Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1500

Netlab development

Polecane posty

Gość gość1500

Witam. Mam przyjemność ostrzec przed współpracą w NetLab development- oddział Wrocław. Dzisiaj zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Takiej rozmowy nie doświadczyłam nigdy. Na umówioną godzinę były umówione 3 osoby. Jedna z nas weszła do biura grzecznie się przywitała na co usłyszała z podniosłym tonem ze tej godziny jeszcze nie ma i mamy stać na schodach dopóki nas nie zawoła. W końcu nadszedł czas wejścia. Nie miła Pani wskazała krzesła na których kazała usiąść. Nie mogę powiedzieć z kim rozmawialiśmy ponieważ Pani nie przedstawiła się nie przywitała. Zaczęła nie miłym aroganckim tonem zadawać pytania. Pierwsze z nich poprzednia praca- nasze wypowiedzi uzyskały komentarz pustych haseł, marnych sloganów itp. Następny pytanie: " Co zainteresowało Was w naszej ofercie i czym się zajmujemy". Usłyszawszy słowa, które były zamieszczone w ich ogłoszeniu była oburzona, że tylko tyle.W międzyczasie zadzwonił telefon. Bez kultury przerwała z nami rozmowę i odebrała. Na niekorzyść dzwoniącego rozmowa nie była miła. Dzwoniła Pani, która była umówiona na rozmowę dnia kolejnego. Chciała dopytać o stronę internetową by się przygotować do rozmowy. Niestety, usłyszała chamsko ze ma się tym nie interesować tylko przyjść na rozmowę i nie marnować czasu naszej "miłej Pani". Cała rozmowa odbyła się w małym pokoiku gdzie pracowali już zatrudnieni ludzi. Przygotowanie do rozmowy ze strony pracodawcy- żadne!!!!! Kobieta nie miała CV, które zostały przesłane firmie. Mało tego w momencie gdy poprosiła o nasze numery tel nie miała przy sobie nawet pustej kartki żeby zapisać je. Pierwszy raz spotkałam się z taką rekrutacją. Potraktowano nas jak śmieci niewarte słuchania. Jedyne co udało się osiągnąć kobie to to, że podziękowałyśmy za współprace. Stanowczo nie polecam oddziału we Wrocławiu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam e-mailowe zaproszenie na rozmowę do Firmy Netlab development (oddział Wrocław) o wyznaczonym czasie byłam na miejscu. Rekrutacja na 1 piętrze już na parterze czekało kilkanaście osób. Na jedną godzinę zostało umówionych kilka osób wchodziliśmy po 4 osoby do małej sali w której byli już pracownicy. Każda z osób mówiła o sobie przy innych kandydatach na to stanowisko. Na miejscu okazało się, że informacje zawarte w ogłoszeniu miały mało wspólnego z proponowanym stanowiskiem, ponieważ w głównej mierze była to praca na call center.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostałam zaproszona na rozmowę do NetLab Wrocław na jutro tj. 17.11.15 po przeczytaniu wypowiedzi moich poprzedniczek zastanawiam się , czy warto tracić czas na tę rekrutację? Może jest osoba, która powie coś dobrego o tej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w tej firmie i myślę, że opinie o niej są tutaj przesadzone. Zawsze warto samemu przyjść i wyrobić sobie opinie. Ta "miła pani" jest w zasadzie dobrym managerem i zyskuje przy bliższym poznaniu. Praca to typowe call center, nie każdy dobrze czuje się w tej pracy, ale mi dosyć odpowiada. Przede wszystkim jest fajna atmosfera, częto wychodzimy razem na piwo, integrujemy się, pomagamy sobie na codzień. Co 2h jest przerwa 15 minut, czas leci niesamowicie szybko. Zyskuje się w tej pracy, kiedy zostanie się na dłużej, bo pracowitość jest nagradzana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sposób w jaki zostałam zaproszona na rozmowe tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że powyższe wpisy są prawdziwe. Ani "Witam" ani... :) wiadomość dostałam na maila od jakieś ELI. Bardzo profesjonale podejście. Gdyby nie to, że postanowiłam przeczyścić dziś moją skrzynkę mailową nawet nie zauważyłam, że Ela zaprasza mnie jutro na rozmowę, dramat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też zaproszno w ten sam sposób, nawet nikt nie pofatygował się aby zadzwonić, ustalić termin, godzinę, pierwszy raz spotykam się z taką formą "rekrutacj" Zastanawia mnie też jedno, CV wysłałam na oferte NETLAB DEVELOPMENT, która w ogłoszeniu napisała "firma spedycyjna..." na ich stronie jest natomiast informacja, że zajmują się "skutecznym pozyskiwaniem