Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cooper

nauczanie początkowe

Polecane posty

Gość cooper

mam pytanie do forumowiczów czy Waszym zdaniem jest sens robić studia podyplomowe z nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego? Znajdę po tym pracę? Jak to wygląda w Waszych rejonach? Jestem pedagogiem z wykształcenia ( pedagogika opiekuńczo -wychowawcza) ale o pracę trudno wszak w każdej szkole jest co najwyżej 1 pedagog albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexa26
:) Z wykształcenia jestem nauczycielem zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej...pracuje w przedszkolu. W moim miejscu zamieszkania i okolicach dostac prace w szkole graniczy z cudem. Ja po skonczeniu studiów złozyłam 90 podań!!!! Dostałam prace w 3 klasie na półroczne zastepstwo. Nie pchaj sie w ten kierunek, chyba że masz perspektywę pracy. Ja raczej pomyslałabym o informatyce, gimnastyce korekcyjnej a najlepszy jest język. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o języku
już pomyślałam bo zrobiłam sobie studia podyplomowe naucznie angielskiego w edukacji wczesnoszkolnej ale niestety nie znalazłam pracy. Może jak zrobię certyfikat to uda mi się gdzieś znależć pracę bo na razie katastrofa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozemy sobie ręce podac!tez jestem nauczycielka z zawodu,jeszcze nie pracuje mimo ze studia ukonczylam rok temu!znalezienie pracy w szkole faktycznie graniczy z cudem!tewraz sie zastanawiam po co ja inwestowalam w studia,zamiast uczyc sie porzadnie jezyka!bo na studiach to jezyka nauczyc sie nie da!niestety1a teraz jak masz jezyk to masz prace!taka prawda i zadne studia nie sa potrzebne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×