Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lamcia

Mój własny biznes - biuro rachunkowe

Polecane posty

Gość lamcia

Czy ktoś z Was zastanawia się nad rozpoczęciem działalności w tym kierunku? Może ktoś już poczynił pierwsze kroki i są już efekty? Ja poracowałam przez 6 lat w biurze rachunkowym, czułam się wyzyskiwana, robiłam prawie wszystko za marną kasę. Wyjechałam na 10 m-cy do Anglii i teraz zastanawiam sie co dalej. Moja wiedza troche wyparowała.. Może fajnie jest zacząć od pracy w warunkach domowych? Skorzystalibyście z usług takiej domowej księgowej? Zawszw taniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a certyfikat MF masz
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a certyfikat MF masz
a tak wogole to ceny usług biur rachunkowych sa zdupingowane ze szok, prowadzenie kpir do 50 wpisów kosztuje 100 zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blummccia
Tam gdzie pracowałam 150 zł netto, ale gdybym miała własną działaność otwierać nigdy nie zaniosłabym ksiegowości do biura rachunkowego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a certyfikat MF masz
a ja bym nie otwarał biura, gdyż odpowiedzialność za prowadzenie biura, sporzadzanie deklaracji podatkowa jest duza, za głupia pomyłke moza duzo zapłacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanów sie nad inna opcją, moze prowadzenie usług na umowe zlecenie. Nie wiem jaka wiedze posiadasz, nie napisałas tez nic o uprawnieniach . Ja miałam zamiar otwierac biuro,jednak sobie odpusciłam. Mam kilka umów o prace- na zasadzie kawałków etatu oraz kilka firm na umowe zlecenie-takie malutkie firmy do 50 dokumentów. Z tym, ze zajmuje sie równiez kadrami i bhp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamcia
uprawnienia mam, wiedza troche wywietrzała przez pobyt w anglii, ale to sie da nadrobic. Myślałam o zaczęciu pracy w domu, tak jak poprzedniczka na tym forum, a dopiero w miarę rozkręcenia się wszystkiego optwaqrcia profesjonalnego biura. Tylko, ze teraz tych księgowych jak p.. nie wiem czy by sie to powiodło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość accoutant1
Chciałąbym skierować zapytanie do osoby: hannah_37 . Jestem młodą mamą, mam dwie małe córki i mieszkam na pomorzu. Nie chciałabym podejmować pracy na pełny etat aby być bardziej dyspozycyjną dla dzieci. Gdzie i jak można szukać firm które chciałyby mieć księgową na umowę zlecenie albo na część etatu? Ja w dotychczasowej praktyce nie spotkałam się z takim zapotrzebowaniem! Będę wdzięczna za radę! Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzedzelika
Warto pomyśleć czy na pewno potrzebujesz wynajmować od kogoś biuro. Po co Ci te koszty? Kolega zakładał biuro i z tego co wiem to ma coś takiego jak wirtualne biuro, cennik jest na officezone.pl biuro OfficeZone, miesiecznie coś około 70-120zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałabym jakiś obiekcji, żeby skorzystać z domowej księgowej ;) myślę, że dobrym pomysłem jest wlaśnie zaczepienie się do jakiś mniejszych firm, żeby obsługiwać im księgowość na umowę zlecenie. Nie wiem, czy otwieranie własnego biura ma w ogóle sens. Wszystko można załatwić w necie, niekoniecznie musisz mieć fizyczny lokal, bo to dość spore koszty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie narzekam na ceny oferowane przez biura rachunkowe. Od lat korzystam z jednego, z którym bardzo dobrze mi się współpracuje. http://www.adamus.net.pl/ to moim zdaniem jedno z najlepiej działających biur rachunkowych z którym miałem okazję współpracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amish
Może zamiast biura rachunkowego skusisz się na Biuro Usług Płatniczych? Narzędziem, które ułatwi Ci prowadzenie Biura Usług Płatniczych jest np. AMOLA system (http://www.amola.pl/oferta/amola-dla-doradcow/)?, który pomoże Ci zapanować nad danymi i przelewami oraz uchroni Cię przed praniem brudnych pieniędzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz założyć swoje biuro i szukasz dobrego pierwowzoru, to polecam Ci zapoznać się z tą firmą, mają już za sobą 20 lat doświadczenia - http://www.liczyk.com.pl/pl/onas.