klientów i promowaniem produktów". Bardzo ciekawe. Na rozmowę nie idę. Nie ważne czy szukasz pracy czy dajesz pracę, należy się szanować bo obie strony są od siebie zależnę i każdemu radzę by szanowal swoją pracę i obowiązki tylko wtedy gdy jest szanowany przez pracodawcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ktoś był na rozmowie 17.11. i może powiedzieć jakiego stanowiska dotyczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam chyba ze dla bardzo zdesperowanych zero normalnego podejścia dla człowieka brak odpowiedzi na maila a rozmowa haha żart a nie praca biurowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam na rozmowe w listopadzie to brak slow .... zapytalam sie p. Eli kilkakrotnie jakie jest wynagrodzenie odpowiedziala 15 zl na reke czy kazdy wie ze to netto podkreslila pozniej po szybkiej rozmowie z ta pania znowu sie zapytalam upewniajac sie o wynagrodzenie za godzine rowniez odpowiedziala ze 15 zl na reke odrazu. Przyszlam na pierwszy dzien szkolenia i zadnej umowy zadnego wynagrodzenia za szkolenia. A to jest niekompetentne zeby isc na szkolenie a niemiec umowy dlatego zrezygnowalam bo jeszcze z taka firma sie niespotkalam. Pozdrawiam wszystkich i zdaleka od tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazalo sie ze nie 15 zl ale 6,50 na godzine badz 7 zl na h zenada ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go ść
Pracowałam w tej firmie ok miesiąca. Przyjęłam pracę, bowiem na wstępie zostałam oszukana, że ponoć jest podstawa 1500 zł. Po miesiącu od tej" przesympatycznej" managerki dostałam umowę. Umowa zlecenie ,płaca prowizja. Nie podpisałam umowy. Oddałam papier dla mnie śmieć i odeszłam z pracy. Zapytałam o płacę za czas przepracowany. Zostałam poinformowana, że bardzo mało zarobiłam ... i tego mało nie dostałam. Nikomu nie polecam tej pracy brak możliwości zarobkowych. Za to " gadać" się człowiek nauczy, negocjować . Poza kiepskim zarobkiem spędziłam tam miły czas- kilku super ludzi poznałam. Dodam , że wszyscy z którymi pracowałam odeszli z tego biura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirytowanaaa
Trafiłam tutaj szukając informacji na temat Netlab Development. Wydało mi się dziwne, że firma z dość specyficzną nazwą szuka osób do pracy w lokalnych gazetach. Równie dziwne jest to, że strona internetowa Netlab Development nie działa, a fanpage nie był aktualizowany od czerwca 2015. Teraz już wiem dlaczego. Dzięki za ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4356
Witam, pracowałem jakiś czas temu w tej firmie. Jeżeli chodzi i pracowników to są naprawdę w porzadku, zawiodłem się na szefie, który nie dość ze wprowadził dziwne zasady np. Nie można używać telefonu, są kary za spóźnienia w postaci obciecia pensji. W czasie pracy nie można korzystać z toalet. No i najgorsze szef nie płac***ensji w terminie, nie chce rozmawiać z pracownikiem gdyż uważa że jest on niższego pokroju. Straszy że pensji nie będzie w ogóle, płaci ratami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukani
Witam wszystkich oszukanych przez firmę netlab development , która mieści się we Wrocławiu na krupniczej. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu drogą elektroniczną w celu odzyskania pieniędzy: pozew.wroclaw@wp.pl Wspólnymi siłami odzyskamy pieniądze od pana P. ps. Jeśli macie jakiś znajomych, którzy również zostali oszukani proszę poinformujcie ich o tym. Mam zdecydowanie bardziej radykalne metody odzyskiwania uczciwie zarobionych pieniędzy. Niech pan P. nie czuje się bezkarny bo ręka sprawiedliwości dosięgnie każdego Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12345
