Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek 198888

mam 850 tys w co zainwestować?

Polecane posty

Gość Marek 198888

Mam 850.000zł w co zainwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ot sk.u.r.w.y.s.y.n.u gdzie tyle nakradłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiędziesiąt dwa
Prowokacja. Mając 850 000 wiedziałbyś w co zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kisić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 198888
na państwowym etacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 198888
cały czas inwestuje wcześniej ziemia potem nieruchomości , szukam jakieś innej ścieżki dla takiej kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziemia to nieruchomość, no chyba że piach sprzedawałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowej scieżki na kafeterii buahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do "dziewiędziesiąt dwa" płytki jesteś jak dmuchany basen ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 198888
a co ma z tym wspólnego komunizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiędziesiąt dwa
Obracając takimi aktywami poradziłbyś się jakiegoś rzeczoznawcy czy nawet kogoś po fachu. Dlatego uważam że to prowo. Mam 4 miliony złotych - w co zainwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 198888
Może dlatego że czasami tutaj ludzie mają naprawde fane pomysły , mają naprawde fajne patenty , nie przyszło Ci to do głowy? , pewnie nie bo nigdy nie inwestowałeś nigdzie takich pieniędzy , ja się przekonałem najlepsza inwestycja to inwestycja w człowieka ktoś ma pomysł jakąś wizje , ale nie mówie tu o jakiś piramidach finansowych czy coś w tym stylu , tak jak gościo ostatnio poznany tu na kafeterii potrafi zbudować elektrownie wiatrowe 30 % taniej niż najtańsza firma na rynku , i ktoś mi powie pierdzielenie :) właśnie powstaje 18 taka elektrownia wiatrowa a będzie ich jeszcze więcej , facet miał wizje ja miałem pieniądze więdz mi nie pieprzcie głupot typu kogo tu szukasz itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włóż do banku i miej w doopie. Niski zysk, ale jak luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala1984
Inwestuj w siebie - polecam podróże (bądź co bądź kształcą), a reszta do banku na lokaty (mimo niskiego oprocentowania wciąż bezpieczne, a od takiej kwoty odsetki są już fajne), ale przede wszystkim żyj i korzystaj z życia - np. inwestuj w zdrowy styl życia, relaks, kulturę. Przynajmniej ja bym tak zrobiła, bo życie jest zbyt krótkie a nigdy nie wiadomo ile lat przyjdzie nam pożyć ;-) Człowiek może je zmarnować ciągłym pomnażaniem majątku i/lub harówką, a życie przemknie gdzieś obok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w bron i konserwy bo to sie zawsze przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banderak
Jeśli to jest pytanie na poważnie to w nieruchomości np. hale magazynowe jako udziałowiec. Tutaj wiadomo, że wszystko na pewno będzie ok - nieruchomości mamy w PL rekordowo tanie. JARTOM ma wolne hale w dużych miastach, a nawet w SSE. Ogólnie wymaga to kapitału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie fajne hale magazynowe i namioty mają w http://mastapolska.pl/ - spokojnie każdy znajdzie coś większego i mniejszego, w sam raz na własny byznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym miał taka gotówkę, z pewnością część tej sumy zainwestowałbym w mieszkanie. Marzy mi się dom w Oławie. Widziałem ciekawe propozycje na europacific.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinkaaG
Na Twoim miejscu inwestowałabym w coś pewnego. Teraz spory popyt jest na różnego rodzaju hale magazynowe. Mozesz zobaczyć sobie tutaj http://www.cobouw.pl/hale-stalowe jak wyglądają i dowiedzieć sie więcej na temat ich stawiania. To może być bardzo dobra inwestycja i przede wszystkim przyszłościowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w żonę hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu część pieniędzy zainwestowała bym w mieszkanie pod wynajem. www.europacific.pl ma ciekawe mieszkania w Oławie w niezłych cenach. A resztę pieniędzy najlepiej zainwestować w jakiś fajny biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka333
Według mnie najlepsza forma inwestycji to wykupienie udziału w konkretnej spółce i zapewnienie sobie prawa dziedziczenia. Z moich analiz wynika, że stopa zwrotu w elektrowniach wiatrowych waha się mniej więcej od 10 do 20%. Ja akurat uzyskuję mniej więcej 15% z tej oferty www.ekologicznaelektrownia.pl . Mają niskie koszty wejścia do spółki. Przynajmniej wiem, że udziały się nie zmarnują. Spotkałem się normalnie z prezesem i licznymi inwestorami. Bardzo wiarygodna oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to bardzo placa inwestowac się w hale magazynowe np www.profixhale.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz we mnie:)nie obrażę się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczysz 2tys?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż, mając tyle pieniędzy to już wydaje się, że nie ma po co inwestować, no ale jeśli to oczywiście w jakiś biznes. Najlepiej coś ze sprzedażą, może składowaniem - dobra hala magazynowa i jedziesz ;) Ja polecam firmę, która się tym zajmuje, a mianowicie http://jakon-construction.pl/ jakby się jakiś pomysł urodził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo etycznie i fachowo działa firma doradcza Kancelaria Global – globalkancelaria.pl. Z góry informują klienta o potencjalnych zwrotach z inwestycji, są konkretni, nie obiecują gruszek na wierzbie, tylko zawsze argumentują swoje porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hohoho... I dużo i mało. Zalezy jakie masz doświadczenie w inwestowaniu. Jak żadnego to może być ciężko. Ja w takiej sytuacji bym znalazł jakiegoś specjaliste od finansów. W kwestiach TFI to słyszałem ze Bralczyk jest bardzo w porządku człowiek. Doradzi, pomoże i tak dalej. Warto mieć zaufanego człowieka w takich sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załóż kantor internetowym,ja w takim pracuje (wczesniej w stacjonarnym) i robi sie naprawdę świetne pieniadze i co wazne nie pakujesz forsy w maszyny hale etc ,nie idzie zawijasz forse i zamykasz firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×