Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maxxxi

Mój butik!

Polecane posty

Gość maxxxi

Może tu się odnajdziemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Hej. Ja jestem :D Mam nadzieję,że tu się spam nie wkradnie i bedzie można spokojnie pogadać. Czekamy na resztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chętnie się przyłączę . Czy Janinka też da się zaprosić ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonasz
Hejka :) też jestem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,hej ...ja tez☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
OO i w końcu będzie mozna pogadać i posty nie beda się gubic w spamie. Mam nadzieję,że i Nicky się pojawi i reszta :) Mówcie jak tam u Was handel?? U mnie już zaczyna się niestety przestój, malutko ludzi już chodzi, a jak chodzą to sami nie wiedzą czego chcą. Ja to sobie jeszcze na necie troche w tym miesiacu podgoniłam,ale i tutaj robi się juz przestój. Ehh trzeba będzie przeczekać. Jak myslicie kiedy sie ruszy znowu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modaxxl- ja wstrzymałam się ze wszystkim-tydzień temu 19.09 złożyłam kwity do UP i czekam..na rozpatrzenie..mają do 30 dni..Wcześniej jak pisałam zaczęłam od tego handelku( tak pod skrzydłami kogoś bliskiego z rodziny) na targowisku ,trochę to szło więc idę za ciosem,chce na swoje i poszłam właśnie do UP. Więc teraz grzecznie czekam,nie jeżdżę na targowisko ani po towar ale nagrywam sobie w międzyczasie dostawców,producentów.. Buduję całe zaplecze i nie pytaj mnie co zrobię jak nie dają mi kasy bo muszą mi dać!! hehe.. wieczna optymistka( nie ukrywam ze mam tam trochę plecy ,więc dlatego taka większa pewność):-) Tak wygląda sprawa u mnie... Planowany czas rozpoczęcia działalności wpisałam sobie że 02.11. więc chyba że ruszę w miarę dobrym czasie bo to okres przedświąteczny,sylwestrowy,karnawałowy..jak myślicie kobitki? Pozdrawiam! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Maxxxi trzymam kciuki aby Ci dali :) a czy dobry czas na rozpoczęcie to ciężko powiedzieć, niby właśnie okres przed świąteczny to powinno być dobrze,ale ciężko to przewidzieć. A gdzie szukasz tych dostawców większych rozmiarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Ja tez! Ja tez! I ja! I ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Maxxxi: dobry czas na pewno. Ogolnie ten czas na koniec roku jest bardzo slaby i w okresie przedswiatecznym wyciagniesza maxa z tej imprezy. Osobnym tematem jest czy w Twojej dzialalnosci ten max bedzie odpowiadal Twoim oczekiwaniom i potrzebom- tego nie powiem. U mnie handel lezy. Auto tez lezy. Wiec jezeli pojade to za tydzien lub dwa. Wczoraj wplacilam zaliczke na czesc, w przyszlym tygodniu ma ona do mnie dotrzec, wiec jak dotrze do mechanika a ten ja do konca przyszlego tygodnia zamontuje - to pojade... A na razie czekam co przyniesie dzien i co dziewczyny napiszecie. Bo z klientkami to nie pogadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicky-dawaj brykę na warsztat-mój mąż to mechanik samoch. pomożemy! Jeśli chodzi o mój butik to jakoś mam wiarę i nadzieje że sie uda..kobitek czy dziewczyn troche jest w rozmiarach xxl,obserwowałam ja stałam na targach..a konkurencja mała..juz sie laski proszą np.o fajne spodnie z jeansu,dzwonią do mnie koleżanki czy mam cos nowego,kibicuą mi. Jeśli chodzi o duże modne rozmiary to już mam nagrane tematy czyli potencjalna współpraca z Taffi,Jawinex,A&A Colection..(strony internetowe tych firm słabe jedynie Taffi na fb ma dużo) Mam z nimi kontakt na @ i telefoniczny. Myśle żeby zapytać jeszcze o współprace Royalsize..też maja fajne ciuchy.. No i zawsze pozostaja prywatne wyjazdy do Ptaka czy na Głuchów. Na początek chce postawić na ubrania młodzieżowe,nie chcę babciowej masówki ale wszystko wyjdzie w praniu,zobaczę co kobitki będa najwięcej szukały..czy tańsze czy droższe..musze dobrze zainwestować kasę jaka dostanę.czyli rózne oferty i cenowo też. A Ty Nicky nie mozesz jakoś przez neta zamówic z hurtowni,są takie internetowe hurtownie ..te z Wólki czy z Głuchowa..patrzyłaś? Skąd wogóle pochodzicie laski? bo ja z łódzkiego.. No to pozdro na dziś! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Faze zamawiania przez neta mam juz za soba ;) rezultaty byly rozne ;) ja musze wziac do reki, zobaczyc jaki material w dotyku, jak sie ciagnie, jaki sklad na metce, jaka kolorystyka . a nad moim autem to juz sie doktoryzuje caly sztab mechanikow i innych... hehehe taka karma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxxxi-ja jak przezucilam się na rozmiary Xl+ to dopiero zaczęłam handlować,tylko że ja siedzę w uzywce.Jestem z Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Ja tak samo jak Nicky muszę dotknąć,pomacać i sama wybrać. Niestety zamawiając przez nata czy telefonicznie często wysyłają buble,czy też zniszone rzeczy z wystaw(wyblaknięte,wybrudzone), przynajmniej ja miałam takie przygody.u mnie ludzi jak na lekarstwo obecnie, wyplatam w sklepie w wolnych chwilach koszyki z wikliny papierowej :D hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
