Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Josia

podanie o staż

Polecane posty

Gość Josia

czy ktoś mógłby pomóc? otóż musze napisać podanie o staż do urzędu miejskiego i nie wiem jak sie za to zabrać. jeśli ktoś ma jakiś wzór bardzo prosze o pomoc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu .. podanie????? Teraz nie pisze sie podan!!!! Piszesz CV i list motywacyjny.. Staz to normalna praca!! Dostarczasz pracodawcy normalne dokumenty jak do pracy... Czyli piszesz CV i list motywacyjny... W nim zaznaczasz ze chodzi ci o staz Czyli... Prosze o przyjecie mnie do pracy (staz) na stanowisko... itd :D Pewnie te podstawowe dokumenty wiesz jak napisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raissa
nie prawda!!! ja musiałam napisać podanie,gdy starałam się o staż w banku... napisałam po prostu,ze zwracam sie z uprzejmą prosba o rozpatrzenie przyjećia mnie na staż tu i tu na czas taki i taki,skończyłam taka szkołę, chcę isć na staż,bo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggietka
ee.. ja też nie pisałam żadnego podania! to pracodawca wypełniał niezbędne dokumenty do urzędu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziwne... bo mnie urzad pracy kierowal na staz i nie pisalam NIGDY zadnego podania.. zazwyczaj pracodawca chcial CVi list!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała-w-trawie-24
Tak jak pisze koleżanka - zwracam się z prośbą.... jestem absolwentką... chcę mieć staż w Urz. M., bo... załączniki: kopia dyplomu i cv Urząd Pracy może skierować, ale Urząd Miejski może ze swojej strony wystosować wniosek imienny. Tak lub tak. :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×