Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam długi :-(

Otwieram topik dla zadłużonych .

Polecane posty

Gość Mam długi :-(

Są chętni do rozmowy na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka;;;
a ty jestes zadluzona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zamierzacie tu jedynie płakać sobie nawzajem w kamizelkę, czy będziecie też omawiać jakieś realne sposoby wyjścia z kłopotów? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnalejdis20
my z mezem jestesmy zadluzeni nie wiemy co robic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
Niestety moje życie tak się potoczyło,że mam. Gdy zaczęłam popadać w spiralę zadłużenia jeszcze miałam nadzieję,że rok, może dwa i stanę na nogi. Potem przyszła fala załamania, depresja,próby samobójcze.... Dziś już wiem,że nie mam żadnych szans. Musiałam nauczyć się żyć z długami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
SAPIENTI SAT Można też płakać, bo czasem ulgę przynosi takie wygadanie się. Jednak bardziej miałam na myśli szukanie rozwiązań, dawanie sobie pożytecznych rad. Widzisz ja zanim ,,wpadłam" żyłam uczciwie, pomagałam innym, kilku ludziom pomogłam wyjść z bezdomności. Byłam dobrym człowiekiem, ale życie nauczyło mnie,że za naiwność trzeba płacić . Gdy pierwszy raz usłyszałam słowo ,,Komornik" myślałam,że umrę. Bałam się go jak cholera. Dziś wiem,że to był błąd- pierwszy w tej całej spirali. Dałam się zastraszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
,,Czarnalejdis20 my z mezem jestesmy zadluzeni nie wiemy co robic;/" Ja też z mężem...na dobre i na złe... A możesz napisać coś więcej? Kwoty, wobec kogo? Czy już jest Komornik, czy Windykacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Można też płakać, bo czasem ulgę przynosi takie wygadanie się." vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Niby tak, ale ja jestem praktykiem i wolę omawiać jakieś konkrety i szukać rozwiązań. Bo takie płakanie żadnego realnego pożytku nie daje. A co do meritum sprawy, to mogę się pochwalić, że mi się udało oddać prawie 200 000 zł długów. Mam na to sposoby i nawet jestem gotów pomóc realnie tym, kto tego rzeczywiście chce, a nie tylko szuka gdzie i komu można się popłakać. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
Sapient Ja też mam kilka za sobą, kilka innych które wyszły po drodze spłacam aktualnie. I te realne zapłacę. Jednak mam też takie, których już nie będę w stanie spłacić, bo odsetki , grzywny i koszta egzekucji uniemożliwiły mi to (US i ZUS). Życia mi zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
Najgorsze to są grzywny z tytułu uporczywego uchylania się od płacenia podatków. Jak je płacić na czas, skoro Komornik zabiera wszystkie pieniądze z konta? Mam za sobą kilka grzywien zapłaconych i obecnie 10 tys + 3,5 tys+ 2,5 tys rozłożone na raty. Jutro idę po kolejną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"SAPIENTI SAT no to wyjaw ten sposob ktory masz tak opisany w stopce, ciekaw jestem" Wolałbym nie robić tego na forum. Za dużo tutaj debili, którzy wszystko i wszystkich opluwają absolutnie bez podstaw. Możemy się umówić na maila, Skype'a, a nawet na żywo i chętnie podzielę się tą informacją. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak je płacić na czas, skoro Komornik zabiera wszystkie pieniądze z konta?" No, to trzeba zarabiać tak żeby komornik o tym nie wiedział. A przynajmnie przez jakiś czas! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
,,A co do meritum sprawy, to mogę się pochwalić, że mi się udało oddać prawie 200 000 zł długów." Ale musiałeś mieć z czego oddać. Ja już niestety nie będę miała, bo na etacie zarobię pewnie z 1500zł. Akurat na raty za grzywny, co mnie nie zamkną w celi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"10 tys + 3,5 tys+ 2,5 " Przecież to zaledwie 16 000 !!! Takie coś u mnie się oddaje w 4-6 miesięcy. A jak trochę bardziej się postarać, to i 3-4 się wyrobi! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja już niestety nie będę miała, bo na etacie zarobię pewnie z 1500zł." A czemu nie rzucisz ten etat i nie zaczniesz zarabiać pieniądze? Bo nie rozumiem, w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
dla zadluzonych Najgorsze co może być w sytuacji dłużnika to właśnie branie kredytu na długi. Tak właśnie wpada się w spiralę zadłużenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
,,A czemu nie rzucisz ten etat i nie zaczniesz zarabiać pieniądze?" A niby jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
Sapienti, a tak przez ciekawość : W jakim jesteś wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sapienti, a tak przez ciekawość : W jakim jesteś wieku?" W tym roku zaliczam 50-kę. A co? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A niby jak?" Jak poważnie cię to interesuje, to umówmy się na rozmowę poa tym forum. Udzielę ci bezpłatnej konsultacji. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1223456789
Sapienti sat ! A wiec na czym to polega?? -twoja stopka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
Nie no nic, myślałam ,że jakiś młokos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnalejdis20
my w banku okolo 4,500 tysiaca ale jeszcze komp i internet z 500 zl narazie nie mamy komornika czy windykacji ale za niedlugo chyba przyjdzie list ;/ maz pracuje ale nie mamy jak tego splacic bo to nie chodzi o to ze 50 zl na miesiac tylko mamy debet i karte ktora trzeba wplacic jedno razowo;/ bank nam nie udzieli pozyczki na kwote 6000 bo jeszcze komunia nam przyszla z mojej rodziny a dosc daleko jest bo ja sie przeprowadzilam bo moj maz pracuje tzw "CZARNO" i oo a ja tez od polowy maja bede pracowac ale tez na "CZARNO" tak wiec jestesmy w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
Jak może mnie nie interesować skoro to moje ,,być,albo nie być"? klaudiaostrowska20@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
,,Czarnalejdis20 my w banku okolo 4,500 tysiaca ale jeszcze komp i internet z 500 zl narazie nie mamy komornika czy windykacji ale za niedlugo chyba przyjdzie list ;/ maz pracuje ale nie mamy jak tego splacic bo to nie chodzi o to ze 50 zl na miesiac tylko mamy debet i karte ktora trzeba wplacic jedno razowo;/ bank nam nie udzieli pozyczki na kwote 6000 bo jeszcze komunia nam przyszla z mojej rodziny a dosc daleko jest bo ja sie przeprowadzilam bo moj maz pracuje tzw "CZARNO" i oo a ja tez od polowy maja bede pracowac ale tez na "CZARNO" tak wiec jestesmy w dupie" To śmigaj do Banku, dogadaj się z zawieszeniem rat, może mniejszą ratą. Gdybym miała tyle długu co ty to skakałabym z radości. Ja nawet nie wiem ile go mam, ale ze 100 tys będzie, a może już i więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
"10 tys + 3,5 tys+ 2,5 " To są grzywny, nie długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sapienti sat ! A wiec na czym to polega?? -twoja stopka" Pisałem wyżej. Na to forum to raczej się nie nadaje. Jak chcesz to dawaj na maila, Skype'a czy osobiście się spikniemy i wszystko pokaże i wyjaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnalejdis20
no wlasnie planujemy z mezem jechac ale nie ma kiedy moze w tym tygodniu sie wybierzemy. a czemu 100 tysiecy nie mozliwe zeby bank ci dawal pozyczki ;/ chyba ze provident albo avibus i poprostu odsetki ci sie naliczyly ale i tak nie wierze bo nawet provident sprawdze takie typu rzezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
SAPIENTI SAT To jak napiszesz do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×