Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MLM to żaden sposób na biznes nie dajcie sie oszukac Nie tolerujcie Spamu

Polecane posty

Gość gość

MLM heh smieszne jak mozna traktowac MLM jako sposob na bezroobocie w Polsce szukanie naiwnych to cale MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chcecie sie czego nauczyc badz dorobic w zyciu zacznijcie od sprzedazy W D2D nie np w multimedia Netia to prawdziwa handlu ktora wam bedzie pozniej procentowac pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź ich tak nie strasz ;) W takim FM od wyżebranych 15% zaczynają wypłacać minimalną krajową. :P Tyle zarabiają byznesmeny z MLM ;) Może starczy na wyjeżdżonego mercedesa po taryfiarzu :D hehehe wielkie byznesmeny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro mlm to nie sposob na biznes to co waszym zdaniem jest sposobem na biznes. chodzi mi o biznes gdzie inwestujesz na poczatek baaardzo malo pieniedzy, inwestujesz tylko swoj czas n oi gdzie ryzyko jest niemal zerowe. Znacie takie biznesy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym właśnie polega wciskanie g***a. Właśnie chodzi o to w Mlm. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie gowno to juz wcisneli np w szkole dlatego taki glupi jestes. Cale zycie z klapkami na oczach. Napisz nam jak to jest byc ignorantem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co spamujesz tym szambonurkiem. Co kogo obchodzi ze lubisz sie bawic gownem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnosnie tematu ja moge napisac "Etat to zaden sposob na zostanie bogatym rentierem" i wyszloby na to samo. Ale nikt by nic wtedy nie napisal, nikt by sie nie klocil i nie wyzywal tak jak to robi el camillo. Dlaczego ? Bo kazdy kocha etat bo to najpopularniejsza metoda na zdobycie pieniedzy na zycie. .. Jak kiedys powiedzialem rodzinie ze gram na gieldzie i zarabiam to wszyscy sie w glowe pukali i odradzali mi to bo duzo na tym nie zarobi a wiele moge stracic no i emerytury mial nie bede. Mentalnosci ludzi nie zmienisz. Oni juz tacy sa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mieli rację bo nadal gowno masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdziwilbys sie ile mam glupku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
btw. "bo nadal gowno masz" A skad to wiesz. Masz jakies dowody czy to tylko twoja nic nie warta opinia ? Napisales ten komentarz po co ? zeby sie wykazac ignorancja czy zeby przekazac komus cos waznego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sposób jest banalnie prosty. Podaj NIP, "byznesmenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma szans, mlm-owscy "biznesmeni" nie chwalą się swoim bogactwem, bo jeszcze nam, etatowym zjadaczom chleba zrobiłoby się przykro :D Wystarczy, że pstrykną sobie fotkę z jakimś mercedesem spotkanym na ulicy, wrzucą na Fejsbuczka i już wielce spełnieni ludzie sukcesu :D Ale te desperackie żebry na Kafeterii świadczą zupełnie o czymś innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@skoro mlm to nie sposob na biznes to co waszym zdaniem jest sposobem na biznes. chodzi mi o biznes gdzie inwestujesz na poczatek baaardzo malo pieniedzy, inwestujesz tylko swoj czas n oi gdzie ryzyko jest niemal zerowe. Znacie takie biznesy ? @@@ . Właśnie o to chodzi, że nie ma takiego biznesu. A już w szczególności nie jest nim MLM. Tutaj ryzyko ponosi dystrybutor. Firma nic nie traci. I tak musisz im zapłacić za badziewie, które od nich kupiłeś. A to czy zdołasz komuś to wcisnąć już wcale ich nie interesuje. . . @@@Tobie gowno to juz wcisneli np w szkole dlatego taki glupi jestes. Cale zycie z klapkami na oczach. Napisz nam jak to jest byc ignorantem ?