Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

raiska

Otwieram sklep odzieżowy POMOCY

Polecane posty

Otwieram sklep w miejscowości, gdzie większość właścicieli butików zaopatruje się w Łodzi i Warszawie ( Wólka Kosowska, Ptak). Efekt jest taki, że wszyscy mają to samo. Skąd wziąć towar aby się wyróżniać asortymentem a jednocześnie mieć podobne czyli niewysokie ceny? I drugie pytanko: Czy jeżeli mój sklepik nie jest zbyt duży , czy jest sens przejechania pół Polski za towarem? Może, ktoś z Was wie jak tanio kupić przez internet lub zna jakieś fajne hurtownie z wielkopolskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbhgybhj
Skąd wziąć towar aby się wyróżniać asortymentem a jednocześnie mieć podobne czyli niewysokie ceny? na tym polega biznes żeby sobie taki towar znaleźć. szukaj na internecie producentów ubrać, lub znajdź kogoś(firmę polską, chińską) kto ci będzie szył ubrania i kogoś kto umie je projektować Czy jeżeli mój sklepik nie jest zbyt duży , czy jest sens przejechania pół Polski za towarem? matematykę miałaś w szkole? policz sobie. dlaczego twój mały sklepik za kilka miesięcy nie może być duży? masz dobry towar to go sprzedawaj w każdej ilości i otwieraj nowe sklepy. zrób sobie plakaty reklamowe, ok 100 plakatów porozklejaj w całym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ale miałam nadzieję, że podacie mi jak na tacy adres jakiejś rozsądnej hurtowni...tak tak to było naiwne :) ale dziękuję... Przyznam że się boję. Zaczynam nowe życie i zupełnie nie wiem czy mi wyjdzie. Jestem zdesperowana ale czy to wystarczy? Powinnam chyba trochę odważniej ale o kilku sklepach to nawet mi się nie śniło.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyśl ,, raiska ,,
Przeciez podanie na tacy może być dla ciebie tragiczne , bo cóż jak twoje konkurencyjne placówki w mieście też skorzystają ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjadshas
ja bym postawila na dobrą jakość na pewno nic chinskiego, poszukaj na stronach UK czy USA wholesale, oni przewaznie mają tansze ciuchy niz u nas w Pl, przelicz tylko czy będzie oplacalo się je sciągać do nas, no i dobrym rozwiązaniem jest sprzedaz ciuchow w rozmiarach Xl - w gore, plus sprzedaz w tych normalnych rozmiarach;) i moze jedna polka z butami dla kobiet w rozmiarach od 41 w gore, to cos innego , moze przycigąnąć szerszą klientelę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata z gawronowa
to jak otwierasz sklep bez towaru? tak z ciekawosci pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooogle
Dzięki ale miałam nadzieję, że podacie mi jak na tacy adres jakiejś rozsądnej hurtowni...tak tak to było naiwne ale dziękuję... Przyznam że się boję. Zaczynam nowe życie i zupełnie nie wiem czy mi wyjdzie. Jestem zdesperowana ale czy to wystarczy? Powinnam chyba trochę odważniej ale o kilku sklepach to nawet mi się nie śniło. na finansesos jest taki temat: http://www.finansesos.pl/p/co-trzeba-spelnic-zeby-zalozyc-swoja-firme-544