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro rachunkowe Agnieszka Zdziejowska oferuje kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości oraz administrowania kadrami i płacami. Obsługujemy spółki prawa handlowego, spółki cywilne, jednoosobowe działalności gospodarcze, a także stowarzyszenia, fundacje, związki zawodowe i wspólnoty mieszkaniowe. Tym co nas wyróżnia, to wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do Klienta, zatrudnianie personelu o najwyższych kwalifikacjach, inwestowanie w nowoczesne technologie informatyczne pozwalające zapewnić poprawność, czy też kompleksowość oferowanych usług. W efekcie podjętej z nami współpracy firma zyskuje łatwiejszy dostęp do informacji, merytoryczną wiedzę, stosowne dane finansowo-księgowe, czy kadrowo-płacowe, dedykowane raporty i sprawozdania, a co najważniejsze minimalizację ryzyka na tych płaszczyznach i wymierne korzyści finansowe. Biuro Rachunkowe Agnieszka Zdziejowska Al. W. Korfantego 195 pok. 18 40-153 Katowice 601 668 972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, no nie wiem, jesli chodzi o księgowośc to ja zdecydowanie wolę ją zlecić do profesjonalnego biura rachunkowego typu http://www.audit-sycom.pl/ . Z domowymi ksiegowymi mialam kilka niezbyt miłych doswiadczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto spróbować. Może na początku dobrze byłoby skorzystać z usług wirtualnego biura typu http://www.wvo.org.pl/, gdzie na spokojnie będzie można spotykać się z klientami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na przyklad wspolpracuje z www.marsola.com.pl i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz takie uslugi biura rachunkowego nie sa drogie i naprawde sie oplacaja, szczegolnie http://www.galant.net.pl/ Przede wszystkim ten wolny czas mozesz spozytkowac na cos innego zamiast siedziec na fakturami i to wszystko rozliczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
początkowo miałem księgową ale stwierdziłem, że będzie taniej jak wynajmę Biuro i teraz korzystam z www.biuro-duet.pl w łodzi, wszystko sprawnie jest robione, nie dopatrzyłem się nigdy błedów wiec uważam, że są solidni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na poczatku prowadzilam samodzielnie ksiegowosc, a teraz zlecialm wszystko ekspertom z www.marsola.com.pl - wiem, ze tak bedzie lepiej, bede miala wiecej czasu na zajecie sie interesami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktawka
Hej najlepiej wzorować się na najlepszych np. takim UKD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od lat korzystam z usług biura rachunkowego UKD, naprawdę są dobrzy i co najważniejsze terminowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biuro rachunkowe to swietrny biznes, jesli ktos sie na nim zna. ja korzystam z biura www.ksiegowosc-torun.pl i jestem z uslug bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z tym, ze biuro rachunkowe to naprawde dobry biznes. wiem jednak tez ze trzeba sie na nim dobrze znac zeby sie wszystko udalo. Mam kontakt do dobrej firmy: www.businessmind.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
księgowi byli, są i będą potrzebni więc warto zdecydować się na taki biznes. trzeba jednak go dobrze rozreklamować bo konkurencja jest spora. Warto pomyśleć o wizytówce np. w wyszukiwarce www.pkt.pl bo dzięki temu więcej osób cię znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z usług biura, którego ofertę znajdziesz na jego firmowej stronie pod adresem www.biurorachunkowesrem.pl. Obejmuje ona prowadzenie dokumentacji rachunkowej oraz ubezpieczeniowej. Jestem bardzo zadowolona, bo biuro świadczy naprawdę profesjonalne usługi dlatego polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
Widzę, że temat się trochę ciągnie. Ja ze swojej strony z czystym sumieniem polecam www.hometax.pl Mają 50% zniżki dla nowych przedsiębiorców, kompleksową obsługę i - co ważne - indywidualne podejście do klienta. Polecam, sprawdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil72
Jeśli chodzi o usługi domowej księgowej, to już raczej przeszłość. Większość młodych firm korzysta z zewnętrznej obsługi biur rachunkowych. Fajnie, ze chcesz działać niezależnie, tylko przemyśl czy czujesz się na siłach, żeby samodzielnie prowadzić biuro rachunkowe. Jeśli chcesz zobaczyć jak to wygląda na przykładzie biura z wieloletnim doświadczeniem zajrzyj na stronę - http://www.wadmex.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×