Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maryna24

Opinie pracy w klubie COCOMO w OLSZTYNIE firma event

Polecane posty

Gość maryna24

Hej dziewczyny :) Czy moge liczyc na opinie pracy w Olsztyńskim klubie Cocomo ? Czy takie cuda jakie opisują na swojej str www to rzeczywiście prawda czy 85 % negatywnych wypowiedzi w sieci - to fakt ? Jak wygląda szkolenie ? Czy to prawda , ze olsztyńskie dziewczyny wysyłane są do klubu w Krakowie gdzie spedzają min. tydzień,dwa na sprzątaniu klubu , pracowaniu za darmo zapraszając gosci do klubu bądź pracując jako kelnerka - bez wzgledu na to na jakie stanowisko sie ubiegają ? .. Mając przy tym 37 zł dniówki netto na jedzenie + spanie w nie najlepszych warunkach ? Jak w rzeczywistości wygląda praca na stanowisku kelnerki , hostessy , motywatorki w Olsztyńskim klubie Cocomo ? Jakie jest rzeczywiste wynagrodzenie i czy wszystko odbywa sie zgodnie z prawem i z tym co firma na " dzień dobry " obiecuje ? Czekam na opinie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje od miesiaca i jest ok, troche musialam sie postarac zeby z dziewczynami sie dogadac ale teraz jest luz. Nie ma az tak duzo pracy a zarobki sa fajne. Wczesniej zapierdzielalam w restauracji za grosze a tu chociaz mozna sie odbic finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile jest dniowki we wrocku wie ktos moze..i jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blackclub
U mnie w klubie dziewczyny nie sprzataja i nie pracuja za darmo sa swietne warunki ale duzo dziewczyn boi sie wyjechac za granice (Wlochy)do pracy.Nawet zdarzylo ze ktos mnie obrazil bo mnie nie zna i nie wie co to jest hostessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaooo
ogólnie praca jest w porządku a ogłoszenia są często bo otwierają nowe kluby co chwilę i potrzebują personelu a wiadomo jeszcze szkolenie itp :)) ja przeszłam szkolenie i teraz pracuję już 2 miesięcy jako kelnerka i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horsuś
Ja osobiście słyszałam bardzo dużo negatywnych opinii na ich temat i bałam się pójść na rozmowę tak szczerze. Ale kiedy weszłam do biura i przywitała mnie pani która była miła (pewnie musiała) wszystko ładnie, pięknie przedstawiła to stwierdziłam, że aaaaa co mi tam... zawsze warto spróbować i tak pojechałam na szkolenie, a teraz sobie pracuję i zarabiam KONKRETNE pieniądze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkielce
Firma ma dużo ogłoszeń ponieważ ciągle się rozwija, otwiera nowe kluby.....zwyczajnie potrzebuje ludzi do pro do pracy. Nie ma tu mowy o niewypłacalnośc*****eniądze są zawsze w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla2
Praca w tym miejscu to jak praca w każdym innym klubie, tylko nigdzie tak nie zarobimy jak tutaj. Można spokojnie wyciągnąć kilka tysięcy miesięcznie na każdym stanowisku, szkolenie jest po to żeby się dokładnie przygotować i właśnie przez dobrą pracę wyciągać duże pieniądze. Grafik można dostosować do swoich potrzeb, wystarczy tylko chcieć i zrobić ten pierwszy krok, tam też pracują ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna12333
ja tez na poczatku mialam watpliwości jak kazdy ale jak zobaczylam jak wszyscy sa mili , pomocnie to już nie miałam zadnych watpliwosci, co do zlosliwych komentarzy to wiadomo że konkurencja je wypisuje takze nie ma sie co martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 00
polecam kazdemu prace w klubie cocomo , co z tego ze to klub gogo warunki pracy chyba jedne z lepszych na rynku. wyplata regularnie , atmosfera przyjazna , a praca naprawde nie jest ciezka. pracuje jako kelnerka od ponad pol roku i uwazam ze to jedna z lepszych decyzji jakie podjełam przychodzac tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkapoznan
