Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zyteczka

Otworzenie sklepu obuwniczego

Polecane posty

Witam serdecznie. Przymierzam się do otworzenia niewielkiego sklepu z obuwiem.Środki na inwestycję będę starała się pozyskać fundusze z UE z programu 6.2 Nie mam rozeznanie w tej kwestii i dlatego mam pytanie do Was. Ile potrzebuję pieniędzy na otworzenie sklepu o powierzchni do ok 20m Na zakup mebli i zatowarowanie. Z odpowiedzi bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam rozeznania i dlatego poszukuje informacji od osób,które już prowadza taka działalność.Przecież z tym człowiek się nie rodzi lecz uczy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to nie prowo
zyteczka, gdzie szukalas informacji na temat funduszy? w sieci czy raczej w jakis organizacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana ale dlaczego obuwniczy
o butach tez trzeba miec pojecie i to wieksze niz ci sie wydaje, wiesz juz jakie to maja byc buty/ jakiejs konkretnej firmy, roznych marek, masz juz namierzona hurtownie? dzieciece buty tez maja byc? Musisz to wszystko wiedziec wtedy bedziesz tez wiedziala ile mniej wiecej przeznaczyc na poczatku na towar i na wystroj, przeciez nie wiemy jakie buty chcesz sprzedawac, wiec jak mamy CI powiedziec ile potrzebujesz na nie pieniedzy. Bo to roznica czy chcesz kupowac buty od chinczykow, czy np wloskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informacje na temat funduszy szukałam na stronach UP i w internecie. Dlaczego obuwniczy,bo myślę,że przyniesie jakieś dochody bo odzieżowy już nie ma takiego powodzenia ,a spożywka odpada. Myślę o butach, na które przeciętnego konsumenta stać, nie myśl o markowym obuwiu. Sklep chce otworzyć na osiedlu blokowym w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam,że nie mam namierzonej hurtowni ani producenta.Buty dla wszystkich mamy,taty i dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama już nie wiem :( Chodzi mi też pomysł sprzedawania sztucznej biżuterii.Jak nie obuwniczy to jaki otworzyć sklep? Już mam dosyć pracować za 1000 zł i wszystkiego sobie odmawiać.Mam 37 lat i chciałabym godnie żyć tak,żeby nie martwić się,czy wystarczy mi pieniędzy nie mówiąc o wakacjach :( Nie posiadam środków własnych na otworzenie swojego biznesiku,dlatego będę się ubiegać o dotację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słuchaj opinii innych
Kochana, masz pomysł i kase otwieraj!!!!!! I nie pytaj ludzi!!! To jest podstawowa zasada!!! Każdy ci powie, zebys nie otwierala sklepu. bo sie bedzie bał, żebys czasem nie miala lepiej od niego. Mnie mówili to samo, a teraz po wielu latach ciężkiej pracy bede tworzyć już wielką galerie, a zaczynalam od handlu na bazarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słuchaj opinii innych
wstyd i słuchanie 'pomocnych" opinni innych musisz schować głęboko na dno szafy. Jak chcesz moge pomóc Ci troche z niektórymi butami, bo mam kontakty w Niemczech. Ale sa to tylko obuwie damskie eleganckie. Ceny atrakcyjne i buciki dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za odpowiedz dałaś mi wiarę,że się uda :)Jak już będę miała pozytywna opinię od UP to się odezwę.Jeszcze raz dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda__
nie słuchaj opinii innych,piszesz bajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trampek dobrej marki np.
trampki marki trampolletti. To jest trendy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkii
rob jak uwazasz ale zycze ci duuuuuzo szczescia! ja ci mowie ze moj znajomy wycoal sie z tej branzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość una
czarno to widze sam fakt ze pytasz o to na forum przypadkowych ludzi swiadczy o tym ze sie do tego interesu nie nadajesz zwyczajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość una
i nie "otworzenie" a otwarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odpowiedzi :)Mam jeszcze chwile czasu na ostatnie podjęcie decyzji z jakim asortymentem wejdę na rynek.Na pewno nie wycofam się z podjęcia DG.Zależy mi tylko na odpowiedziach osób,które prowadza taka działalność,a nie słuchać ludzi,którzy z nudów wchodzą na forum i piszą by pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odpowiedzi :)Mam jeszcze chwile czasu na ostatnie podjęcie decyzji z jakim asortymentem wejdę na rynek.Na pewno nie wycofam się z podjęcia DG.Zależy mi tylko na odpowiedziach osób,które prowadza taka działalność,a nie słuchać ludzi,którzy z nudów wchodzą na forum i piszą by pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana82