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooogle
raiska na twoim miejscu bym się najpierw douczył z miesiąc. ty nic nie wiesz o biznesie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modaitaly
AHA !!! Zapomniała żem podać adres : wieś Włochy 281 osób woj. świętokrzyskie pow. kielecki gmina Nowa Słupia prefiks tel.: 041 nr rej.: TKI A na stałe mieszkam w Tworkach , pod Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznessssssss
kup książki do makroekonomii, mikroekonomii, marketingu(zdobywanie klientów), finansów, zarządzania prawa i się wszystkiego do wierz o prowadzeniu biznesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość for juu
książka jak znaleźć sobie klientów Marketing partyzancki - Levinson Jay Conrad Wydawnictwo Helion Gliwice 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość for juu
Badania marketingowe -Kaczmarek Stanisław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotula
witam. ja własnie borykam sie z problemem typu: zamknąc juz swój sklep czy wziąć kolejną pożyczke i spróbowac po raz TRZECI go rozkręcic. mieszkam w małym miescie (20 tyś mieszk.)i jakies 1,5 roku temu skusiłam sie na dotacje z PUP na własną dzialalnosc. otworzyłam sklepik odziezowy w dosc dobrym miejscu -tak mi sie wydaje. w tamtym roku rewelacja : jezdziłam po 2 -3 razy w miesiacu po towar do Warszawy z kwota ok.2-3 tyś. czasami wyskoczylam tez do Łodzi (Ptak).niestety tak od listopada zeszłego roku sielanka sie skonczyła. wzielam jeden kredyt na towar,potem drugi. potem nawet doszło do tego ze po towar do Łodzi jechalam z 1 tyś z czego 200 zł szło na paliwo.dzisiaj juz nawet nie mam za co jechać i zaczełam kupowac towar na allegro,z marzy zeszłam o połowę zeby nie szokowac cenami-tak aby cos bylo w sklepie . na szczescie moje koszty nie są az tak ogromne bo tylko 1 tyś miesiecznie (jeszcze niski ZUS ,dzierzawa i ksiegowa).jezeli bym mogła doradzić komuś coś to przede wszystkim nie otwierać sklepu z odzieżą w bobliżu targu gdzie sprzedają Bułgarzy a jeżeli juz to sprzedawać cos czego oni nie maja. gdybym teraz zdecydowała sie wziasc kolejna pozyczke na towar to były by to ubrania w rozmiarze XXL-bo jest bardzo duzo kobiet ''puszystych'' ktore nie maja sie gdzie ubierac . taka Pani jest gotowa dac za bluzke nawet 100 zł ale bedzie szczesliwa ze kupila cos dla siebie. jezeli ktos zna jakies namiary na fajną hurtownie z odziezą XXL to bardzo prosze o namiary (okolice Wrocławia).pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody biznesmen
dorotula - wychodzisz na minusie zamiast na plusie z własnego lenistwa. tylko patentowany leń i idiota otwiera biznes bez przygotowania się do niego. czy przed otwarciem sklepu opanowałaś wiedzę z marketingu, finansów, ekonomii, rachunkowości ? czy na jej podstawie napisałaś biznesplan ? myślę że rzuciłaś się na głęboką wodę nie umiejąc pływać i nie wiadomo jak skończysz. w takim 20 tyś zadupiu trzeba umieć znaleźć sobie niszę, właściwie to kilka nisz i temu służy wiedza z marketingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uygv8
niestety tak od listopada zeszłego roku sielanka sie skonczyła. wzielam jeden kredyt na towar,potem drugi. potem nawet doszło do tego ze po towar do Łodzi jechalam z 1 tyś z czego 200 zł szło na paliwo.dzisiaj juz nawet nie mam za co jechać i zaczełam kupowac towar na allegro,z marzy zeszłam o połowę zeby nie szokowac cenami-tak aby cos bylo w sklepie hah faktycznie się nie znasz na marketingu. rynek się zmienia, konkurencja się zmienia ty nie umiesz dostrzec, nawet o tym nie wiesz bo się nie znasz na biznesie. kup sobie książki i naucz się przewidywać przyszłość, reagować na zmiany rynku, zmianami towaru dedykowanymi dla różnych grup konsumenckich. w małym mieście jeszcze bardziej liczy się marketingowa analiza rynku z której wynika jaki towar kupić w danym miesiącu tzn to co dzisiaj się sprzedaje nie musi sprzedać się jutro, to co nie sprzedało się dzisiaj może sprzedać się kiedy indziej. ucz się dziewczyno ucz bo nauka to do biznesu klucz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać że się nie znasz