A ja sobie pije poranna kawke mysle o zyciu i innych zmianach jakie nam rzad wprowadzil... A dokladnie to mysle o tym, dlaczego praca w lidlu albo biedronce jest dla ogolu gospodarki lepsza niz nasze sprzedawanie szmatek? Od nowego roku najnizsza krajowa 2000. Ide do lidla do lapki 1459, lidl do budzetu 841. Suma 2412. A jezeli ja mam roznicy miedzy sprzedaza a kosztami 2412 ? To dlaczego moja praca jest dla nich gorsza od biedronki? Dlaczego ja mam oddac 1200? Czy rzeczywiscie w interesie ogolu jest to zeby nie bylo malych krajowych polskich sklepikow? Skladka na NFZ na leczenie z mojej pracy w biedronce 155,32. Jak prowadze dzialalnosc to co? Mam dwa zoladki i 64 zeby? W biedronce na kasie bede mniej chorowala? Ja lubie moje szmatki i naprawde sprawia mi to radoche. Ale ja musze zapracowac na leczenie tych w biedronce. Za to ze nie rozwijam bedronki to za kare place za ich leczenie. Ale to my dziewczyny ponosimy koszty towaru wytworzonego w Polsce. To wlasnie w naszych sklepikach maja szanse zaistniec polskie firmy - wiec nam za kare ZUS 1200. A co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaF
Hej Kobietki, dołączam do Was :) Fajnie, że przeniosłyście forum. Mnie też koszty dobijają :( Zawsze ok. 10-15 dnia miesiąca już stres jest, że tyle muszę do ZUS zapłacić. A trzeba kupić i to i tamto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
dzieńdobry jestem z wami dziewczyny. Dobże że nowe forum jest bo mnie nerwy brały że kąputer mi się popsół albo jakie paskódne wirósy mam. Chandel idze tak se ale nienażekam. Ostatni chciałam wejść w buty taki fikuśny model. Ale troche sie bojem bo one majom opcas z przodu i nie wiem czy by schodziły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janinko,miałam ten model , nie sprzedaje się . Zbliża się jesień, zaiwestuj w kalesonki :-) . Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
hej :) Janinko, a ja myślę,że ten model będzie hitem tego sezonu :D Jak tam u Was handel?? u mnie wrzesień wyszedł nawet dobrze, ale za to pażdziernik zaczął się tragicznie. Pogoda paskudna, deszcz pada, szaro,buro i ponuro, tragedia jednym slowem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Ciemno buro spac sie chce... Macie koncept na jesien? Taka ogolna wizje na co postawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
Myślałam tesz rzeby udeżyć w leginsy ala panterki ale nie wiem czy to nie zabardzo seksi i moj butik bendzie wyglondać jak jaki seks szop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Nicky ja nie mam koncepcji żadnej niestety Terwi jestes tutaj?? Powiedz mi macie już kurtki zimowe?? a jesli nie to kiedy będziecie mieli?? szukam fajnych zimowych w duzych rozmiarach, chętnie do r.56 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
hej. taka pogoda paskudna, to myslałam,że chociaż na forum jakis ruch wzmorzony będzie a tu cisza... Gdzie się podziewacie?? U mnie od rana pada, pogoda tragiczna od poniedziałku co niestety przekłada się na sprzedaż, ehh Nicky żyjesz?? :) co tam u Ciebie? jak auto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Auto czeka na czesc czesc jedzie z magazynu z niemiec. W sklepie pustki. Czytam o zmianach w podatkach od 2018 bo chcialabym wiedziec co mnie czeka... W sklepie pusto. Za drzwiami wieje. Herbatka z cytryna. A wieczorem na ploty przychodzi psiapsiula. Winko czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
kurcze Nicky,a co oni tak długo to auto robią. Ale dzięki temu więcej nahandlujesz i większe zakupy zrobisz jak teraz pojedziesz :D czym teraz handlujesz?? A teraz jak pojedziesz to co planujesz przywieść?? Ja to dopiero za 2 tyg jadę u mnie też pustki w sklepie, dziś niby nie pada i jakieś ludzie chodzą,ale co z tego jak tylko ogladają. Maxxxi jak tam idzie z tą dotacją?? Juz coś wiesz? kiedy ruszasz ze sklepem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Auto dlugo trwa bo ma jakas dziwna czesc... Skonczylo sie na zamowieniu zaliczce i jedzie z magazynu w niemczech. A wiesz, nikt mi tego pojedynczo nie przywiezie, trzeba czekac az sie transporty zgraja... To czekam cierpliwie ;) Nie wiem na co stawiac, ja juz chyba zaladuje pod swieta szaliczki sweterki bluzki Kurtek i plaszczy sie boje Spodnie tez potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
kurcze ja właśnie też troche się boję brać kurtki i płaszcze :/ i sama nie wiem. Nicky ale o ktorych świętach mówisz, bo chyba jeszcze nie o Bożym Narodzeniu, hehe. Hmmm może i ja powinnam zainwestować w szaliczki, bo nie mam, ale sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Szaliczki u mnie fajnie ida ale to nie sa duze pieniadze Wiesz, metoda ziarnko do ziarnka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
a ja dzisiaj byłam w wólce kosowskiej. Kupiłam jeansów i zaledwie kilka bluzeczek, jak dla mnie to tam nic nie ma, zmarnowany dzień. Niby była tak jakaś hala polska ale jak szalsm to już wszystko pozamykane, mimo iż dopiero 10 była. Ktoś zaopatruje się w wólce?? Nicky jeździsz do wólki?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×