Witam Wszystkich odwiedzających tą stronę, zawsze byłam sceptycznie nastawiona idąc na rozmowę w sprawie pracy wyszukiwać w internecie opinii na temat pracodawcy, ale warto to zrobić chociażby dla własnej wiadomości. Niestety opinie na temat firmy Netlab development oddział Wrocław mieszczącą się obecnie przy ul. Krupniczej nad salonem Plusa dawniej przy Kazimierza Wielkiego są prawdziwe. Na portalu firma rekrutuje na stanowisko pracownika biurowego, dyspozytora i inne, a w rezultacie to call center i praca telemarketera sprzedającego pozycjonowanie strony do klienta, którego dzwonimy w Googlach. Obecnie firma swoją rekrutację przeniosła z portali takich jak OLX nawet do PUP Wrocław i perfidnie oszukała urzędników , że poszukuje pracownika biurowego ze stawką godzinową- 15 zł . Oczywiście osoba do kontaktu oraz nr telefonu została wyznaczona - wspomniana u poprzednich piszących P. Ela niestety z osobą nie można się skontaktować , ponieważ włącza się poczta głosowa po takich kilkunastu połączeniach zgłosiłam sprawę w urzędzie. Na drugi dzień pewno po interwencji urzędu raczono do mnie oddzwonić i zaprosić na rozmowę. Sądziłam, że na spotkaniu będę sama skoro otrzymałam skierowanie z urzędu. Miałam okazję poznać P. Elę czyli menedżera firmy ku memu zdziwieniu na spotkanie zostały zaproszone jeszcze 3 panie trochę dziwna sprawa bo w trakcie niegrzecznej rozmowy z nami okazało się, że panie były z ogłoszenia zamieszczonego przez firmę na OLX. Po poinformowaniu nas o warunkach pracy zaznaczam cały czas podniesionym tonem - prowadziła P. Ela zgłosiłam, że mam przez urząd przedstawione inne warunki czyli stawka nie 12 zł tylko 15 zł, praca na stanowisku pracownika biurowego no to wtedy ton głosu wspomnianej pani jeszcze bardziej się podkręcił i wyleciała z aluzją co ja tu robię ? poinformowałam panią równie z ironicznym tonem , bo niestety anioł by nie wytrzymał tego niegrzecznego podejścia do zaproszonych i ktoś tu pisze, że przy bliższym poznaniu tej pani jest zupełnie inna no niestety lub stety zapraszając potencjalnego pracownika to pierwsze wrażenie się liczy. Ja cały czas na tej rozmowie czułam się jak niechciany pionek w tej układance i tak jak pisałam ironia tej pani ,,co ja tu robię", przecież nie ja zamieściłam ofertę w urzędzie. Brak tej pani jakiegokolwiek przygotowania do przeprowadzania rozmów z potencjalnym pracownikiem i tak jak jeden z naszych czołowych polityków powiedział dzieląc obywateli na lepszy i gorszy sort tak można poczuć się na tej rozmowie. Po zakończonej rozmowie grzecznie poprosiłam o podpisanie mi skierowania. Nie będę już pisała jaki był ton tej Pani. W holu siedzi niby sekretarka tam ,, Pani podpiszą" dziewczyna oczywiście podpisała i z następną aluzyjką do mnie co ma wpisać w miejscu odmowy choć nie było mowy z mojej strony nic takiego - odpowiedziałam Pani proszę o prawdę. Jednak poczekała na p. menadżer i usłyszała tonem, który mógłby zabić człowieka,, nic". Byłam również świadkiem czekając na rozmowę awanturowania się byłego pracownika o swoje zarobione pieniądze tu następne okropne podejście do człowieka. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem!!!!!!! chyba , że ktoś chce doświadczyć na własnej skórze niegrzecznego potraktowania ze strony słynnej P. Eli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam przyjemność wypowiedzieć się na temat : JAK SZYBKO NABYĆ UPRAWNIENIA ADWOKACKIE W KATOWICACH? Polecam unikać kancelarii niepewnych gdzie okazuje się że pracodawca wciąż opowiada, że łóżko musi kupić, albo że doznał urazu tego czy tamtego, warto zwrócić uwagę na wygląd pracodawcy, jak jest niepewny to też lepiej to olać i szukać czegoś z perspektywą i pewnego. A jak się okazuje że następny pracodawca z tradycjami zapewnia nas, że to pewnik to też lepiej wykazać się przezornością i nie dać się wykiwać, a jak już ktoś zaczyna cię kiwać to wykiwać go zdecydowanie i z całym przekonaniem z wyprzedzeniem. Jak z tego wynika ani tradycja ani niepewna umowa nie pomogą ci nabyć z ZAPEWNIENIEM PRACOWNIKOWI KRÓLEWSKICH WARUNKÓW uprawnień a wciskanie pracownikowi minimum i wykorzystywanie go do dymania po kanapki np albo parzenia kawy powinno być karalne wyrokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję poczytac o progres interactive to Ci sami Co Netlab development. call center pozycjonowanie ... a przepraszam nabijanie klientów w butelke. Po jedenej stronie klienci oszukani po drugiej brak wyplacanych wynagrodzem. Szukasz wolontariatu strzał w dziesiątke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianek3311
jak czytam niektóre wypowiedzi to współczuje tej firmie że takich baranów i błaznów musiała tolerować. Pisać po polsku nie umiecie poprawnie a wy pracy w biurze chcecie szukać? Na kasę ale już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×