@@@ . Jak widać ty nie chodziłeś do szkoły i może to świadczyć o twoim prostackim podejściu do innych. Klapki na oczach? A fanatyczni MLM-owcy ich nie mają, że tak ślepo wierzą w te swoje wielkie biznesy? . . @@@zdziwilbys sie ile mam glupku. @@@ . Chyba jednak niewiele masz (o ile w ogóle coś masz). Bo gdybyś miał tyle, ile mówisz, to byś tego pilnował a nie notorycznie bajdurzył na Kafe :) . . @@@ No i co spamujesz tym szambonurkiem. Co kogo obchodzi ze lubisz sie bawic gownem. @@@ . Dalej nie jarzysz tępy mlm-ku, że chodziło o was? Wy lubicie bawić się gównem. Tkwicie w gownianym pseudo biznesie. Kto już kiedyś napisał, chyba nawet na tym forum, że "mlm to gowno ubrane w złoty papierek" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@btw. "bo nadal gowno masz" A skad to wiesz. Masz jakies dowody czy to tylko twoja nic nie warta opinia ? Napisales ten komentarz po co ? zeby sie wykazac ignorancja czy zeby przekazac komus cos wazneg@@@ . Bo to prawda, gowno masz. Jesteś akwizytorem, pośrednikiem. I to w dodatku takim dymanym w 4 litery. Firma się cieszy, że za wszelką cenę opychasz ich dziadowskie produkty (których żaden sklep nie przyjąłby na swoje półki) a ty sam masz z tego marne grosze. A mimo tego cieszysz się jak głupek i udajesz wielkiego biznesmena :D . . @@@ odnosnie tematu ja moge napisac "Etat to zaden sposob na zostanie bogatym rentierem" i wyszloby na to samo.@@@ . A kto powiedział, że etat jest sposobem na bycie bogatym rentierem? To wasz kolejny mlm-owski wymysł. Wasza głupota jest porażająca. Jeśli tak bardzo zazdrościcie ludziom tych dobrze płatnych etatów to rzućcie te swoje mlm-owskie szajsy i zajmijcie się porządną pracą. A nie tak biegać po forach i pisać głupoty. W ten sposób nic nie zarobicie. Nikt nie zapisze się do waszych piramidek. . . @@@Ale nikt by nic wtedy nie napisal, nikt by sie nie klocil i nie wyzywal tak jak to robi el camillo. Dlaczego ?@@@ . Przecież sam obrażasz i pomawiasz a mimo tego ciągle przypisujesz to innym. . . @@@Bo kazdy kocha etat bo to najpopularniejsza metoda na zdobycie pieniedzy na zycie.@@@ . No to sam znajdź sobie taki etat a nie skamlaj na Kafeterii. No chyba, że masz płacone od każdego głupiego komentarza :) . . @@@Jak kiedys powiedzialem rodzinie ze gram na gieldzie i zarabiam to wszyscy sie w glowe pukali i odradzali mi to bo duzo na tym nie zarobi a wiele moge stracic no i emerytury mial nie bede. Mentalnosci ludzi nie zmienisz. Oni juz tacy sa@@@ . To może wyjedź na jakąś bezludną wyspę i tam rób sobie te swoje mlm-y, np. z małpami :) Tam też graj na giełdzie i bądź wielkim biznesmenem, właścicielem jednoosobowej wyspy :) Dzięki temu nie spotkasz na swej drodze już tych niedobrych ludzie, którzy maja złą mentalność. Już nikt nie skrytykuje twoich mocarstwowych planów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz wklejam zamieszczony tekst. Ku przestrodze przed MLM-owskimi oszustami. . Jeśli jesteś zwolennikiem jakiejkolwiek marki MLM, możesz w tym miejscu zakończyć czytanie tego artykułu, bowiem i tak on nic nie zmieni w Twoim sposobie myślenia, który tak doskonale znam. Tak wiem – g***o wiem, i wcale Cię nie znam, nauczyłem się jednak jak systemy MLM, piorą we łbach takim jak Ty. Aby więc było fajnie – ja Cię uprzedziłem, więc jeśli zdecydujesz się na ciąg dalszy, powstrzymaj się od hejterstwa (tak jak uczył wielki mistrz, który zrobił diament, i przypadkiem zesrał się pod siebie nikomu o tym nie mówiąc). . Jakiś czas temu pisałem, że idea MLM jest całkiem ciekawa, i moje zdanie w tym temacie nadal się nie zmienia, bowiem idea MLM-ów, jest naprawdę dobrze zrobiona jako biznes. Oczywiście nie sama idea sprawia, że sieci z produktami MLM, zarabiają olbrzymie pieniądze. Co więc się dzieje, by sieci te miały szansę istnieć, oferując magiczne soki z gumijagód, czy też cudowne maści niwelujące wszelkie schorzenia, które w rzeczywistości, są zwykłymi