"z marzy zeszłam o połowę zeby nie szokowac cenami-tak aby cos bylo w sklepie " lol :D czasami trzeba zmienić towar i podnieść ceny. może spaść nieznacznie ilość klientów ale wzrośnie zysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać że się nie znasz
jeszcze jest coś takiego jak "wyjście z biznesu". polega to na analizie tendencji na rynku i zamknięciu biznesu jeszcze przed totalnym skurczeniem rynku, wtedy nie masz strat w biznesie (nie masz też zysków) ale masz kapitał który odkładałaś i wchodzi w inny biznes lub szukasz sobie pracy etatowej (ale kapitał trzymasz w nieinflacyjnych aktywach np złoto) i po znalezieniu niszy zaczynasz nowy biznes :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bokserka_12
sukces sklepu z odzieżą zależy głównie od odzieży jaką sprzedajesz ale niestety wg. mnie to bardzo męczące zajęcie... mam do zbycia po zakończeniu działalności towar sprzedawany na allegro, jest na niego dość duży popyt i jest bardzo popularny na allegro, cena po kosztach,ale najlepiej zakup całości sprzedałam 2500szt tej marki i mogę podać po jakich cenach idzie (skany z mojego konta allegro) i mogą być skany z kontabankowego, jakie miesięczne są dochody z tego. Cena do negocjacji Na oferowanych pakiecie można zarobić 6tys.-8tys. Dominują bluzki i sukienki, są tez spodnie kurtki i stroje kąpielowe. Kolekcja wiosnenno-letnia Warunek jest jeden: transakcja musi być zrealizowana przed 16 maja. Można odebrać osobiście ubrania. kontakt:strefahurt@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta from Kraków
Jeśli szukacie dobrego oryginalnego towaru to ja polecam panią Gosie. Jej firma nazywa się lamalli. Bardzo dobre jakościowo sukienki proste i klasyczne kroje, no i co najważniejsze nie jest do duża firma więc kolekcja jak najbardziej oryginalne i unikatowe. Moim zdaniem świetny towar choć nie najtańszy podaje telefon 883 903 194 i stronka chyba http://www.lammali.com Ogólnie towar dla eleganckich babek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Sklep Outletic na Facebook sprzedaz hurtowa i detaliczna duzo marek takich jak adidas, nike, puma. calvin klein, pierre cardin, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz W
Fajną odzież włoską oferuje Hurtownia, to jest telefon do niej: +48 794354992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Może zatrudnij krawcowe i zacznij szyć własne ubrania? Na pewno będziesz się dzięki temu wyróżniać. Zainwestuj też w dobrą reklamę np z http://www.aromacorp.pl/ Z tego co wiem marketing zapachowy potrafi zdziałać cuda. Większość ludzi zwróci uwagę na ładny zapach i wejdzie do Twojego sklepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hurtowniainvictus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruszek
Poczytaj o reklamie w 3d, nie jest droga, a to właśnie forma, która powinna pomóc zwrócić uwagę. Generalnie ona potrafi wzbudzać zainteresowanie nawet 5 razy bardziej niż statyczne reklamy, na które tak na prawdę nikt nie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, piszesz że bardziej na nią zwracają uwagę, ale ile na coś takiego trzeba wydać, aby miało sens i dawało konwersję? Pewnie, że łatwo powiedzieć, że to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruszek
Każda kreacja to inne koszty, zobacz - 3dprint.com.pl Czy nie lepiej po prostu wysłać konkretne zapytanie do agencji, aby wam napisali z jakimi kwotami musicie się liczyć? Przecież każda akcja związana jest z całkowicie innymi kwotami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj, zeby koniecznie zaopatrzeć sie w kasę fiskalną (http://www.ksbiuro.pl/) teraz to już każdy biznes praktycznie musi ja mieć, praktycznie bez wzgledu na banżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrado71
Koszulki na wiosnę, lato można tanio zamówić ze sklepu http://EMEME.pl Oryginalne wzory! Kontakt do Pani Magdy 793430328, miło i szybko wszystko załatwiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anee_n
Mam sporo fajnych ciuchów do odsprzedania, modne i na czasie. W niskich cenach, bo potrzebuję szybko gotówki na...materiały do szycia, gdyż ta działalność dużo bardziej mi się opłaca ;) Mogę wysłać ofertę na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×