Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Slowiczek23

Oriflame - cała prawda :)

Polecane posty

Gość Slowiczek23

Bycie konsultantką - z całkiem innej strony :). Chcę pokazać jak można naprawdę skorzystać z możliwości zamawiania kosmetyków firmy Oriflame :). Każdy może dopasować do siebie szereg możliwości które daje ta firma, a dodatkowo oferuję przyłączenie się do grupy MojeOri :) - grupy, która kontaktuje się ze sobą za pomocą internetu, tworzy i posiada własne tajniki rozwoju :), która się wspiera i pomaga sobie nawzajem :).Zapraszam na stronę -> slowiczek.mojeori.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowiczek, a długo jesteś w ori? Może nie na tyle długo albo w lepszym regionie niż ja, żeby się kapnąć, że polskie nieroby rozwalają im tutaj rynek... Ja uwielbiam te kosmetyki, ale z bycia konsultantką zrezygnowałam w te pędy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slowiczek23
Nie jestem długo Rzeczywiście :), ale trafiłam pod naprawdę dobre skrzydła :). Już kiedyś będąc konsultantką szybko z tego zrezygnowałam, ale wtedy rzucono mnie na Oriflamowską wodę bez żadnej pomocy i wskazówek :). Teraz jest całkiem inaczej, mam ogromne porównanie i ta nowa grupa mnie wręcz nakręca do działania :). A pierwotnie do powrotu do tej fuchy była chęć kupowania tych kosmetyków (które również bardzo mi odpowiadają) w niższej cenie. Ale dlaczego by nie korzystać z innych przywilejów...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę kupować te kosmetyki w niższej cenie, dlatego najczęściej licytuje na allegro:) gdzie zestawy idą za grosze, najprawdopodobniej sprzedawane przez dyrektorów albo kogoś kto ma już duży procent, choć niby zwalczają oni allegro... Jako konsultantka mi się nie opłaca, bo niby mam 30% taniej, ale nigdy nie mam 100 punktów, więc dochodzą mi opłaty za przesyłkę i produkt na biuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slowiczek23
Mnie to też strasznie drażniło gdy wcześniej musiałam płacić za przesyłkę :) bo trudno jest na samym początku tyle uzbierać pkt i w konsekwencji więcej traciłam...nie mówiąc o zarobku :) to strasznie zniechęca - i zniechęciło :) więc Cię jak najbardziej rozumiem. A pewnie dość daleko od siebie miałaś najbliższą filię? Allegro to całkiem niezłe rozwiązanie, tym bardziej, że choć konsultantek jest coraz więcej...nie jest tak łatwo je znaleźć jak np. z konkurencyjnej firmy :D.A i pewnie razem z przesyłką lepiej na tym wychodzisz :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koło filii codziennie przejeżdżam, ale jakie to ma znaczenie? Ostatnio za 70 zł z przesyłka kupiłam zestaw kosmetyków od gościa, zresztą nie pierwszy raz, za który w oriflame, nawet z rabatem 30%, musiałabym zapłacić z 200 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slowiczek23
No to super na tym interesik robisz :). I pewnie wcześniej też by mi to wystarczyło gdy chodziło mi tylko o kosmetyki dla siebie, ale nagle to zajęcie zaczęło mi sprawiać dużą przyjemność i satysfakcję :). Zwłaszcza gdy zaczęłam chodzić na te organizowane spotkania z kosmetyczkami, wizażystkami, czy różne szkolenia. Ale są różne podejścia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ mam dla ciebie o wiele lepsza propozyje fm group daje najwieksze mozliwosci tylko chwilke mnie wysluchaj. moja siostra byla w beetware a ja w oriflame ,zajmowalysmy sie ta praca od 3 lat,przez przypadek dowiedzialysmy sie o fm group i pomyslalysmy co nam szkodzi sprobowac, i tak robimy to samo wiec bedzie nam latwiej, teraz zajmujemy sie fm bo sa naprawde dobre korzysci i rewelacyjne produkty, marza z kazdego produktu to 43% wiec naprawde