Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na spokojnie

Portale Pracy - gdzie bezpłatnie szukać pracowników / oferty typu Szukam Pracy ?

Polecane posty

Gość na spokojnie

Jestem Pracodawcą i chciałbym Bezpłatnie przejrzeć bazy CV , lub oferty typu Szukam Pracy i znaleźć odpowiedniego pracownika. Na Jakim Portalu jest taka możliwość , oprócz www.praca.gratka.pl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzechosw
hey, tylko mam małe pytanko, a jesli mi na dniach przyjdzie bilecik i co w tedy, a to jest ostatni pobóe bo od nastepnego wchodzi zawodowe a chciałbym isc do pracy i uczyc sie zaocznie a wojsko mi to nie umozliwi jesli na dnich cos przyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na spokojnie
jak tak sie denerwujesz i przejmujesz to najlepiej sie kajś zapisz do szkoły. Ja ci mówie ze jest duze prawdopoodobienstwo ze nie dostaniesz tego kwitka teraz, tylko w wakacje/ po wakacjach a zeby tego uniknąc to kombinuj juz w maju/ czerwcu sie zapisac do szkoly na semestr od wrzesnia. Wtedy jak dostaniesz wezwanie to bierzesz ten kwitek ze szkoly, nie musisz sie stawiac na wezwaniu o danej godzinie tylko idziesz wczesniej i pokazujesz ten kwiteczek ze szkoly i juz masz sprawe wyjasnioną . Ja tak mialem - uczyłem się i pracowalem i jak dostalem wezwanie to tak zrobilem i mogło się wojsko wyjebać na plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODEJDZ BO ON SIE NIE ZMIENI
na pracuj.pl praca.pl infopraca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinajot
jest na pewno taka agencja pośrednicząca http://jobsplus.pl/ , oprócz tego myślę że najlepiej różnymi drogami i mieć jak najwięcej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdz na strone UP ,musisz się zarejerestrowac i będziesz miał dostep do całej bazy cv i video cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktor5555
Aktualnie współpracuję z agencją pracy Worksol (ich strona -htp://worksol.pl). Mogę polecić tę firmę. Załatwiają w zasadzie większość formalności jeśli chodzi o sprowadzenie pracownika ze wschodu do Polski. A niestety nie jest to taka łatwa sprawa, bo Ukraina nie jest w UE podobnie jak zresztą Białoruś, więc tutaj tych trudności jest dużo więcej niż jak Polak jedzie pracować do UK, czy do Holandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_krystian
Z portalami jest ten problem, że te większe za wystawienie oferty chcą pieniędzy :) Sugeruję pododawać oferty do kilku serwisów ogłoszeniowych. Nic Cię to nie będzie kosztowało, a odzew może być zdecydowanie większy. Zacznij od tudodam.pl Jeśli dodasz ogłoszenie u nich, to oni opublikują je na swoich profilach na FB, Google +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić agencje pracy Polrab . Możesz zatrudnić za ich pośrednictwem Ukraińców. Mam dwóch pracowników z Ukrainy i bardzo sobie chwalę ich pracę. Oboje z wyższym wykształceniem kierunkowym, solidni i uczciwi ;) Wszystkie informacje jak zatrudnić pracownika z Ukrainy znajdziesz tutaj http://www.polrab.pl/jakzatrudnic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×