Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amber 83

odwołanie do pup

Polecane posty

Gość amber 83

Skreślono mnie z listy osób bezrobotnych, ponieważ nie zgłosiłam się w podanym terminie w odpowiednim pokoju by podpisać oświadczenie, ale w urzędzie pracy byłam aby odebrać skeirowanie na staż w dniu, w którym powinnam była się zgłosić by podpisać oświadczenie. Mam ogromną prośbę, podpowiedzcie mi jak mam napisać takie odwołanie?? z góry dziękuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber 83
nikt nie może mi pomóc ? :( coś naskrobałam ale wydaje mi się ze za długie wywody- urzednicy nie mają tyle czasu na czytanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. nie wiedzialas, ze musisz wtedy podpisac ten papier, ze to ostatni termin? Nie zostalas o tym terminie dostatecznie dobrze poinformowana? W skrocie: z Twojej winy nie podpisalas tego papierka w terminie czy z winy PUP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber 83
już sama nie wiem czyja wina :O bo : zadzwonili do mnie z UP i po paru godz. stawiłam się w urzedzie po odbiór skierowania na staż , to było 06.02 i tego samego dnia miałam sie podpisac o czym nie wiedziałam bo wczesniejszy podpis złozyła os.przeze mnie upoważniona .. potem w urzedzie byłam 2 razy w przeciągu niespełna 2 tyg i nikt mnie nie poinformował ze mnie skreslono czy cos takiego, a dano mi kolejne skeirowania na staż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik UP
Dostałaś juz decyzje o wyłączeniu?? Wina jest ewidentnie po Twojej (niesty) stronie. Zapomniałaś o terminie podpisu i nie ma innego wytłumaczenia. Wszystko zalezy od dyrektora danego urzedu. Na swoją obrone powiedz, ze byłas w tym dniu w UP i na potwierdzenie masz to ze wystawiono Ci skierowanie. Dyrektor moze to uwzględnić. Podejrzewam, ze gdyby nie to skierowanie nie miałabys zadnych szans na powrót do ewidencji bezrobotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedys napisalam odwolanie
ze po prostu zapomnialam, i mi uwzglednili, a potem wyslali na kurs :) powodzenia opisz szczerze, od siebie. napsiz CALA prawde, nie sciemniaj, napissz jak abrdzo ci zalezy na tym i nie chcesz stracic tego przez taki maly glupi blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mysle
Nie jest tak bardzo zle.No moze i troche twoja wina, ale nie byłaś tam bo zlekceważyłas termin wizyty tylko myślałaś , ze wizyta w Urzedzie po ten staz załatwia problem.Powinni uwzglednić, tylko szybko pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber 83
Dzięki za wsparcie ;) zgadza sie ze to ja powinnam przypilnować tych terminów, ale to był by mój pierwszy podpis - dlatego tez nie wiedziałam ze daty kolejnej wizyty nie wypiszą mi na zaświadczeniu a trzeba o niej pamiętać :( na raz następny się poprawię - oby nie po 3 miesiącach :O pozdrawiam serdecznie i dzięki raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślivka
Ależ kobieto - wina ewidentnie Twoja. Możesz pisać odwołanie - przede wszystkim nie do dyr. urzędu tylko do wojewody jest ono skierowane. Ale urząd postąpił zgodnie z wymogami KPA i ustawy. Co innego gdybyś miała datę na karteczce odnotowań pomyloną z winy pracownika - wtedy przywraca się status z miejsca. Ale właściwie nie masz nic na swoje usprawiedliwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l-irenka
możesz napisać odwołanie bo ci to nie zaszkodzi a może pomóc jakby pomysleć to samo podpisanie skierowania na staż przez Ciebie jest jakby potwierdzeniem gotowości do podjęcia zatrudnienia a na marginesie- jako stażystka też musisz się podpisywać!!!co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×