suplementami jakich pełno w każdej aptece. Właśnie! Aby to wszystko działało, niezbędne jest pranie mózgu, o ile sporo informacji przekazywanych jest rzetelnie, o tyle ta większa część to manipulacja, zrobiona w bardzo umiejętny sposób, manipulacja, która niestety działa na większość ludzi – na mnie nie. A że nie da się mnie zmanipulować, jestem niewygodnym chłopcem do robienia ze mną biznesów, bo nie robię zamówień, bo nie rekrutuję ludzi, bo jestem anty, ale czegoś się dowiedziałem – z takim podejściem, do końca życia będę klepał biedę, o k***a się boję. . Jeden przypadek mnie szczególnie zaciekawił i w zasadzie był prowoderem tego artykułu. Człowiek, którego znam od dziecka jednak nasz kontakt był od przypadku do przypadku, pewnego dnia zaczęliśmy rozmawiać na facebook-u, no i cóż, temat się urwał, kiedy człowiek dowiedział się, że mam już podobny produkt, a jego produkt, nie będzie dla mnie konkurencyjny cenowo. Kontakt jednak odnowił się po kilku miesiącach, okazało się, że ten człowiek wypalił się w biznesie MLM, i zrozumiał, że jedyne co zyskał będąc w tym biznesie – to odpowiednie pranie mózgu. . Historia jednak nie kończy się na jednym przypadku, bowiem ta, uwielbia się powtarzać. Każdego niemal dnia spotykam fana tego typu biznesu. Mało tego, nie spotkałem jeszcze człowieka, który robi MLM, który faktycznie coś osiągnął – no k***a nie spotkałem, a w swoim życiu miałem okazję spotkać naprawdę wiele ludzi, i tych biednych, i tych bogatych którzy się dorobili prowadząc swoje firmy, i tych którzy dostali spadek. Dlaczego, do jasnej cholery nie spotkałem żadnego człowieka, który dorobił się na MLM, dlaczego Ci wszyscy wielcy ludzie MLM, złote diamenty, i inne ch*jostwa, nigdy nie zaprosili nikogo do swojego – z******tego domu, dlaczego nikt nigdy nie widział ich samochodu, który nie jest w leasingu, dlaczego ? Właśnie, to wszystko jest dobrym praniem mózgu, nastawionym na zmienienie szarych obywateli, potrzebujących gotówki, w produkcyjne maszyny, które nawet tuż po przebudzeniu, widząc obcego człowieka, zaczną stosować chwyty manipulacyjne, byle by dobić targu. . Hejże hej, hejże ha MLM to jest gra, właściwie nie ma nic do wygrania, bowiem wygrywają Ci na samej górze. Głównie dlatego, że w tym biznesie wszyscy liczą na szybkość, rekrutacja przeprowadzona jest w prosty łopatologiczny sposób, ludzie są niedouczeni, a osoby sprzedające produkt, mają tylko jedno ukierunkowanie – „zbudować jak największą strukturę”. Nie jest to jednak gra towarzyska, nie jest to gra, w której coś można wygrać, jest to gra, która polega na praniu mózgów, czym lepiej wypierzemy kilka kolejnych, tym więcej zarobimy, ale nie od razu, za lat pięć, a może dziesięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wyprany MLMowy mózg to już tak naprawdę nie mózg, a musk, w którym tylko MLM gra, wszystko ukierunkowane jest w jednym celu. Musk MLMowy, nie słucha specjalistów (k****, a na każdym zebraniu MLM uczą tego), Musk MLM snuje świetlane plany przyszłości, od przyszłości do przyszłości, bowiem kiedy przychodzi wysnuta przyszłość, szybko okazuje się przeszłością, więc się snuje kolejną przyszłość, i tak w kółko, a osoba, która MLM robi, nadal klepie biedę, często zapożyczając się wśród rodziny i znajomych. Pranie mózgu przebiega w różnych etapach, a mądrości jakie zasłyszałem z tego prania, są wręcz nieprawdopodobne, tak bardzo, że szkoda mi marnować klawiaturę, aby je tu wypisywać. . Do czego więc zmierzam? Że ja wszystko rozumiem, że nawet potrafię zrozumieć, że ktoś wierzy w powodzenie systemu MLM, w którym działa. Nie potrafię jednak zrozumieć, dlaczego większość ludzi, odcina się od świata żywych, skupiając się tylko na świecie MLMOWYCH podrywaczy, którzy w każdym widzą długodystansowy biznes nasycony, bogatą strukturą. Nie rozumiem