do autorki- twoj znajomy zamknal biznes bo widocznie mial kiepskie buty. Nie trafial w gusta bo nie wie co podoba sie kobietom, moze taki biznes nie jest dobry dla faceta. Tylko modna kobieta to czuje, wie najlepiej co sie podoba innym. Ja np nie moge znalezc w swoim miescie naprawde oryginalych i fajnych butow. a jak juz znajde to w cenie 500zl i wyzej co dla mnie jest za duzo. Wiekszosc butow jest na jedno kopyto, w nudnych kolorach, z cudem znajdziesz np niebieskie, pomaranczowe i przy tym ladnie wykonczone czolenka do twojej ulubionej sukienki, wiec znowu musisz zalozyc czarne. A ja wlasnie otworze taki sklep, bo wiem za kazda kobieta chce byc oryginalna. Jeszcze nie wiem ale raczej nie bede sprowadzac z zagranicy, chociaz wloskie, czy amerykanskie sa super, ale to za drogo na nasz rynek. Poszukam w Polsce. I ciebie tez zachecam zyteczka, otwieraj swoj sklep i nie patrz ze ktos splajtowal. Gosciu nie umial trafic w gusta ? to po co bral sie za taki biznes ? to trzeba bylo zmienic dostawcow, zmienic wizerunek, i ratowac biznes a nie plajtowac.... po prostu brak pomyslowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialllena
potrzebuje producentow wloskich marek butow damskich i meskich i kontakty otwireram slep obuwniczy pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
No każdy rzeczywiście ma inny gust. Ja wymiotuję na myśl o niebieskich czy pomarańczowych butach. Większośc buciorów mi się nie podoba. Dla kobiet to w wiekszości szpilki dla męczennic. Nie wiem jak można nosic coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccoralina
Witam ja sprowadzam sama obuwie z Brazylii, Włoch i innych miejsc. i powiem tak ze moje buty nawet zwykłe japonki widac od razu na ulicy gdyz naprawde roznia sie od tego co jest w sklepach, niestety wiekszosc oferuje chinszczyzne i tu nie krytykuje ludzi ze to kupują tylko włascicieli sklepów staram sie kupowac buty takich jakich u nas nie ma jezeli ktos jest zainteresowany współpracą to zapraszam ekra11@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halbut
Jesli chcecie dobre buty zadzwoncie do firmy HALBUT w gnieźnie tel.607 444 205, od 7 do 15, z polecenia pani Moniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie na to www.obuwie-burtons.pl dzwonicie przyjezdza przedstawiciel za miesiac macie sklep z obuwiem skorzystałem, tylko nie otwierajcie juz w Szczecinie:)) marka Burton's , powiem wam ze to nie jest taka prosta sprawa sezonowosc , fasony , styl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Ja również mam zamiar otworzyć sklep z butami. Jestem głównie zainteresowana butami designerskimi dla młodych trendsetterek. Buty mają być przede wszystkim oryginalne,i stylowe.Jednak mam problem ze znalezieniem producentów takiego obuwia.Jeśli ktoś byłby mi w stanie pomóc proszę pisać na e-maila metafora@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagner
zobaczcie na towww.obuwie-burtons.pl dzwonicie przyjezdza przedstawiciel za miesiac macie sklep z obuwiem skorzystałem, tylko nie otwierajcie juz w Szczecinie marka Burton's , powiem wam ze to nie jest taka prosta sprawa sezonowosc , fasony , styl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry
do zyteczka: zyteczka widać, że jesteś osobą bezrobotną.. w wieku 37 nie masz oszczędności i liczysz że na forum dadzą ci złoty środek lub lepiej założą sklep za ciebie i będą go prowadzić.. może wolałabyś aby dostawaić miesięcznie po ptostu pieniądze? i nie musiałabyś robić nic. bo to nie wiąże się z koniecznością pokonania własnych lęków. podaj numer konta, może ktoś ci będzie płacił, abyś ty mogła godnie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic specjalnego te buty (z obu linków wyżej), a ceny kosmiczne. Przecież w CCC można kupić ładniejsze za 70-90 zł, a wy macie ceny jak z kosmosu 300 zł za jakieś byle co, ktoś to w ogóle kupuje? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga 24
W CCC , Daichmanie itd. kupują buty tylko frajerzy... Chiński plastik i guma = odciski i zapotki za 70-90 zł (-; kInga 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadziak
Powiem tak... kupuję buty tylko w sieci, na mieście tylko ogląda, a w sieci kupuję to samo, znacznie taniej, głównie na Merg. I na pewno nie mam zamiaru powrotu do kupowania na mieście. Jednak to nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×