoby, gdybyś oprocz dużej ilości sałatek miała też kilka "konkretniejszych" rzeczy, wtedy każdy łatwiej znalazłby coś dla siebie. Ja np. sałatka się nie najem więc samej bym nie kupiła, ale jakby były do tego właśnie jakieś gołabki czy coś to już by było fajniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeemkaSiódemka
Niestety nie jestem z Twoich okolic......;) Będe musiała coś pomyśleć popytać poszukać info na ten temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Gastro-Centrum jest dystrybutorem najlepszych urządzeń gastronomicznych, które dzięki swojej niezawodności, solidności wykonania, użytych najlepszych materiałów, połączonych z przystępną ceną, znalazły uznanie na naszym rynku. Nasza firma wyposaża cukiernie, lodziarnie, piekarnie w profesjonalne, włoskie urządzenia gastronomiczne. Atrybutem firmy są nie tylko atrakcyjne ceny, ale także wysoka jakość oferowanego towaru. Dysponujemy szerokim asortymentem, który umożliwia kompleksowe wyposażenie wszelkiego typu lokali gastronomicznych. Adres sklepu i magazynu głównego: 76-200 Słupsk, ul.Poniatowskiego 46 A www.gastro-centrum.pl kontakt@gastro-centrum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zastanawiam się właśnie nad otworzeniem własnej garmażerki. Moja znajoma ma i jej się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem prowadzimy garmażerkę i jak na razie bardzo dobrze na tym wychodzimy. To co najważniejsze to żeby znaleźć jak najlepszą lokalizację i zaproponować ludziom rozsądne ceny. Trzeba też używać najlepszej jakości produktów jak przykładowo my farsze z Inter Solar www.farszepiekarnicze.pl bo główną specjalnością są pierogi które błyskawicznie schodzą. Jak raz pójdzie w eter że jest dobre jedzenie to już potem się rozniesie i klienci będą się pojawiać nie wiadomo skąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś potrzebował jakieś urządzenia gastronomiczne to firma Gort ma bardzo dobrą ofertę a dodatkowo można też u nich kupić sprzęt na ofercie wyprzedażowej -http://www.gort.pl/do-pobrania/ Mozna coś zaoszczedzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaH
Moim zdaniem najważniejszym elementem w przypadku prowadzenia własnej działalności jest reklama, bez niej nie zdobędziemy klienta. Teraz warto inwestować w reklamę internetową i zadbać o wysoką jakość obsługi klienta. Sprawdźcie sobie stronę https://serwersms.pl znajdziecie tam informacje na temat komunikacji SMS, firma prowadzi badania od 4 lat. Moim zdaniem to dość dobra forma komunikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×