Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polecane przez was agencje pracy w Holandii

Polecane posty

Gość gość

Witam, Chciałym podjąc pracę w Holandii wraz z koleżanką bez znajomości języka,doświadczenia.Jakie biura przez was sprawdzone - polecacie ? oraz jakich się wystrzegać ? Gdzie było wam źle ? Dostałem propozycje wyjazdu z 2 agencji : 1.APN. 2. Duijndam International Co o nich sądzicie ? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OTTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zssd
Warto się skontaktować z Toolip. Ja jestem umówiony do nich na spotkanie w przyszłym tygodniu. Już raz pracowałem na magazynie w dużym sklepie budowlanym właśnie przez ich ogłoszenie i było okej. Teraz szukam czegoś bardziej – biurowego i mają teraz rekrutację do call center i tam bym się chciał załapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w Holandii od 3 lat i druga agencja od której masz propozycję jest tu raczej chwalona o pierwszej nie słyszałam jednakże bez znajomości języka i doświadczenia nie dostaniecie się do lepszych agencji uwierz wiem co mówię wiem tyle że duijndam cieszy się dobra opinia ja osobiście pracuje w typowo holenderskiej agencji bez języka nie ma po co próbować jednakże byłam już w kilku innych wystrzegaj się Otto i sherpa najgorszy syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam otto syf jakich malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowalam z otto, wszystko ogarnęli, prace mieszkanie, nie ma na co narzekac. kasa zarobiona, bez zmartwień i proszenia. szukalam ofert na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Jak dla mnie, praca w otto była spoczko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka

Przez Otto wyjeżdżam i się nie martwię. Bez znajomości języka da się znaleźć dużo dobrych ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tommy

Myślę jechać do Holandii w przyszłym roku. Sporo ludzi tutaj z moich okolic poleca agencję Pollux. Pewnie się na nich zdecyduję, ale może Wy coś możecie o nich więcej powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×