Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chciałbym ale się boję

Może i bym pojechał do Anglii pracować ale...

Polecane posty

Gość chciałbym ale się boję

Język znam, studiowałem ekonomię na jednym z uniwersytetów, ale boję się. Nie wiem w ogóle, czy dostanę tam jakąś pracę i gdzie będę mieszkał. Bałbym się mieszkania w jakiejś niebezpiecznej dzielnicy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjfhkv
niestety to ze studiowales ekonomie w polsce nie bedzie mialo dla anglikow wiekszego znaczenia bo tak czy siak najlepsza praca jaka znajdziesz bedzie praca w pralnii przy wydawaniu bloczkow :O taka jest smutna prawda o losie polakow w gb. a co do niebezpiecznych dzielnic to ja podobno mieszkalam w jednej z najbardziej obskurnych i ponurych dzielnic londynu, znajomi anglicy wybaluszali oczy jak im mowilam ze tam mieszkam, ale jakos sobie dawalam rade :) jesli moge cos zasugerowac to porozgladaj sie za mieszkaniem przed wyjazdem do londynu, np duzo ogloszen znajdziesz na gumtree.com. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkhjkjh
no to masz juz sprawe rozwiazana... a z domu sie nie boisz wyjsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
masz racje zostan w domu, w koncu najlatwiej zyc na garnuszku rodzicow - cieplo, milo i bezpiecznie. nie zgadzam sie z opinia praca Polakow w GB ogranicza sie do pralni. ja pracuje w biurze w firmie ubezpieczeniowej, chociaz zaczynalem od budowy. niestety jak komus studia nie daly nic poza papierkiem to za granica moze sie tylko nim podetrzec, bo dla Angoli liczy sie chec do pracy i doswiadczenie. a obawy o mieszkanie w niebezpiecznej dzielnicy to zostawie bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałbym ale się boję
Wieczorami boję się wychodzić z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×