Odpowiedz na ten temat

Pomysł na własną działalność

• marti-nka 2008.09.23 [14:20]
    Witam!

Chciałabym otworzyć własny interes. Biegam już od jakiegoś czasu po stronach internetowych i czytam różne artykuły, posty na forach. Jednym słowem gromadzę info.
    Chciałabym się poradzic tu gdyż jak na razie to nie mam pomysłu jaki interes otworzyć. Dodam, iż mieszkam w małym miasteczku, do 3tys. mieszkańców więc nie każdy pomysł by wypalił. Co byście proponowali?

No i jeszcze takie pytanko, czy opłaca się otwierać sklep internetowy? I jak przebiega jego założenie?
  • marti-nka 2008.09.23 [20:40]
    odświeżam
  • restauracja.... 2008.09.24 [09:43]
    tania i dobra,
  • terpentyna 2008.09.24 [09:44]
    w takim miasteczku najlepszy interes to spozywczak albo pijalnia piwa

• marti-nka 2008.09.24 [10:43]
    Restauracja odpada, myślę że szybko bym na tym zbankrutowała gdyz jakiś czas temu była pizzeria no i cieszyla sie uznaniem tylko kilka miesiecy a potem ją zamknęli. Spożywczaków też jest wystarczająco więc też odpada.

Pijalnia piwa... hm też dobry pomysł bo na tym najlepiej się dorobić.

No i chodzi za mną ten sklep internetowy... Tylko z czym najlepiej taki sklep założyć? Moze z tym na czym kobieta zna sie najlepiej czyli odzież? Co o tym myślicie?
  • nie dla mnie 2008.09.24 [10:45]
    moze salon kosmetyczny -fryzjer tipsy i takie tam
  • nie dla mnie 2008.09.24 [10:45]
    solarium
  • nie dla mnie 2008.09.24 [10:48]
    Znam osobe co prowadzila cos takiego tylko ze w Katowicach i miastach w okolicy i to sie sprawdzalo
  • marti-nka 2008.09.24 [10:52]
    No właśnie w Katowicach. To jest duże miasto a raczej nie opłaca się otwierać salonu kosmetycznego w tak małym miasteczku w jakim mieszkam.
  • marti-nka 2008.09.24 [10:53]
    A sklep internetowy ma zasięg na całą Polskę a nawet poza jej granicami.
  • Legia hools 2008.09.24 [10:56]
    Jak chcesz założyć sklep internetowy z ciuchami to musisz mieć dobre ceny na towar, albo oferować jakiś towar nie spotykany gdzie indziej (np ciuchy po przeróbkach czy dla nietypowych). Jeśli twoja oferta nie będzie się wyróżniać na tle innych sklepów, ciężko będzie ci się wybić.
  • Pomysłodawca 2008.09.24 [11:31]
    A coś byś powiedziała na sklep internetowy z ekskluzywnymi kosmetykami. W sklepach czegoś takiego niema!
    http://www.drnona.pl/Poland/products/prodr.ht ml

Chcesz żyć godnie? Zadbaj o własny interes!www.swietnybiznes.ocom.pl
  • fani klanu Złotopolskich 2008.09.24 [12:26]
    To się nazywa profesjonalny akwizytor !!! Wyrzucasz go drzwiami, wraca oknem smiech.gif .
  • ejbisi 2008.09.24 [14:46]
    No trochę żałuję że zamknęłam ten sklep, wcale nie zajmował jakoś super dużo czasu, powiedzmy jak praca na pół etatu. Ałe jak się studiuje dwie filologie to ciężko to pogodzic z czymkolwiek. Poza tym na początku popełniłam błąd, źle zainwestowałam kasę i potem trudno mi było to nadrobić. Chodzi o to że kupiłam najpierw towar od polskiego importera a nie bezpośrednio z Chin gdzie jest kilka razy taniej usmiech.gif . Jak bym teraz zaczęła od poczatku to by mi sie udało... ale wole sie skupic na studiach oczko.gif
  • ejbisi 2008.09.24 [14:46]
    Ok to napisze coś wiecej Ci na maila.
  • ściśle jawna 2008.09.24 [14:49]
    my z mężem otworzyliśmy antykwariat - cafe usmiech.gif
  • marti-nka 2008.09.24 [16:00]
    ejbisi - mam do Ciebie pytanko, jak długo zajęło Ci założenie takiego sklepu? I czy to jest bardzo skomplikowane? Bo równie dobrze można by było sprzedawać produkty na aukcjach Allegro.
  • marti-nka 2008.09.24 [18:49]
    Pomysłodawca - dlaczego sądzisz, że nie tam gdzie trzeba szukam odpowiedzi. Najlepiej zasiegnąć opinii innych, co już mieli z tą firmą do czynienia. A to co masz napisane na swojej stronie to same pozytywy. Każdy chwali swoje, nawet wtedy kiedy stoi na skarju bankructwa byleby tylko wciagnąć w to jeszcze inne osoby. Naprawdę nie chce mi się wierzyć w świetność tej firmy...
  • Ja radze... 2008.09.24 [18:55]
    Jezeli masz do takich rzeczy talent to zrob kurs na tipsy, makijarz permanentny lub permanentne rzesy. Na to zawsze jest popyt.

