Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maladiwa

operatorka sms czato wie ktos cos

Polecane posty

Gość maladiwa

chcialbym zostac operatorka sms czatu gdzie moge sie zglosic wiecie cos na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sms chat
jesli jestes nadal zainteresowana, to napisz, ja tak pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie cos wiecej o tym napisac? o co dokladnie w tym chodzi i ile sie zarabia, jakie sa godz pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladiwa
jestem prosze napisz jak znalazlas taką oferte i ile zarabiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pessotto
polecam www.dreamvisionmodles.com opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sms chat
moge prosic o wiecej info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sms chat
Tak, na zurawiej, Ty tez?? ;p A to stawka oczywiscie godzinowa, szczerze mowiac watpie, zebvys szybko do 12 doszla, najpierw masz 7 i ostry zapier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rpacowalam..po stazu cie wyjebuja....ale i tak niezle....bo wytrzymalam tam prawdie 1,5 miecha :)) tylko ze kurde po 10 godzin robilam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quovadis135
Hej, jest teraz w Internecie bardzo wiele ogloszen o takiej pracy, czy to nie jest podejrzane?? Bo wynika z tego, ze oni tych pracownikow szukaja non stop... Nie wiem, ale ja sprobuje tak popracowac, do umowy potrzebne jest xero dowodu osobistego i mam pracowac w domu... Tylko jeszcze nie wiem w jakim wymiarze godzin, bo podobno moge sobie wybrac czyli pracowac np. 2 h dziennie i w weekendy po np. 5 (prowadze intensywny tryb zycia, ucze sie i nie mam jednak zbyt wiele czasu, a tym bardziej zeby pracowac po 8 h dziennie wiecej...) Ktos moze wie wiecej o tym?? Czy faktycznie da sie zarobic, czy kasa wplywa faktycznie na konto, po prostu: czy warto sie za to brac. Czekam na odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quovadis135
Aha i nie bede dostawala kasy za godziny tylko za sms-y jakie wysle, to jest 10 gr za jednego sms-a. A duzo tych sms-ow tam przychodzi?? Bo gdybym np. wyslala 2 na minute to byloby niezle jak na taka prace:P tylko czy jest tak duze zainteresowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni zawsze kogos posuzkuja bo po miesiacu wywalaja czlowieka... i nie mozesz rpacowac tylko 2 godzin dziennie..i mzalezy by wlasnie po te 8-10 godzin dziennie...tylko ze o ktorej chcesz zasiadasz do kompa,wiec sie nie napalaj tak.....i nie licz ze duzo smsow bedziesz miala:) musisz srednia z smsow wyciagnac,bo jezlei bedziesz miala mniejsza niz jakas tam trzeba osiagnac to ci potracaja hajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quovadis135
Kurcze, tylko w tej calej firmie "Phonesat" mowia, ze ja decyduje ile pracuje a placa mi za ilosc wyslanych do klientow sms-ow... Hm.. Tylko pewnie wlasnie trzeba wyrobic jakas norme, a ta norma bedzie pewnie dosc wysoka i bedzie trzeba pracowac dluzej. Bede musiala sama sprawdzic doswiadczalnie i bedzie najlepiej :P Dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quovadis135
Maja, ale tam nic o tej akurat pracy nie pisze. www.phonesat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanaaa
Hej jestescie tu jeszcze? Podajcie kontakt do takiej firmy gdzie mozna by pracowac jako sms chat operator w domu? Jesli chodzi o Phonesat to ja wysyłałam dwa razy wypelnione juz dokumenty, przechodziłam test podobno sie nadałam potem faxem wysyłałam i nic. Zero odzewu oni chyba nabijają w bambuko. Nie wiem pcoo mi pisali, ze mam wyslac dokumenty jak nie chca rozpoczac wspolpracy. Znacie inna firme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czorno
tak czytam i czytam.. i w sumie bym byka zainteresowana ta praca.. tylko niech ktos poda konkretne namiary na ta robote.. bo piszeciemjak co ile ale gdzie to jest, jak ato strona to nic nie napiszecie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veenus
Przeczytalam wszystkie wasze wypowiedzi i od razu widac ,ze pracowaliscie albo dla Phonesatu ,albo dla majacej powstac w ubieglym roku "super wypasionej firmy" majacej swoja siedzibe na Wegrzech. Ja pracuje na smsach od 2007 roku , srednie zarobki sa w okolicach 2 -3 tys zl ,zalezy od operatora:] Mozna zarabiac rowniez i 300 zl ,wszystko zalezy od Ciebie . Pracuje na umowie ,mam ubezpieczenie i wszystkie skladki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veenus
tak moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a macie jakieś namiary na sms chat ezoteryczny? Stawiam Tarota (czasem korzystam z kart klasycznych) i chętnie podjęłabym taką pracę,. Czekam na odpowiedź na kafe bądźna e-mail: karolinka1983_12@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina.22
veenus, bardzo proszę o namiary i szczegóły jeśli można , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ice girl
Veenus Jestem zainteresowana praca o ktorej mowisz , bo od jakiegos czasu szukam pracy na smsm czat , a ty owisz ze masz umowe , ubezpieczenie i skladki a takiej firmy to teraz ze swieczka szukac :) Moj e-mail : marta.hej@wp.pl lub gg 3356934 Z gory dziekuje :)) ice girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do veenus
ja także jestem zainteresowana karramba87@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpłomyk
Cześć Veenus, ja też jestem zainteresowana bliższymi namiarami, bardzo proszę o info na maila kalysto07@o2.pl Byłabym wdzięczna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do quovadis135
Czy sprobowalas tej pracy w firmie phonesat? Czy ktos moze cos o tej firmie napisac? Jak sie wychodzi na tej pracy przy 10gr/sms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amichan
Dziewczyny dajcie znać co z Wenus, czy dobrze Wam doradziła? Ja i moja psiapsióła jesteśmy zainteresowane taką pracą... proszę, odezwijcie się ;) amirasky@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×