Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość swirek72

piekarnia

Polecane posty

Gość swirek72
chcialabym otworzyc piekarnie ,jak myslicie ile bym potrzebowla pieniedzy i przede wszystkim od czego zaczac tzn wiem lokum , dzialalnosc ale co dalej , chyba musi byc sanepid moze jest ktos kto mnie pokieruje prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedz się , bo z tego co kojarze jest dofinansowanie z UE . Moim zdaniem to najlepszy interes , ale muśi być doskonałe lokum i dobry piekarz - sukces murowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
dzieki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
a moze ktos wie jak wyglada umowa z piekarzem , mam na oku super piekarnie , pyszne u nich pieczywo , czy oni chca jakies pieniadze na poczatku i co ze nie sprzedanym chlebem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bierz sie za to
bo nie zlapie. piekarzy nie ma, bo wszedzie malo placa za wiele godzin pracy lacznie z weekendami. Piekarze uciekli za granice. piekarnie ktore juz sa otwarte cierpia na brak pracownikow i jest ich multum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura straszna
piekarnia to złoty interes . Nie wiem gdzie mieszkasz , ale u mnie w bardzo małym mieście jest na każdej ulicy piekarnia każda świetnie prosperuje . Jedna jest tak doskonała ze ludzie z okolicznych miast przyjezdzają - to jest najlepszy chleb jaki w rzyciu jadłam . Maja baaardzo duzy wybór pieczywa bułek , bułeczek z rózego rodzaju maki i ziaren - bułka czy chleb ze słonecznikiem jest pychota , a z pestkami dyni to już delikates hyyyyyyyy. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
mysle ze to jest dobry interes , u mnie tez tego pelno , zamierzam poszukac osiedla gdzie jest malo piekarni , tylko zastanawiam sie jak wyglada umowa z piekarzami moze ktos cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72.
nikt z was nie prowadzi piekarni ???? plissssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zapytaj jakąś osobę która prowadzi - czytaj docelowe - jakieś piekarnie rodzinne z wieloletnią tradycją i te pe, co robią, że po prostu tyle lat potrafią się utrzymać na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy zakładaniu piekarni jak przy każdym innym biznesie, trzeba opracować biznesplan, określić jak wielka ma to być działalność itp, pomyśleć o dobrym sprzęcie, ja do swojej piekarni zamawiałam urządzenia w http://www.guztech.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj znajomy ma piekarnie i caly sprzet specjalistyczny kupowal tu www.guztech.com.pl - dostal dotacje unijna i dzieki temu sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponciner
Warunki w piekarni zależą czesto od piekarni, na forum jedynki gowork.pl/opinie_czytaj,182720 ludzie piszą, że jest całkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez dobrego wyposażenia http://geth.pl/ nie ma co nawet podchodzić do zakładania piekarni, na pewno się ze mną zgodzicie. Niestety pracą ludzkich rąk wszystkiego nie da się wypracować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czy piekarnie będzie dobrym interesem w znacznej mierze zależy od lokalizacji i tego czy nie będzie za blisko konkurencji. Kolejna rzecz to na pewno wysokiej klasy wypieki i współpraca tylko najlepszymi dostawcami jak na przykład z Inter Solar www.farszepiekarnicze.pl który zajmuje się produkcją farszy. Jak do pieczywa doda się jeszcze sprzedaż pasztecików czy innych tego typu wyrobów to będzie jeszcze lepiej i jest większa szansa na utarg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisz sobie namiary na tą firmę www.abamfood.pl . Przyprowadzeniu piekarni czy też cukierni to taki jakby „niezbędnik” aby mieć kogoś takiego. Firma zajmuje się surowcami mlecznymi oraz tworzeniem najlepszych gotowych produktów. Masz tam m.in. mleko w proszku, serwatkę i wiele innych. Zajrzyj w ofertę, nawiąż współpracę. Ja jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem a produkty zawsze mają smaczne i świeże. Jedynie w tej kwestii mogę pomóc, bo w reszcie jestem zielony : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza piekarnia w jakiej przyszło mi kupować to www.pjedynka.pl, jeśli ktoś z Jastrzębia Zdrój lub okolic, musi choć spróbować ich wypieków, są niezwykłe:) Pieką tradycyjnie od wielu lat, nie mają sobie równych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowadząc piekarnię warto poszerzyć swój asortyment o jakieś ciasta i inne wypieki. Ciekawe szkolenia z tego zakresu ( np jak zrobić idealny krem na zimno czy biszkopt ) można znaleźć na stronie http://www.akademiamistrza.pl/warsztat-mistrza/kategorie/szkolenia/. Dodatkowo sporo ciekawych informacji na temat branży i najważniejszych wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prowadzę piekarnie. Zarabiam na tym nawet niezłe pieniądze. Jeżeli też chcecie zająć się tym biznesem to polecam wam firmę www.geth.pl Sprzedają urządzenia piekarnicze. Mają szeroką ofertę a ich sprzęt jest naprawdę dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję w Piekarni Rąba i fajnie jest :D Ludzie są meeega! Co piątek zbieramy się ekipą i wychodzimy na miasto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitax333
Wszystko zależy od piekarni w której pracujesz..Ja pracuje w piekarni Rąba i jest spoko. Szef bardzo w porządku , warunki pracy dobre- generalnie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkowaaa
@Nikitax333 Jadłam ich pieczywo i muszę przyznać że bułeczki pierwsza klasa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze pieczywo ma piekarnia Rąba. Przypadkiem trafiłam na ich chleb i od tamtej pory chodzę tylko do sklepów które mają w ofercie ich pieczywko. Pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekarnia to dobry biznes, szczególnie w dzisiejszych czasach jak masz dużo pieczywa zdrowego na bazie naturalnych składników :) jest na to moda i takie piekarnie moim zdaniem się utrzymają. Ja mam obok siebie AK Otrębusy i zawsze chwale pieczywo od nich.. może dłużej poleżeć i nie robi się suche jak to z marketu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pieczywo z Rąby pod nosem i moge wam smialo polecic. Buleczki maja pyszne , ja osobiscie najbardziej lubie te z ziarnami. Slodkosci nie jadam bo staram sie ograniczac ale pieczywo prima sort ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszcze..u mnie nigdzie w okolicy Rąba nie sprzedaje swoich wypieków a ubolewam bo bardzo smakują mi ich bułeczki z ziarnami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku piekarnia okazała się świetną inwestycją. W krótkim czasie rozrosła się do takich rozmiarów, że musiałam zacząć zamawiać pomady, masy cukiernicze i inne produkty w hurtowych ilościach. Na szczęście trafiłam na firmę www.holgerfood.pl, która zajmuje się sprzedażą takich produktów w ilościach hurtowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja serdecznie mogę polecić wyroby piekarni AK Otrębusy :) Duży wybór i zawsze smacznie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjaa211
Ja najczęściej wybieram piekarnie AK Otrębusy i wszystkim mogę polecić :) Najlepsze bułki, świeże i smaczne :) Zawsze polecam, bo naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×