Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

..Skarbek..

Moj pomysl na biznes myjnia

Polecane posty

Ostanio mysle o załozeniu własnego biznesu i mam pytanie co myslice o "Mobilnemyjniel to pierwsza polska firma usługowa zajmująca się utrzymywaniem czystości, myciem i pielęgnacją samochodów w miejscu i czasie wybranym przez klienta. Oznacza to, iż nasza mobilna myjnia dojeżdża pod wskazany adres i wykonuje pełną kosmetykę wskazanego samochodu. Gama naszych usług jest bardzo szeroka i każdy znajdzie coś dla siebie. Pakiet Mini Auto SPA zapewnia ręczne oczyszczanie, mycie i pielęgnację karoserii samochodu, a pakiet De Lux Auto SPA gwarantuje kompleksowy, najwyższej jakości proces mycia, czyszczenia i pielęgnacji całego samochodu zarówno zewnątrz jak i wewnątrz." Myslicie , ze przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejdzie a wiesz czemu
?? pewnie jestes blondynką wiec nie wiesz ze nie wolno myć samochodu byle gdzie = chodzi o wszelkie płyny i chemikalia spływające do ziemi. a w takim razie gdzie masz zamiar odprowadzic te nieczystosci ???? no bo piszac ze myscie auta w kazdym miejscu wybranym przez klienta chyba pomyślałas jak np umyjesz samochód który powiedzmy bedzie stał na parkingu? ps gdybys jednak sie zdecydowała to pamietaj ze za mycie auta w miejsach do tego niedozwolonych grozi kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem blondynką, myjnie te są bezwodne... "Środki te powstały na bazie wody, polimerów (wykorzystywanych w kosmicznych technologiach), surfaktantów (środków powierzchniowo czynnych, pomagających obniżyć napięcie powierzchniowe, a przez to lepiej zwilżyć brud), mydeł, lubrykantów, specjalnie wyselekcjonowanego nie ściernego pumeksu, śladowych ilości alkoholu, wosku Montan, a także z najlepszego wosku Carnuba, pozyskiwanego z liści brazylijskiej kopernicji (najtwardszego znanego wosku naturalnego)Wystarczy nanieść mgiełkę preparatu na Twój samochód, odczekać chwilkę, za pomocą najlepszych szmatek z mikrofibry, ściągnąć brud, a pozostały nalot wypolerować"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upeeed
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiowane ze strony.. rozpoznajesz cudzysłów...? hmm? To , ze autor strony zle napisał to juz nie moja wina.. Pytałam co myslicie o pomysle, a nie nie o pisowni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, że skopiowane, nie mniej uważam, że żadna szanująca się firma nie wypuścilaby takiego tekstu - chyba ze to oferta z Allegro ;) a propos samej oferty - ok, masz jakiś tam czyszczący środek ("Wystarczy nanieść mgiełkę preparatu na Twój samochód, odczekać chwilkę, za pomocą najlepszych szmatek z mikrofibry, ściągnąć brud, a pozostały nalot wypolerować") - a jak wyczyścisz stojącą w garażu totalnie zabłoconą terenówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upekaaamd
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli masz pomysł na taki biznes, który jak myślę mógłby nieść za sobą dużo korzyści chociażby finansowych, polecam ogłosić się na stronie http://www.twojfachowiec.net/, sama umieściłam tam swoje ogłoszenia i dużo ludzi właśnie tą internetową drogą wiedzą o istnieniu takiej branży jaką ja świadczę, życzę powodzenia w kręceniu interesów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefano6867
Myślę, że to całkiem niezły pomysł :) jakbyś chciała zobaczyć jak wygląda profesjonalny sklep z kosmetykami do samochodów zobacz tę stronę http://sklep.motogo.pl/ kupuję tam od wielu lat i nigdy nie miałem problemu z czymkolwiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez o tym mysle, ale nie wiem skad brac srodki chemiczne i czyszczace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×