Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PIELĘGNIARZ

Pielęgniarstwo dla faceta ...

Polecane posty

Gość PIELĘGNIARZ

No właśnie jak myślicie czy chłopakowi wypada wybrać taki kierunek studiów ? Czy któraś z Was kształci się na pielęgniarkę ? Czy są u Was na roku faceci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy \"wypada\"? No nie przesadzaj. Ja chodziłam do szkoły, w której mieściło się też liceum medyczne. Uczyło się tam kilku facetów, wszyscy znaleźli pracę i nie są raczej traktowani jak jakies rodzynki. Ludzie się przyzwyczaili. Moja kumpela była pielęgniarką i też miała w szpitalu facetów - pielęgniarzy. Moja babcia leżała kiedyś jakiś czas w ZOL - u. Był tam młody chłopak - pielęgniarz, bardzo sympatyczny chłopak, nawiasem mówiąc. Pacjenci za nim przepadali. Kobiety nie miały żadnych obiekcji, że on je myje, itp. To chyba kwestia przyzwyczajenia jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby rozwiac watpliwosci to znam pielegnarzy ktorzy w przeszlosci byli zawodowymi zolnierzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na roku jest czterech czy pięciu facetów. Jeden po ratownictwie, drugi po inf. i anglistyce. Na drugim roku można zdać egzamin z PO i iść na przeszkolenie wojskowe do służb medycznych, dostaje się stopień i potem można pracować w WKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy temat dlatego
go podbijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam ostatnio w szpitalu na oddziale gin.to tam kręciło się pełno pielęgniarzy.....!! a wyglądali jak z okładki,wysocy,zbudowani i włoski na zel....hihihi jakbym takiego na ulicy zobaczyla to w zyciu bym nie pomyslala ze moze byc pielegniarzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam jestem facetem i studiuję w wyższej szkole mazowieckiej. Nie jestem zresztą jedyny na roku. Jak byłem na praktykach w szpitalu, to widziałem już facetów pielęgniarzy i ludzie ich bardzo sobie ich cenili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×