Hej :) maryna24 pracuję w Cocomo,akurat nie w Olsztynie ale w Poznaniu.We wszystkich klubach panują takie same zasady tzn. przed rozpoczęciem pracy przechodzisz szkolenie  w Centarli w Krakowie.Ma to słuzyć temu żebyś była dobrze przygotowana do pracy i wiedziała czego bedą od Ciebie wymagać przełożeni.Przechodziłam sama przez takie szkolenie i nie polegało to na tym ,że byłam ,, na posyłki " tylko szkoliłam się pod kątem swojego stanowiska pracy czyli barmanki.Oczywiście jeśli coś się rozlało czy był nieporzadek to też musiałam sprzatac ,ale to chyba oczywiste zarówno podczas szkolenia jak i pracy :)Dostałam umowę , pieniądze mi wpływają więc jestem zadowolona.Niedowiarkom polecam spróbowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina n
praca jak każda inna, z tą różnicą, że lepiej płatna :D dużo lepiej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaaa
Ja pracuje od 4 miesięcy i jest ok, na poczatku sztywno, wiecie jak to jest jak sie z samymi kobietami pracuje, ale teraz juz fajnie.szkoelnie płatne w krakowie ok tyg, potem praca u nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina22_
każdy z pracowników jedzie na szkolenie, zwłaszcza kelnerki i barmanki, bo przed rozpoczęciem pracy muszą się wszystkiego nauczyć :) ale w Krakowie jest fajnie! poznajesz nowych ludzi, i dostajesz te 37 netto, ale większość szkoleń jest bezpłatnych! a tutaj przynajmniej coś i masz mieszkanie służbowe! chodzi o to, żebyś się wszystkiego nauczyła i jak wracasz na swoje miasto to już normalnie sobie pracujesz. :D więc moim zdaniem jest to fajna opcja. ja byłam na takim szkoleniu- kelnerki i nikt nie kazał mi sprzątać, byłam3-4 godzinki w klubie, weekend wolny- więc imrpezka! :) jedynie byłam na całą noc próbną w klubie, żeby zobaczyli jak sobie radze. pieniadze sa fajne, pracuje dopiero miesiac, ale mam co tydzien kase na koncie :D i tylko licze sobie zera i co sobie fajnego kupię :D prace polecam i nie sluchaj głupot! :D stroje normalne, atmosfera tez :D be happy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1000
Ja też byłam w Krakowie na szkoleniu. Przecież to fajnie, że firma wysyła na szkolenia i chce mieć wyszkolonych pracowników. To akurat o firmie świadczy fajnie, poza tym nie ponosi się żadnych kosztów. Później praca też fajna i super zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redziak
Szczerze to ja mysle ze w tje robocie to sie trzeba wkupic w laski. ja jak przyszlam to myslalam ze juz bardziej niewidzialna niie moge byc dla wszystkich ludzi w klubie, aby hostessy ze mna gadaly. 3 dnia juz bylo ok. u mnie praca dala mi nowe kolezanki bo nie oszukujmy sie, jak sie pracuje w nocy to nie zgadasz sie z kumpela ktora ciagnie dniowki. i kasa faktycznie jest dobra. olsztyn wypada slabo przy takim gdansku czy krakowie ale i tak jest lepiej niz gdzie indziej. brzmi to dennie ale lubie ta prace a na poczatku chcialam uciekac. jak sie ma motywacje i potrzeba kasy na juz to dobra opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia2323
Praca w Cocomo jest super :) Gdzie w obecnych czasach możesz tyle zarobić? Jest to super perspektywa dla osób młodych jak i np. samotnych matek. Pieniądze które można zarobić pozwalają Ci na normalne życie i przyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarda
A to prawda że oni dają mieszkanie pracownikom? Tak sobie myślę, żeby sie tam odezwać bo przeprowadzam sie do olsztyn ale nie mam jeszcze mieszkania noi pracy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina009
Prawda, jak nie ma się gdzie mieszkać to można się zatrzymać w mieszkaniu służbowym z innymi dziewczynami. Naprawdę dbają o pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka2022
