Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaciekMLM

Opinie o DuoLife

Polecane posty

Witam. Proszę o Wasze opinie na temat DuoLife, nowej polskiej firmy na rynku MLM. Produktem są innowacyjne suplementy diety. Przystąpiłem do DuoLife, ponieważ przekonał mnie nowatorski plan wynagrodzeń. Moim zdaniem zrobi on rewolucję na rynku firm MLM. Zobacz o czym mówię na stronie: zarabiajduolife.pl/ jeżeli zdecydujesz się rozpocząć współpracę, zapisz się poprzez stronę: mch.myduolife.com/ Możesz liczyć na pomoc moją i Liderów, którzy pomagają mnie. Jeżeli macie doświadczenie w branży MLM piszcie, bo jestem ciekawy opinii fachowców na temat DuoLife :) Pozdrawiam Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam to ja juz wole FM albo MLMa ktorego poleca Sapienti. ta firma jakos do mnie nie przemawia :( x " i co latasz z tymi sokami w plecaku po domach i po 350zł sprzedajesz? , rewelacyjny MLM , to lepiej skarpety bezuciskowe na bazarze sprzedawać " Wtedy to nie jest MLM tylko akwizycja debilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dak2000
odczytałem wszystkie wypowiedzi na temat duolaif ,moi kochani wulgaryzm nie przystoi ludziom inteligentnym a świadczy w tym przypadku o braku wiedzy wyniesionej ze szkoły podstawowej. Dr Kardasz jest osobą medialną nie tylko w Polsce ale i na świecie dlatego wypowiadanie się na temat jego kompetencji świadczy o waszej niewiedzy czy wręcz ograniczeniu umysłowym. Produkt jest jednym z najlepszych suplementów jakie wymyślono do tej pory posiada wszystkie atesty. Owoce są pozyskiwane z plantacji ECO wolnych od EMO o najwyższych parametrach jakie można uzyskać w danej strefie klimatycznej. Po prostu inne firmy przestały się rozwijać i nie wykorzystały technologii zaoferowanej przez dr, Kardasza Polskiego naukowca który podjął ryzyko uzdrowienia ciała ludzkiego bez ingerencji farmacji.Uważam że polscy naukowcy potrafią stworzyć coś z czego powinniśmy być dumni. Dlatego atak na Duolife która stwarza dodatkowo nieograniczone możliwości zarobkowe wielu obywateli naszego kraju a tym samym Galerię Usług jest z waszej strony zbyt późny -maszyna ruszyła i wychodzi na cały świat możecie się przyłączyć lub pozostać w stagnacji waszej ideii życzę szczęścia dopiero się rozkręca zarejestruj się na https://dak.myduolife.com Z pozdrowieniem K.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxllllll
Witam państwa To by może i przeszło cały ten produkt gdyby to nie był ten system !!! MLM to trochę przypomina komunę wszyscy mówią do ciebie obywatelu , a obywatel wie a obywatel się zastanawiał itp. !!!! Nawet dzwonił Pan do mnie w sprawie spotkania nie wiem z jakiej firmy , bo biedny tak się pocił i szybko gadał !! W końcu jak dopuścił mnie do głosu , to zadałem mu pytanie - panie ja biedny jestem nie mam za co nawet dojechać , może by mi pan wysłał przekazem pocztowym pieniądze na bilet (( bo konta nie posiadam , tą rozmowę mam nagraną , ale nie chce tutaj nikogo ośmieszać )) Co było dalej ??? Pan mi się troszeczkę zawiesił na linii , chyba sięgnął do kartek (( tego nie jestem pewien)) W końcu mistrz konwersacji się odzywa i mówi dobrze ja c***omogę podaj swój adres prześle c****eniądze na bilet !! Podałem swój adres : I gość autentycznie przesłał mi kasiorę przekazem pocztowym ... Nie chce tutaj być jakimś dobrym człowiekiem , ale kasę mu zwróciłem oczywiście .. Nie można na Boga ludzi z przypadku do biznesu wciągać , bo będą bardziej naiwni niż sam klient !!! Dlaczego np. euro-sport przestał puszczać Zapasy Amerykańskie , bo tylko amerykanie rozumieją , że to jest zabawa okupiona ciężkim treningiem za super kasiorę !!!! Polak nie zrozumie wow , ale to zrobił super ekstra bek czymś tam !!! Także skończcie czytać hamerykańsie książki i słuchać pierdo lametno , bo w Polsce pieniądze leżą na ulicy tylko trzeba umieć je zebrać w taki sposób , żeby cię krzyż nie bolał .. Jak macie kasiorę mowa tutaj o właścicielach to przebitka 1:300 i dobra dystrybucja a los się wam odmieni !!! Będzie i Pasyw i Actyw !