dlaczego ludzie, którzy wychodzą z MLM-u, bo nie osiągnęli nic nadal stosują te prymitywne, i żałosne metody kontaktu bezpośredniego, nie rozumiem dlaczego nauka na zajęciach z MLMu tak zmienia tych wszystkich pajaców, że nie potrafią normalnie funkcjonować, a na koniec, nie rozumiem dlaczego każdy MLMowy frajer przez kilka lat powtarza zdanie „Po co wyjeżdżać za granicę, tam nie ma roboty, a Polak jest śmieciem”, po czym kiedy MLM nie wyjdzie, to frajer co robi – ano jedzie za granicę, tyle że tam nie robią oczyszczania mózgu, frajer wraca i co robi – ano szuka kolejnego MLM-a, próbuje przez kolejny rok, wydając wszystkie oszczędności, po czym znowu jedzie za granicę, wraca i wp*****la się w MLM. . Proponuję więc zapamiętać: Jeśli firma MLM, nie oferuje sensownych szkoleń, które mają na celu nauczyć człowieka technik sprzedaży bez prania mózgu, oznacza to, że wkrótce zostanie na Tobie przeprowadzone pranie mózgu. Jeśli firma, obiecuje zyski a one się nie pojawiają, a Ty nadal tkwisz w MLM-ie, JESTEŚ P*********M IDIOTĄ, j**nij się młotkiem w głowę, ocknij się, póki jest dla Ciebie ratunek. Jeśli firma MLM, posiada produkt, którego nie kupiłbyś normalnie w sklepie, zastanów się czy chcesz być natrętem, który sprzedaje taki produkt, skoro sam byś go nie kupił, to pierwszy moment, kiedy powinieneś zastanowić się, jak duże pranie mózgu jest robione w Twojej głowie. . MLM jest kul ! Bowiem osoby, które zasiadają najwyżej, mają bardzo dobrze opracowane techniki perswazji, manipulacji oraz sprzedaży. Mogę zrobić Ci dokładnie to samo, jednak nie oczekuję od Ciebie comiesięcznych wpłat, i robienia z siebie durnia przed tysiącami ludźmi. Nie oczekuję, że będziesz męczył ludzi swoją nabytą FINANSOWĄ DYSMÓZGIĄ, nie oczekuję że cała Twoja rodzina będzie wp*****lać, g***o warte suplementy, czy też używać kosmetyków wytwarzanych na bazie wody. U mnie pranie mózgu masz zupełnie za darmo, i bez zobowiązań. Mało tego, przepiorę Ci łeb w dowolnie wybranej przez Ciebie dziedzinie, sam możesz wymyślić sobie produkt, i gwarantuję – do końca życia nie zrezygnujesz z jego stosowania, choćby była to marchewka, którą samodzielnie zasadzisz i zjesz. Wyjdzie na zdrowie – na pewno ;) , bowiem FINANSOWA DYSMÓZGIA, wtedy Cię nie dopadnie. . I nie dzwońcie do mnie. Nie faszerujcie mi swoich cudownych produktów, nie opowiadajcie mi o swoich cudownych biznesach. No chyba, że jesteście w stanie pokazać mi osobę, która z tego całego MLM-u, zarabia 100.000, czy 200.000zł miesięcznie, co 3 miechy zmienia merca na nowego, i cholera wie co jeszcze. Jeśli tych warunków nie spełniasz – wiedz jedno – Twoja oferta mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komentarze na temat FM czy Mary Kay znalezione w sieci. Jak widać nie tylko na Kafeterii są przeciwnicy tego śmiesznego, obwoźnego handelku :) . . "Nie mówię, że w MLM nie da się zarobić, ale nie zawsze jest to warte tego wszystkiego, co firmy robią z ludźmi. Mój chłopak jest aktywnym członkiem FM Group. Mimo braku kasy wywala dużo pieniędzy na szkolenia, na których uczestnicy zachowują się jak nawiedzeni - wiem, bo sama miałam wątpliwą przyjemność w jednym z nich uczestniczyć. Uwierzył w całą tę filozofię firmy, robi z siebie idiotę zapraszając na prezentacje ludzi, którzy sobie tego nie życzą. Znajomych wręcz BŁAGA, żeby coś od niego zamówili. Kiedy kupuję kosmetyki innej firmy, strzela fochy, że nie daję zarobić jedynie słusznej firmie. Nie trafiają do niego logiczne argumenty o lepszej jakości i niższej cenie. Proszę go, żeby się ogarnął, ale jak kulą płot. FM Group nie różni się moim zdaniem od Amwaya w latach 90. XX wieku. Metody działania są sekciarskie, osoby słabe psychicznie wpadają po uszy." . . "Jezeli chodzi o werbowanie i "motywowanie" konsultantek to wygląda jak sekta. Całę