Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krupniok

Marketing bezposredni co sadzicie?

Polecane posty

Gość krupniok

Co możecie mi powiedziec o pracy w marketingu bezposrednim? mam taka propozycje pracy, podobno mozna nieżle zarobić ale nie wiem czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sadze mój brat pracuje w takiej firmie, i wcale nie osiaga imponujacych dochodów. Tak miedzy 2 a 4 tys za prace własnym autem po 10 12 godz 6 dmi w tyg. to juz nie te czasy ze akwizytorzy zarabiali po pare kafli, tam tez prowizje zredukowali a robota niewdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzielepiej
Wchodź w to ja pracuje jako konsultantka w takiej firmie i jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z pracy ,fakt czami trafiam na jakiegoś buca który ma manie przesladowczą i boi sie ze za duzo na nim zarobie ale generalnie ludzie sa ok NIe wszyscy u mnie kupują , i wcale nie musza wystarczy ze ci którzy kupili sa zadowoleni. Przedtem pracowałam jako agent ubezpieczeniowy i to dopiero było bagno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniok
Odświerzam. wsród moich znajomych opinie są podzielone.doradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j-mmarcin
Pracuje w instytucji finansowej (bank) sprzedaż bezpośrednia (poszukiwanie nowych klientów) mega zadowolenie! zarobki na poziomie 5-10 tyś.... zależy ile sie chce robić w miesiącu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniok
NO wiec chyba wejde spróbowac, ale troche sie waham czy mam predyspozycje do tej pracy. w bezposrednich spotkaniach trzeba byc twardym w negocjacjach a tego chyba nie umiem, no i jeszcze to telefoniczne umawianie spotkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzaska
Kocham wolność i niezależność dlatego uważam pracę w systemie MLM za najlepsa ofertę. Szkoda tylko że wiele ludzi nie potrafi zrozumieć ( i nie chcą) o co tak naprawdę chodzi. MLM jest świetny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annerkaa
marketing bezpośredni to taka akwizycja. Tylko jak ognia się tam unika słowa akwizytor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzaska
a co to jest akwizycja? Powiedż mi, a Cię powiem na czym polega różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzaska
W MLM nie chodzi o sprzedaż bezpośrednią, bo byłaby to zwykła akwizycja a nasze społeczeństwo jest do niej uprzedzone . Najważniejsze - dobry produkt, którego sama używasz i możesz potwierdzić jego jakość. Dalej, dobry system wynagrodzeń, ale nie zależny od tego ile Ty sama zamówisz ale od ludzi pod Tobą, czyli struktury. A o strukturę nie trudno jeśli dysponujesz dobrym produktem, którego nie sprzedajesz, tylko polecasz. W momencie kiedy to zrozumiesz osiągniesz sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniok
Nie znam branżowego sloganu co to jest intway?W trj firmie moge sprzedawac osobiście lub budować grupę albo jedno i drugie bo to podobno daje najlepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniok
Ach Znowu wyłazi moj brak znajomosci branży co oznacza zwrot MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzaska
MLM- to markieting wielopoziomowy (Multi-level markieting) "MLM polega na budowaniu organizacji, w której mnóstwo osób sprzedaje niewiele, bądż nie sprzedaje wcale produktów, a jedynie kupuje dla siebie" Wikipedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekslibris
Coś nie rozumie, to znaczy sprzedawać nie muszę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzaska
nie musisz, ale możesz, pod warunkiem że chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzaska
za to musisz pozyskiwać nowych jeleni co będą perfumki upychali :D czyli jeszcze gorsze od sprzedaży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trzaska
trzaska to temat o sprzedazy bezpośredniej a nie o naciąganiu ludzi. Wróc do tematu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzielepiej
czyli stary jak swiat awon i oriflame?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniok
widzę ze rozgorzała tutaj ostra dyskusja . Ta firmo w której zamierzam pracować nazywa sie Raypath Polska i z tego co mówicie w niczym nie jest podobna do intway. rozmowe przeszłam pozytywnie ale jeszcze sie zastanawiam bo z ta praca zwiazana jest koniecznosc zakupu zestawu startowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Krupniok praca w MLM jest dobrym rozwiązaniem dla tych, kto chce sobie zarobić, co do firmy, to trzeba zastanowić się, z jakim produktem chciałaby pracować. Znam produkty Raypath, są dobre, nie znam plana markietingowego. Ta konieczność zakupu pakietu startowego też mnie przeraża zawsze. Zastanów się, porozglądaj się, firm jest sporo. Ale niezależnie od tego, którą firmę wybierzesz, życzę powodzenia. Ja uwielbiam ten biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Almerii nie rozumim twojej agresji MLM jest bardzo pojemnym pojęciem i moim zdaniem jest jedynym biznesem, w którym osiągasz sukces pomaga innym. " Możesz mieć w życiu wszystko, czego chcesz, jeśli pomożesz innym osiągnąć to, czego oni chcą" Zig Zignar " Do zobaczenia na szczycie" (jedna z pierwszych książek o MLM) Z całego serca życzę Cię sukcesów w Twojej prace na etacie. Szanuję każdą uczciwą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiej agresji ??Jeśli Ci jest dobrze - ok :) Źle odczytałaś może :D To że pisałam o tamtym że jest chamem to fakt a nie agresja :D Ale na szczęście jużgo nie ma,a do samego MLM nic nie mam. Każdy biznes jest dobry jeśli jest uczciwy i sie w nim spełniamy :D Również życzę sukcesów i rozwoju swojej sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlowiec
NIe upraszczasz za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kafejki viki
Nie upraszcza - ja tek tak uważam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko i kokosz
Ja bym w to nie weszla. Bedziesz musiala wciskac ludziom kity, w ktore na dodatek sama uwierzysz, bo regularnie beda ci prali mozg. Bedziesz musiala zyc praca, nieregulowany czas pracy oznacza w tym przypadku nie wolnosc tylko nieplacone godziny. Na dodatek zero platnego urlopu, ubezpieczenia i praca, ktorej nikt nie szanuje i ktora nie pomoze ci w cv. Pomysl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzielepiej
JA pracuje w sprzedaży bezposredniej i wcale nie biegam po blokach z zadnymi gadżetami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bedzielepiej , bardzo optymistycznie to brzmi, Cieszę się że jestesz tu na forum Już pisałam, że kocham wolność i niezależność dlatego uważam pracę w systemie MLM za najlepszą ofertę. Szkoda tylko, że wiele ludzi nie potrafią zrozumieć o co tak naprawdę chodzi. UWAGA PRZEKRĘT uważa, że praca w MLM to chodzenie ot jednej bramy do drugiej z dużą torbą i \"wciskanie noży\". Nie wiem dlaczego właśnie noży, chyba dalej fantazja nie poszła. Ale gratuluję wiedzy! Kiedyś był tu na forum topic\" MLM, co o tym myslicie\' jakoś tak miał tytuł ale nie wiem dlaczego już go nie ma, a pisały tam naprawdę ciekawe rzeczy osoby poważnie zainteresowane tym biznesem. Może ktoś z nich wróci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam mlm
skąd wiesz co uwaga przekręt sądzi o mlm ?:D zreszta o mlm moza sadzic tyle co pokazal folomejek o intway. chamstwo i naciaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W każdej firmie MLM
pracują ludzie. To tylko iod nanego człowieka zależy czy pracuje uczciwie czy też nie. Myślę że etatowców też to dotyczy. Wg mnie zabieranie np. materiałów biurowych do domu to też naciąganie tylko że nie klientów a pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×