Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła przedsiębiorczyni

Mmoge mieć 12 tysiecy na rozpoczecie wlasnej dzialanosci

Polecane posty

Gość Przyszła przedsiębiorczyni

Chcialabym cos otworzyc w mniejszym miescie w Polsce i kwota do wykorzystanie to wlasnie 12 tysiaczkow, czekam na Wasze pomysly. Myslalam o firmie sprzatajacej na godziny albo pośrednictwo pracy. Moze ktos z Was podsunie mi jakis fajny pomysł. Czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otworz
sex shop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła przedsiębiorczyni
no fakt tego nie ma w moim miescie no ale cos moze mniej kontrowersyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz zadnych zainteresowan? dobrze by bylo lubic to co sie robi no chyba ze chodzi tylko o czesanie kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie marzenie, zeby otworzyc kawiarnie... albo sklep z ciuchami, albo i to i to :P ale kawiarnia- taka z wieloma rodzajami kaw, ciast itp i mila ciepla atmosfera mm marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła przedsiębiorczyni
chodzi mi o to zeby nie byc osoba bezrobotna i zarabiac pieniadze GŁÓWNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja123456789
kup sobie fajne ciuchy i stan pod latarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie da sie przewidziec jaki interes wypali, dlatego moim skromnym zdaniem najlepiej laczyc przyjemne z pozytecznym... zreszta nie znam specyfiki miejsca w ktorym mieszkasz wiec nie wiem czego tam brakuje, solarium macie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak za takie pieniadze wlasnie otworzyl sobie biuro agenta ubezpieczeniowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła przedsiębiorczyni
jest tego od groma i ciut ciut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zacznij rozprowadzac internet? :P albooooooooo ... z ta firma sprzatajaca nie jest nawet takie zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła przedsiębiorczyni
no czekam dalej na ciekawe propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła przedsiębiorczyni
A co myslicie o pośrednicwie nieruchomosciami, albo o punkcie toto lotka w markecie. Ciekawa jestem ile bym zarobila na jednym sprzedanym mieszkaniu moglabym tez posredniczyc w kupnie samochodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła przedsiębiorczyni
co nie ma wiecej pomyslow? szkoda liczylam na Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _a może
jakiś mały sklepik np. z ubrankami dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie chce ubiegac o te12tys
Do obrotu nieruchomościami trzeba mieć licencję pośrednika, no chyba że zatrudnisz osobę z takimi uprawnieniami. Takie biura biorą średnio 3-5% wartości sprzedanego mieszkania. Totolotek to niegłupi pomysł, ale chyba sporo kosztuje wynajęcie powierzchni na działaność w takim uczęszczanym centrum handlowym. a moze jakas mala agencja reklamowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła przedsiębiorczyni
Ooo fajnie ze nie jestem sama. A cos jeszcze rozwazalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytajka_kajka
Płacicie swoim chlopakom ze gdzies Was specjalnie zawiezli, nawet jesli nie pracują i sa na utrzymaniu rodzicow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła przedsiębiorczyni
Mmm to tez nie. A moze butik z odzieżą ze skazą, nie ma takiego w moim miescie, wiem o takim sklepie bo jest w miescie oddalonym od mojego o ok 30 km. Na tych ciuszkach naprawde nie widac skazy a sa duzo tansze, sklep istnieje juz jakis czas i chyba ma sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielorybica
Jeśli to małe miasto , to pewnie raczej biedne. Totolotek to niezły pomysł , tanie ubrania ze skazą też całkiem fajny. Nie szarp się na zadne drogie imprezy , bo w małym miescie to dość ryzykowne , możesz nie trafić w gust , a bogatych ludzi pewnie nie macie za dużo. Moze jakaś knajpa odpowiednio zaaranżowana - z jakims określonym klimatem - albo meksykańska , albo hawajska , albo w stylu sródziemnomorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła przedsiębiorczyni
oj wiesz gastronomia nie jest taka prosta teraz wymgaja HACAP wszedzie a to nie takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielorybica
ok to tych ubrań się trzymaj zwykle w małych miejscowościach to jest tak , że ubrania są drogie , nie ma przecen , a są kiepskie gatunkowo nie wiem ,jak tam wygląda u was z grupami wiekowymi , ale raczej młode osoby kupują szmaty niech będzie to coś na czasie , w stylu house`a czy croppa , takie dajmy na to koszulki za 20-30 zł , swetry za 50-80 , nie za drogie , ale też nie jakieś byle co bazarkowe - chyba taka jest luka na rynku a te ubrania z defektem - kto wie , czy to nie będzie najlepsze wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła przedsiębiorczyni
no nabieram coraz wieksza ochote szczerze powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła przedsiębiorczyni
jest sporo podlotkow, mysle ze klientow bym miala sporo (takie mam przeczucie) tylko najgorsze jest to skad wziac taki towar, czy bezposrednio spytac sie kogos kto taki sklep ma czy go jakos podejsc zeby sie czegos dowiedziec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce otorzyc sklepik
Cześć, Ja akurat również planuję otworzyć swój sklep z odzieżą bo jednak co jak co ale tym zawsze się kobiety najbardziej interesują.Mam na ten cel jedynie a może aż 15 tyś.Niestety nie oreintowałam sie jeszcze w cenach i daltego nie wiem czy to dużo czy może za mało.Lokal bede mieć nieduży no ale koszt to 1 tyś na miesiąc.Podobno zaopatrywać trzeba się na stadionie w warszawie bo tam jest pełno chinolów. Ale ile się na tym zarabia tego niestety nie udało mi sie poki co dowiedzieć:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×