mnóstwo dziewczyn, konsultantek i dyrektor usiłują sobie na sile wmawiac i utwierdzac sie w przekonaniu o etyce firmy i korzysciach plynacych ze wspolpracy. Tak naprawde za wszystko trzeba wylozyc kasę. Za zestaw kosmetykow ktore musisz pokazac klientkom, za szkolenia. Nie mowie juz o czasie i paliwie na dojazdy. Za to jestes wynagradzana. Za ilosc kupionych produktow, prezentem, ktory mozesz rownie dobrze kupic w sklepie wszystko za 4 zl. Najgorsze jednak jest to, ze robia takie pranie mozgu, te oklaski, piski zachwytu. Całą ta otoczka> horror. Same kosmetyki OK, chociaz ich cena jest wygorowana. Za wątpliwej urody broszkę, konsultantki biora kredyty zeby sprostac wyzwaniom sprzedazowym. Pozniej, jak sie otrzasną (o ile sie otrzasna), na dlugo pamietaja i odbija im sie czkawka dług ktory im pozostal do splaceniat i gora kosmetykow zawalajaca pokoj. Życze powodzenia. EX MK"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kolejne wypociny najwiekszego przeciwnika MLM. jak ci sie chcialo tyle pisac. Przeciez nikt tego nie czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahha mlmowski głupek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie durniu ja tego nie czytam. jak tylko widze ze cokolwiek napisales to juz sie smieje. Nietrace czasu na czytanie twoich bredni glupku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@No wlasnie durniu ja tego nie czytam. jak tylko widze ze cokolwiek napisales to juz sie smieje.@@@ . Śmiejesz się jak głupi do sera :) Widać, że jesteś debilem z MLM :D . . @@@ Nietrace czasu na czytanie twoich bredni glupku.@@@ . To nie są żadne brednie pajacyku, tylko smutna prawda z którą nie możesz się pogodzić ;) Tak samo "nietraciłeś" czasu na edukację, bo inaczej umiałbyś napisać po polsku chociaż jedno zdanie. No ale na szkoleniach w MLM nie uczą tego, więc można ci to wybaczyć, tępy mlm-ku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam ku przestrodze: . . MLM i Mercedesy . Twoi znajomi chcieli wciągnąć cię do interesu, rysując ci na kartce wykresy, opowiadając o zdobywaniu punktów i pieniądzach z niczego? Mamy tych samych znajomych. W sceptycznym świecie "piramidalna bzdura" odnosi się zwykle do energetyzujących ostrosłupów lub szalonych teorii na temat egipskich piramid. Piramida finansowa to także drink ze zmiksowanej naiwności i głupoty, wzmocniony pięćdziesiątką chciwośc****iramida finansowa to zdelegalizowany w cywilizowanych krajach model finansowy, oparty na strategii typu airplane game. Za metaforę służy tu rozgrywka dziejąca się na pokładzie samolotu, gdzie kapitan opowiada o swoim bogactwie nawigatorowi i drugiemu pilotowi. Oni też mogą być tak bogaci - wystarczy, że wejdą w jego biznes. Wpisowe to kilka stówek. Nawigator i drugi pilot opowiadają o interesie stewardesom i one także zgłaszają swój akces, a trójka z kokpitu dzieli między sobą ich wpisowe. Stewardesy wciągają w biznes wszystkich pasażerów i wtedy jest już jasne, że cały biznes polega właśnie na wciąganiu do interesu nowych frajerów i łupieniu ich przez starszych w hierarchii. Do jakiego rozmiaru może urosnąć ten proceder pokazuje przypadek Albanii z roku 1997. Z ponad 3 milionów wszystkich Albańczyków, swoje oszczędności w piramidach ulokowały 2 miliony, topiąc w nich 1,2 miliarda dolarów. Kiedy piramidy załamały się, a ich właściciele ulotnili z kraju, w wyniku zamieszek życie straciło kilkadziesiąt osób, a tempo wzrostu PKB całego kraju obsunęło się z +9% do -10%. . Kasowanie znajomych swoich znajomych to interes na tyle intratny, że nie tak łatwo uwolnić się od tej pokusy. Ponoć tylko stara babcia może uwierzyć w list głoszący, że aby dostać wygraną forsę wystarczy wpłacić nadawcy część przyszłej wygranej. Jeśli całą sprawę skomplikujemy, wytworzymy aurę elitarności, a przede wszystkim pokażemy