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej ale nosi tłustego kura folomeyeva Hahahha dobrze go rozdeptales el camillo Hahahha ruski tłusty bić. Hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walić to on raczej nie może, bo trzeba "konia" mieć. On p/o/s/u/wa się patykiem od łopaty z obory! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@Kij od miotly wklada sobie w d**e@@ Dokładnie tak! i nie tylko do dooopy, ale i do pyska i do ucha i do nosa nawet! To seksualny dewiant! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@sperma na sniadaniem obiad i kolacje hahahahhaha@@ Jest jej tyle, że samicom jakiegokolwiek gatunku nie wolno do niego się zbliżać - zaraz zajdą w ciąży!!! Hahahahahahahahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rado90
Uwaga naciągacze sprawdziłem osobiście więcej info u mnie. Jak to w piramidce :) niby legalnie ale to dalej piramidka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rado90 kolejny expert od mlm. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillo matole, dla ciebie to chyba wszyscy sa oderwani od rzeczywistosci tylko nie ty. Haha jak mozna byc takim ciemnym czlowiekiem. Zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszyscy debiliu, jedynie mlm-owskie głupki. Naucz się czytać ze zrozumieniem pajacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Rado90 kolejny expert od mlm. haha @ @ @ Żal ci ściska poślady, że koleś pisze prawdę? Żal mi takich sekciarskich mlm-ków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga Duolife wciska kity, bo tylko przeplacilem za sok a efektu nie ma, sprawdzone na badaniu krwi. Nie polecam produktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZdrówko
Co tu za język jest używany?Dlaczego ta "dyskusja"nie jest zamknięta.Opinie? Jakie tu są opinie,to jakieś niedorozwinięte małolaty się wypowiadają? Byłam na wykładzie dr Kardasza,jego wiedza i kompetencje nie podważalne.A tu jakieś chamstwo i tępota zabiera głos w sprawie tego o czym nie ma pojęcia.Więcej tu nie wejdę.A nazwa strony taka przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gości
Moja przekleta bolieroza...Ja kupiłam z tej firmy Borelioza poleciła mi to moja nowa p.doktor nowa bo zmieniłam inna by mnie wykończył antybiotykami,skończył się jeden kazała brać drugi po którym źle się czułam jak coś kazała zadzwonić po czym stwierdziła że jak tak będę się leczyć to nic to nie da i mam brać a jak coś to iść do lekarza rodzinnego żeby zmienił. Poszłam a on że nie może bo nie ma wyników i nie może i śmiał się co to za lekarz w dodatku okazało się że jestem uczulona na amoksycyline dlatego spadło mi tak ciśnienie bardzo śmieszne.pewnego dnia w czasie rozmowy pewna znajoma poleciła mi nowa p.doktor u której leczył się jej szef ze względu na samopoczucie i dwoje dzieci którymi na codzień zajmuje się sama nie czekałam obrazu zadzwonił mąż bardzo szybko miałam wizytę. Co się okazało ha...nie dość że jestem uczulona na tą amoksycyline to w dodatku źle wyniki bo zrobione za wcześnie po pierwszej kuracji antybiotyków trzeba powtórzyć wiec na razie poleciła brać Borelioza.Uwierzcie ja już wstać z łóżka nie mogłam jak to kupiłam to podejście,!?hm...ale po tygodniu szok...chociaż mowie do męża juz tak było tydzień fajnie później znowu to samo wiec raczej obojętnie podeszłam do tych leków.Zostamo mi tabletek na 10 dni jestem w szoku odkąd je biorę nic mi nie jest arytmetyczny się uspokoiła stawy już nie bolą mam w końcu humor i myślę kupić mamie na gwiazdkę DuoLife. To są zioła drogie ale mam przykład na sobie boli erozji późno wykryta to koszmar a ja w końcu po trzech miesiącach durnych lekarzy i antybiotyków chodziłam jak cień i miałam problem z jelita mi i na pewno będę polecać ten lek innym bo mi pomogły.Ja kupiłam w aptece za 97zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe z tym 'szeptaniem' jest tego pełno. Mają z tego porządną kasę ? Co do mlm - to już żaden produktowy, ja robię to - www.biznesnalata.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gości: To sobie kupuj, ale te swoje mlm-owskie bajeczki o cudownych soczkach zostaw dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DuoLife to oszustwo!!!! Uwaga na nich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonezWogródku
