Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pat29

Mieszkanie od dewelopera

Polecane posty

Gość pat29

Jestem bardzo zainteresowana mieszkaniem od dewelopera o metrazu okolo 50 metrow.Cena za metr 3190 zl.Miejsce parkingowe 15000,garaz 25000,piwnica 15000.Nie wiem co robic,bardzo bym chciala kupic mieszkanie,ale troche boje sie zaryzykowac.Mieliscie tez takie mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zależy od tego jak wygląda Twoja obecna sytuacja mieszkaniowa.Jeżeli masz gdzie mieszkać np rodzice czy u chłopaka to lepiej odkładaj pieniążki i wtedy wezmiesz mniejszy kredyt i będziesz krócej spłacać i odsetki mniejsze.Natomiast jeżeli wynajmujesz mieszkanie to też coś odłóż np przez pół roku żeby mieć rezerwe gdy np wezmiesz kredyt a stracisz pracę to będziesz mieć na spłate rat przez pół roku i w tym czasie znajdziesz nową pracę a bank nie zajmie Ci mieszkania.Zastanów się również czy na pewno potrzebujesz 50 metrów (szkoda płacić za metry które będą zbędne) I najważniejsze negocjuj z deweloperem,zawsze można coś ugrać.Ja miałem propozycję 7% ale ostatecznie kupiłem na rynku wtórnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam po 6900 zł/m2 na czapelskiej 25 i nie bałam się decyzji. Deweloper pomógł mi w załatwianiu wszelkich formalności, doradztwo miałam fachowe, i oczywiście darmowe, teraz czekam na mieszkanie z duzym dużym balkonem o powieżchni 10,40 m2 gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pat29
Chcialabym kupic mieszkanie z narzeczonym.Nie mieszkamy razem kazde z rodzicami.On juz jedno ma mieszkanie tylko,ze na poddaszu na razie wynajmuje.Ja na poddaszu raczej bym sie nie odnalazla.Z tego wzgledu rozwazamy decyzje nad kupnem mieszkania.Tylko gdyby on nie chcial sprzedac tego mieszkania co posiada(bo troche kreci nosem) to kredyt na cala kwote troche by nas przerosl.I tu sie zaczynaja schody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pat29
A prosze powiedzcie ile mniej wiecej wynosi urzadzenie takiego mieszkania z rynku pierwotnego okolo 45-50 metrow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
800-1000 za metr zakładając ,że nie planujesz szaleństw w mieszkaniu.Kupując mieszkanie dowiedz się u dewelopera z jaką firmą remontową współpracują,dowiedz się jaki jest koszt wykończenia mieszkania.Nastepnie daj ofertę na portal typu oferia ,że szukasz firmy do wykończenia mieszkania i ludzie zaczną składać oferty,sprawdz wiarygodność wybranej firmy i podpisz umowę (jeżeli stawka Ci odpowiada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez jesteśmy zainteresowani mieszkaniem od InwestPlanu, ale chyba bardziej nam sie podoba te na Łuczek 12 to są w sumie takie kamienice tworzącą zabudowę stworzony według zaleceń Konserwatora Zabytków . miasto-ogród Nowe Włochy, ujętego w gminnej ewidencji zabytków. Super miejsce według mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pat29
Tym co my jestesmy zainteresowani to lokalizacja wymarzona to nie jest.Obok tesco,elektrocieplownia,cmentarz i osrodek zdrowia.Zaden inny blok w planak budowy nie jest.To jest male miasteczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pat29
Kurcze wszystko rozchodzi sie wokol kasy,czemu nie zarabiam 5 tys?Co za pech.Na wszystko byloby mnie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy takie mieszkanie ale bardzo nie podobał się nam nasz balkon....taki jakis zimny nieprzytulny..... zdecydowaliśmy się na położenie deski tarasowej z tej firmy http://www.eko-deska.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że to bardzo dobry pomysł. Ja kupowałam mieszkanie od http://www.mpddeweloper.pl/ i jestem zadowolona. Bardzo uczciwa i pomocna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullla
Na pewno ciekawym miejscem na mapie mieszkaniowej stolicy są Włochy, prężnie rozwijająca się dzielnica, dość dobrze skomunikowana. Inwestycja na Łuczek 12 realizowana jest według zaleceń Konserwatora Zabytków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe oferty na pewno można znaleźć na stronie inwestpalnu . W moim przypadku się udało, znajomym też, może komuś jeszcze dopisze szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjjaes
Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości mieszkań do kupna to osobiście polecam też ofertę inwestplanu. Sprzedaż mieszkań w różnych lokalizacjach. Okolice świetne i ceny przystępne jak na Warszawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, ze niedlugo będą sprzedawać mieszkania w kameralnym budynku na warszawskiej Woli. Inwestycja co prawda w przygotowaniu, ale ciekawie się zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakim deweloperze mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inwestplanu. To prężnie działający deweloper znany z pasji do kreowania nowoczesnych trendów w budownictwie mieszkalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o nim, my tez szukamy czegoś ale tylko na Woli, tam mieszkają siostry i tam mamy pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę na ich stronie, że bardzo fajnie się zapowiada, mieszkania w stylu loftów bardzo mi się podobają. Ciekawe jaka będzie cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można sprawdzić inwestycje deweloperskie Inwestplanu. Nowoczesny apartamentowiec. W dobrej lokalizacji i atrakcyjnej cenie. Blisko są miejsca rozrywki, park jordanowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama zakupiłam mieszkanie od dewelopera w Rzeszowie i mogę wam powiedzieć, że nie mogłam lepiej trafić. Mieszkanie znajduje się na www.osiedleolbrachta.pl Osiedle jest dobrze zlokalizowane. Budynki są solidnie wykonane i ładne. Jeżeli poszukujecie mieszkania w Rzeszowie to polecam wam to osiedle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×