się z mercedesem, wszystkie przedsiębiorcze głowy, z dolarami zamiast źrenic, oddadzą swoje pieniądze kapłanom MLM. MLM (marketing wielopoziomowy) tym bardziej przypomina starą, dobrą piramidę finansową, im większy nacisk kładzie na rekrutację nowych sprzedawców, zamiast na sprzedaż produktów. Czy werbowanie nowych ludzi, aby sprzedawali to co ty - a więc samemu tworzenie sobie konkurencji - miałoby sens gdyby tak naprawdę chodziło o sprzedaż? MLM tworzy struktury różne od piramidy finansowej, na samym widoku pozostawiając jednak iluzoryczne lecz nęcące jej elementy. Przystępując do jednego z większych MLM w Polsce. FM Group (u góry strony tradycyjnie baner z mercedesami) co prawda nie musisz płacić wpisowego, ale wtedy twoja działalność ograniczy się tylko do możliwości kupna wspaniałych produktów FM Group. Jest to np. buteleczka z płynem i naklejką "szampon do włosów", albo naklejką "płyn do mycia szyb". Aby było zabawnie taki szampon albo płyn, kosztuje od 2 do 6 razy drożej niż adekwatne produkty w zwykłym sklepie. Jeśli ktoś potrafi zarobić na sprzedaży takich rzeczy, to jest akwizytorskim geniuszem i żaden FM Group nie jest mu potrzebny. Gwóźdź imprezy stanowi prowizja od tego, co sprzedały wciągnięte przez nas osoby. Rekrutów przyciąga możliwość zarabiania na sprzedaży nie swoich, a cudzych produktów. Niestety ci nowi, którzy mieli zacząć sprzedawać na potęgę mają ten sam pomysł, co poprzednicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsumenckie skargi na firmy MLM to od lat pierwsza dziesiątka wszystkich skarg jakie spływają do NAAG. Z jakiś powodów nie sposób dotrzeć do bilansu, jakie to kokosy zbijają Polacy wciągnięci w sidła MLM - a jest to około miliona osób! Milion mercedesów nie pojawiło się ostatnio na drogach, więc chyba nie wszyscy odnieśli obiecany sukces. Znamy za to wyniki, chyba największego MLM na świecie - firmy Amway. Choć Amway obraca miliardami (32. największa prywatna firma w USA), miliony jej sprzedawców nic z tego nie mają. Sprzedawcom, którzy handlują wspaniałymi produktami Amawy’a, udaje się sprzedać jedynie 19% tego, co nabyli od giganta. Po tych danych Federalna Komisja Handlu zmusiła Amway do informowania zainteresowanych MLM, że większość z nich nie wyrobi nigdy choćby centa zysku, zaś pozostali mogą liczyć się z zarobkiem średnio kilkudziesięciu dolarów. Nie wiem jak jest w przypadku polskich firm MLM, jednak jako że są kopiami Amway trudno raczej oczekiwać czegoś lepszego. Ciężko orzec kogo bardziej oszukują neofici MLM, siebie czy innych. W MLM powszechnie wykorzystuje się relacje towarzyskie. Wykreowano nawet nowy, subtelny rodzaj molestowania - przełożony w pracy wykorzystuje swoją pozycje do wciągnięcia swoich pracowników w system hierarchii MLM. Ci którzy czekają na swoje mercedesy, nie zdzierżą krytyki. Z tego co zauważyłem nieprzychylny tekst o tym szemranym interesie, to gwarantowany nalot rozzłoszczonych, przyszłych milionerów. Doświadcza tego blog Anty-Lyoness, a także aperiodyk scjentystyczno-kulturalny, atakujący program BHC. Od kilkunastu lat toczy się proces wytoczony przez firmę Amawy twórcom polskiego dokumentu "Witajcie w życiu". Dziś seans nie robi już takie wrażenia, ukazując znane już skądinąd spotkania motywacyjne oraz techniki pozytywnego myślenia. Rażąca niegdyś naiwność stała się więc normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne kazanie el camillo. Czy kos to czyta ? sadze ze nie. Bo i po co :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja czytam i dzieki temu wlasnie ominełam te cale mlm a chciala mnie wciagnac koleżanka. dobrze ze ludzie ostrzegaja przed tym dziadostwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ominelam ? przeciez jestes facetem glupi trollu. zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×