Jezeli chodzi o sklep internetowy to polecam ubranka dla dzieci. Na tym zadna kobieta nie oszczedza.

• marti-nka 2008.09.25 [10:29]
    A ja się chciałam tylko poradzić...
  • marti-nka 2008.09.27 [17:19]
    Widzę, że temat jest ucinany.

• Z całą pewnością 2008.09.28 [17:13]
    dla ciebie jest to nie tylko lepsze, ale też jedyne, co możesz w życiu robić
    smiech.gif
  • Ager 2009.04.18 [19:23]
    Pilnie szukam namiarów na hurtownię koralików w Chinach
    Proszę o pomoc ainuga@interia.pl
  • Lasiodora Parahybana 2009.04.18 [19:30]
    A ja bym Ci poradziła bar z domowym jedzeniem. Tanio i smacznie. W moim mieście przysłowiowe schabowe z ziemniakami i surówką (naprawdę spoooro tego jest) kosztuje ok 9 zł. Bar ten jest czynny w tygodniu od 10 do 18, w soboty od 10 do 15. W godzinach obiadowych jest tyle ludzi, że czasami nie ma gdzie usiąść. Kto przychodzi? Wszyscy. Ubrani w oryginalne ubrania, a także przysłowiowe żule. Zupa kosztuje ok 3 zł (500 g) etc etc. Kilka razy ludzie organizowali tam skromne przyjęcia. Wystrój? Płytki najtańsze na podłodze, stoliki również pokryte płytkami, normalne krzesła - taka zwykła stołówka, bez rewelacji. Sporo kwiatów zielonych, bo tanio i ładniej. Jedzenie zawsze bardzo dobre za tak naprawdę marne gorsze. Nie każdy ma czas żeby sobie obiad zrobić. Żule nie mają jak sobie jeść zrobić. No i ogólnie wydaje mi się to najlepszym pomysłem.

• Ager 2009.04.19 [10:33]
    Pilnie szukam namiarów na hurtownię koralików w Chinach
    Proszę o pomoc
    ainuga@interia.pl
  • EROS paparazzi 2009.04.20 [08:47]
    ja zakładam sex shop.
  • slonnko 2009.07.13 [23:20]
    czy ktos ma namiary na hurtownie koralkow z chin??
    slonko@interia.pl
  • koralik to ja 2009.07.15 [08:08]
    chcialabym otworzyc sklep internetowy z recznie robiona bizuteria. moze znacie jakies adresy hurtowni, miejsca, gdzie mozna tanio sie zaopatrzyc w akcesoria. planuje rozszerzyc dzialanosc otakze o same akcesoria.

i jeszcze jedno dla wtajemniczonych. jak najlepiej promowac taki sklep?
  • v*33 2009.07.15 [12:39]
    koralik to ja
    chcialabym otworzyc sklep internetowy z recznie robiona bizuteria. moze znacie jakies adresy hurtowni, miejsca, gdzie mozna tanio
    sie zaopatrzyc w akcesoria. planuje rozszerzyc dzialanosc otakze o same akcesoria.

i jeszcze jedno dla wtajemniczonych. jak najlepiej promowac taki sklep?

kiedys znalazłam strone na necie z takimi koralikami, przywieszkami i akcesoriami do takie bizuterii fajna sprawa. Jak wypromować?? poczytaj o opzycjonowaniu stron internetowych są specjalne firmy, które zajmują sie takim pozycjonowaniem to klucz do sukcesu w ebiznesie powodzenia lapka.gif
  • mkol63 2009.07.15 [19:11]
    mozesz załozyć sklep na : http://www.sklepna5.pl/
    Jak zarobić na kupowaniu ?
  • hektor55 2009.07.15 [22:21]
    Ja proponuje tu- - http://www.amigobonus.com/.85181903 - fajna zabawa, a i kasa rosnie

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...