Co was ludzie boli , że np taki Piotrek się wybił , pokazał wieśniakom, że można !!!! Ma racje,, Pozdrawiam !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Piotruś się wybił do "elity". Dzięki temu dostaje w psychiatryku smaczniejsze posiłki i ma pokój (co prawda bez klamek) z ładniejszym widokiem z okna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amiczka
A już myślałam że się czegoś sensownego dowiem ale przebić się przez ten stek chamstwa niepodobna. Ale może chociaż komuś ulżyło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filozoficzny Praktyczny
Ta... Czubków tu nie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkty Duolife zasługują na szczere polecenie. 100% naturalny skład i odpowiednie dawki, sprawiają że wydane pieniądze nie pójdą w przysłowiowe błoto. Na naszym rynku zasypanym suplementami różnych firm ciężko jest dokonać odpowiedniego wyboru. Zwłaszcza, że główną rolę odgrywa cena. Niestety w wielu przypadkach oszczędność odbija się na jakości i mamy jedynie środek placebo w kapsułkowej otoczce. O produktach Dolife tego powiedzieć nie można. Jest to opinia zarówno moja jako konsumenta jak i osób, które stosowały produkty tej marki. Polecam i zachęcam do wzięcia udziału w atrakcyjnej promocji oferowanej przez sklep, w którym ja się zaopatruję https://eko-familia.pl/pl/producer/Duolife/961417 Do końca roku mają 5 % rabatu po wpisaniu kodu "rabatduo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni forumowicze postaram się być niezwykle obiektywną osobą i zwrócić Państwa uwagę na dwie Niezwykle istotne rzeczy : po pierwsze preparaty tej Firmy zawierają składniki ziołowe a ziołolecznictwo w Polsce czyli stężenia i ilość składników o charakterze leczniczym prawnie podlegają przepisom "farmaceutycznym" i dystrybucja i sprzedaż leczniczych!! preparatów ziołowych!!!! podlega nadzorowi farmaceutycznemu i mogą być wprowadzane do obrotu przez sklepy zielarsko medyczne !! ...należy rozróżnić atestację suplementu diety czytaj dietetycznego środka spożywczego tj zawierającego śladowe ilość ilości ziół /nie mającego charakteru leczniczego!!/ ...mieliśmy w Polsce przykład wieloletni Firmy Alveo sprzedającego kompot ziołowy i gdzie ona teraz jest.....nie chce się rozpisywać bo temat morze!!......po drugie ....tzw dochodowość Firmy !!! hmmmm...filar !!! .ich działalności i niestety prognostyk na rozwój ....KASA....już za "wprowadzenie nowego " dystrybutor otrzyma od 115-125 zł za "głowę" czyli ok 20 % ceny produktu ..dalej plan marketingowy dający plus /minus 20-30% ceny produktu...samochody...apartamenty ,wyjazdy ,tablety...ZYSK Firmy ,koszty Zarządu i administracji..co najmniej 20-30% ....ile zostaje na realną WARTOŚĆ produktu.........DO przemyślenia dla Państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tramp
Byłem na pogrzebie twojego , ojca szkoda ,że cie nie było !!! Tata ci zmarł /////////!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich!!! Niepiszcie głupot typu to oszustwo jeżeli nie stosowaliście tych produktów. Ludzie szukaja opini na temat suplementu. Po zatym nie trzeba biegać od domu do domu z plecackiem i sprzedawac jak to inni piszą . Tu chodzi głównie o zdrowie . Ludzie którzy stosuja te suplementy i im pomogło polecają to swojej rodzinie, znajomym, a biznes sam sie wtedy kręci ale nie każdy musi byc dla biznesu , dużo osób jest dla zdrowia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Amiczka: A czego konkretnego można dowiedzieć się w wątku gloryfikującym mlm-owskie ziółka i kosmetyki? To tak jak pójść na spotkanie jakiejś sekty i oczekiwać, że tam usłyszy się coś ciekawego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×