Odpowiedz na ten temat

Mam dylemat mętlik w głowie doradźcie dziewczyny..

• Moniakaa 2017.09.13 [08:20]
    Mam 25 lat. Nigdy nie pracowałam w Polsce zawsze wyjeżdzałam do dorywczych prac za granice dlatego ze ja tam nie potrafię chyba długo być sama ... i nie wiem co mam robić teraz dostałam prace w Polsce w mojej miejscowości super ta praca nie jest za minimalną i na stacji paliw po 8 godzin dwie zmiany czy po prostu mam olać tą robote i znowu gdzies wyjechać szukac szczescią za granica moze akurat uda mi sie zostać dluzej.. zawsze w PL moge zrezygnowac i wyjechać ale nie wiem czy wgl podejmować ja.. nie wiem sama wgl co ja chce co mam ze sobą zrobic czy ktos tak miał was smutas.gif
  • gość 2017.09.13 [12:05]
    sama nie wiem co mam ze soba zrobic
  • gość 2017.09.14 [13:45]
    Ciężko coś konkretnego doradzić. Ale jeśli praca która masz jest w miarę ok to ja bym chyba została w niej na Twoim miejscu. Ale to jest tylko moje zdanie.Wyjechać zawsze będziesz mogła. My akurat jesteśmy za granicą ale chcemy zjechać do Polski. I będę przeszczesliwa jak uda mi się w miarę prace szybko znaleźć.
  • job24co 2017.09.14 [15:06]
    Ja zostałabym w Polsce, jeżeli obecna oferta Ci nie odpowiada to wejdź na http://pl.job24.co , na pewno znajdziesz pracę dla siebie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...