duzo,zajmujemy sie sprzedaza i kazda z nas ma miesicznie ok 600zl ze samej sprzedazy plus ogromna prowizja z grupy. na poczatku nie chcialam w to uwierzyc teraz jestem sczesliwa ze to robie, jest to dla mnie przyjemnosc i jescze zarabiam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wątpię, że każdy znajdzie coś dla siebie :). Nie neguję innych firm :) wręcz przeciwnie :). Jednak jest mi dobrze w ori :) gdy zechcę się gdzieś indziej wykazać to może skorzystam, czemu by nie :). Jednak lubię zachęcać innych do tego samego co i ja robię :), dlatego jeżeli ktoś się waha, nie jest do końca przekonany - to naprawdę zachęcam, cena rekrutacyjna teraz w ori wynosi jedynie symboliczną 1zł. Nie spodoba Ci się - nie będziesz zamawiać, a system po dłuższym czasie usunie Cię z listy i po kłopocie :). (nie ma wymogów co do zamówień - nie chcesz nie zamawiasz :P). Jeśli ktoś ma jakieś pytania chętnie porozmawiam - nr gg 1826201 lub slowiczek.mojeori@gmail.com :) (bądź strona podana w pierwszej notce :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuniaaa1988
No w sumie, czemu by się nie skusić na próbę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zapraszam :). Powiem szczerze, że mimo iż owszem próbuję budować swoją grupę, to nie chcę na siłę nikogo namawiać :) bo sama nie lubię tzw "upierdliwców" :). Więc nie będę wychwalać pod niebiosa ori, sama szukałam czegoś na swój sposób "szczególnego" :) nie każdemu musi to odpowiadać :). Jeśli jednak ktoś chce akurat tego spróbować i nie słuchać później gderania o swój rzekomy rozwój a za razem mieć oparcie w kimś to hmm szczerze polecam siebie :) i sprawującą nade mną pieczę osobę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani@czka
A jak długo trwa ta rekrutacja za 1 zł? i czy po zapisaniu się nie ma problemów z np wypisaniem jeśli się rozmyślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mani@czka ta rekrutacja trwa do końca katalogu 14 czyli do 17 października :). Oczywiście nie ma jakichkolwiek kar czy problemów gdy po wpisaniu do ori rozmyślisz się :) jeżeli od rejestracji nie zamówisz nic przez 2 katalogi, uważane to jest właśnie za takowe rozmyślenie - i usuwają Cię z systemu. Natomiast gdy zniechęcisz się po dłuższym czasie (czyli gdy zamówisz coś w ciągu 2 pierwszych Twoich katalogów) przestaniesz zamawiać i po dłuższym czasie - bodajże roku - również się jest usuwanym bez zbędnych kroków, tłumaczeń, kar czy tym podobnych :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Jestem konsultantką Oriflame z Czechowic-Dziedzic. Jeżeli chcesz mieć możliwość otrzymywania katalogu na bieżąco i możliwość zamawiania napisz adres twojkonsultant.oriflame@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dorota1300
katalog mogę przejrzeć w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Jestem konsultantka z Łodzi i okolic oraz cała Polska Zapraszam. zapisując się do klubu mamy spory upust kupując tylko dla siebie ,bonusy i prezenty,nawet kupując tylko dla siebie.Nie istotne ile kupujesz zawsze masz ten sam upust. Pomagam osobom które zapisują się u mnie. oprócz zysku ze sprzedaży-23% można otrzymać od 3% do 21% upustu szczegóły na gg lub e-mail. Pozdrawiam Ewa xara4@op.pl gg1022009 wstąpienie do klubu- symboliczna 1zł http://pl.oriflame.com/consultants/php/php-show.jhtml?nameInUrl=pl_kosmetyczkapani&_requestid=3304844 oferuję pomoc w pierwszych krokach...w klubie Oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imię Agnieszka. Od pewnego czasu pracuje w firmie Oriflame. Myślę, że znasz tę firmę i podejrzewam, że tak jak mi kiedyś, kojarzy Ci się tylko z kosmetykami i pracą dla młodych dziewczyn biegających