Hej :) chyba jak każda dziewczyna ,która nie była nigdy w klubie miałam obawy żeby rozpocząć tam prace... u mnie to była śmieszna historia ponieważ nie usłyszałam nazwy firmy jak do mnie Pani dzwoniła :P jak usłyszałam na rozmowie jaki to klub to miałam ochotę wyjść :P jednak ze względu na to ,że zaproponowano mi baaaaardzo fajne warunki pracy na stanowisku kelnerki więc podjęłam wyzwanie :) Teraz się z tego wszystkiego śmieje, z tych moich obaw i wyobrażeń jak może być w takim klubie :P pracuję w Event już 6 miesiąc i jest to normalne miejsce pracy z tą różnica ,że moge tutaj więcej zarobić :) dziwię się dziewczynom ,które jak się dowiedzą ,że Event to kluby go go to nawet nie chcą przyjść na rozmowę.... Sama też tak myślałam więc dziewczyny ku przestrodze żeby Wam fajna robota nie uciekła : WARTO SPRÓBOWAĆ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena2014
z mieszkania można skorzystać za symboliczną opłatę . jest to duże ułatwienie dla dziewczyn których nie stać na wynajmowanie w większych miastach. wiadomo ile to kosztuje. ja mieszkam w takim mieszkaniu w krynicy i luksusów nie ma , ale nie narzekam.mieszkamy we 2 w pokoju i mamy blisko do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka1010
Nie wiem co złego widzicie w pracy w takim klubie? Normalna praca jak wszędzie, kasa fajna, można sobie pogadać z ludźmi, miło spędzić czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka778
Mieszkanie służbowe jest do dyspozycji pracowników, daje to możliwość pracy tak naprawdę w każdym miejscu Polski, ponadto szkolenia które w pełni przygotują cię do pracy, świetne zarobki, super atmosfera, polecam nawiązanie współpracy z firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena2014
slyszalam bardzo dużo negatywnych opinii na temat klubu cocomo ale uwazam ze trzeba sie przekonac samemu. ja tak wlasnie zrobilam i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga144
pracuje w krakowie i nie moge narzekac ,zarobki fajne, mam fajne nowe kolezanki i mieszkam sobie na mieszkaniu sluzbowym. warto sporóbować jak nie bd pasować to zawsze mozecie zrezygnowac ,bez sensu sluchac glupich opinii , bezpodstawnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łolaboga009
kurde ja jak sobie poczytalam opinie to chcialam uciekac a wcale nie jest tak zle, taka nagonka teraz na ten kluby, polska to jednak zascianek jest, za granica takie kluby to norma, nikt nikogo nie zmusza zeby tam pracowal a tym bardziej zeby chodzil jako klient. jak u nas nie maja ludzie o czym gadac to zawsze jakiegos kozla musza znalezc. Praca jest ok dziewczyny, nie dajcie sie nabrac tym co mowia negatywnie, fajne babki prowadza szkolenia, duzo mozna sie nauczyc a potem w praktyce sie sprawdzic i fajnie zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justys1212
Nagonka jest bo u nas w Polsce lubią gadać o takich rzeczach... A jak zwykle są to bzdury wyssane z palca... Pracuję już w cocomo ponad rok i nigdy nie było tu narkotyków ani okradania Klientów. Przecież jest monitoring i na nagraniach widać jak było naprawdę dlatego sprawy są umarzane... śmieszni ci ludzie, którzy idą w ogóle na policję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę oto informacje, aktualności, wiadomości i co tam Wam jeszcze się podoba ;) : adres stronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika222222
Polecam pracę w Event! Pracuję od pół roku jako promotorka i jest super. Moja pensja jest rewelacyjna, na wszystko mnie stać :) Warunki pracy są w porządku , pieniądze mam na koncie zawsze na czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika202020
Polecam pracę w Event! Pracuję od pół roku jako promotorka i jest super. Moja pensja jest rewelacyjna, na wszystko mnie stać :) Warunki pracy są w porządku , pieniądze mam na koncie zawsze na czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×