z katalogiem jako konsultantki. Chciałam pokazać Ci pracę w Oriflame z innej strony, mało dostępnej dla innych ludzi. Najnowszy projekt pracy przez internet umożliwia w 70% pracę w zaciszu własnego domu. Zapraszam Cię na naszą stronę, gdzie możesz pobrać bezpłatnie multimedialne poradniki, które przybliżą Ci możliwości Oriflame oraz odkryją projekt, który został stworzony w naszym zespole. www.oriflame-klub.pl Uwaga: Przy rejestracji wpisz ten NR OSOBY POLECAJĄCEJ: 1977 dostaniesz dodatkowo kosmetyk upominek gratis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoby z Warszawy i okolic zapraszam na pokaz makijażu który odbędzie się w sobotę 19.02.2011 o godz. 13.00 w siedzibie firmy Oriflame przy ul. Jutrzenki 135 w Warszawie - osoby chętne do wzięcia udziału w pokazie proszę o wcześniejszy kontakt mailowy guldzia@wp.pl lub tel. 698 077 842 www.my.oriflame.pl/eveline www.my.oriflame.pl/eveline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany wstąpieniem do Klubu Oriflame, korzystaniu z 23% zniżki na kosmetyki oraz założeniem własnego biznesu proszę o kontakt. Pomogę złożyć pierwsze zamówienie, opowiem o firmie, odpowiem na Wasze wszystkie pytania, a także wyjaśnię jak budować własną grupę i na niej zarabiać :) Okolice Katowic i Zawiercia - grzegann@wp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandelabr
Chcesz znaleźć najlepszą firmę i najlepsze produkty sprzedawane bezpośrednio? Sprawdź: www.rankingmlm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka prawda? To bardziej gowno prawda ;) Slowiczek23 pierniczy jakby była potłuczona ;) Oriflame to badziewie. Nie dość, że jakość produktu pozostawia wiele do życzenia to jeszcze podejście firmy do konsultantów, których mają po prostu w doopie. I jeszcze ten mlm-owski sposób dystrybucji. Jak chcecie onanizować się przy tym szwedzkim gowienku, to róbcie to sobie w domowym zaciszu a nie wciągajcie w to niczego nieświadomych użytkowników Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kandelabr: . . Wypierniczaj z tym mlm-owskim szajsem. Gloryfikuj swoje piramidki finansowe gdzie indziej. Tu głupich nie znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@sweetyyy21: . . Chyba z głupim przez ściany się macałaś ;) FM Group i większe możliwości? Rewelacyjne produkty? :D hahahaha :) Większych głupot nie słyszałem. Tego szajsu nikt nie chce kupować. Jakościowo jest gorsze od Oriflame. A do tego dochodzi jeszcze złodziejski system dystrybucji MLM i nawiedzeni konsultanci poddawani praniu mózgu. Spadaj gdzie indziej opowiadać te swoj***ajeczki z duupy wzięte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fm group ? tego szajsu nikt nie chce kupowac ? hahahah Dobre. Za 5 lat Fm nadal bedzie istniec a ty nadal bedziesz pisal na tym forum ze tego szajsu nikt nie chce kupowac a firma nadal dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 5 lat, to ty będziesz żebrał nie o zakup kosmetyków a o 2 zł na bułkę pod supermarketem czy kościołem ;) Dalej zajmuj się swoim fm-kiem a wylądujesz na ulicy, pseudo biznesmenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes jakas wrozka skoro mowisz mi jak za 5 lat bede zyl ? hahahah niezly jestes. prawdziwy z ciebie expert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że tylko ty masz monopol na przepowiadanie przyszłości? Dziękuję, że mnie oświeciłeś wróżbito Macieju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym ty pierniczysz idioto. Ale ty jestes nawiedzony. Smiac sie chce. taki kozak jestes ? szkoda ze tylko w necie hahahahhaha No dawaj leszczu, zwyzywaj mnie jeszcze. Moze ci ulży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×