Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam księgowej

poszukuję księgowej

Polecane posty

Gość szukam księgowej

poszukuję osoby która poprowadzi księgowość małej firmy transportowej. moze być prywatnie. Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoże być
telepraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek76
A nie myślałaś o tym żeby skorzystać z biura rachunkowego? Wydaje mi się, że korzystanie z ich usług wychodzi taniej niż zatrudnianie w firmie księgowego/księgowej. Nie wiem jak w poznaniu, ale w warszawie mamy mnóstwo firm zajmujących się księgowością i rachunkowością, np. to: http://www.ckdhetman.pl/ Sam zastanawiam się czy nie przerzucić się na taki system, bo utrzymanie księgowej kosztuje mnie naprawdę sporo pieniędzy, a w ostatnim czasie klientów mamy jakby mniej niż jeszcze rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cefałka
świetnym biurem od tego typu spraw jest CKD Hetman -> tu masz linka http://www.ckdhetman.pl/. Administrowanie flotą samochodową ma tu charakter kompleksowy. Ale biuro jest z Warszawy, z tymże nie podejrzewam, żeby był problem z podjęciem współpracy z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AB DATA
Witam i zapraszam do współpracy z moim małym biurem rachunkowym. Działam na rynku warszawskim od 1998 roku od 1999 mam LMF. Moim atutem jest fakt, że każdego klienta prowadzę osobiście co zapewnia rzetelność usługi wynikającą z dużego doświadczenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATAcentre
Polecam swoje usługi - www.atacentre.pl , działamy w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojaksiegowa.eu
Zapraszam do współparcy - kompleksowo zajmę się obsługą księgową oraz kadrowo-płacową Państwa firmy. Ceny najniższe na rynku. Gwarantujemy odbiór dokumentów z Państwa siedziby. www.twojaksiegowa.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOTAXA Poznań
GOTAXA Kancelaria Rachunkowa z Poznania. Polecam - www.gotaxa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szukam ksiegowej
jesli szukasz tanie i solidne biuro takie gdzie jestes wazna i masz elastyczne godziny pracy to napisz do mnie na emaila marlena.b2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowa z LMF
Posiadam licencję Ministra Finansów i mogę tanio, a przy tym dobrze poprowadzić Twoją firmę na KPiR lub KH.(Warszawa). Elastyczne godziny pracy, stały kontakt, wieloletnie doświadczenie, reprezentowanie interesów Podatnika przezd Urzędem Skarbowym, ZUS. Rozliczeń dokonuję osboście. Tel: 600 887 907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiegowy
do reprezentacji interesów przed US wymagane są uprawnienia doradcy podatkowego lub radcy prawnego doswiadczona profesjonalistko. A tanio i dobrze to trcohę ze sobą sprzeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk32
W swojej firmie całą księgowość zleciłem firmie Camelot sp. z o. o. z Warszawy. Pomagają mi kompleksowo. Sam współpracuję z nimi na odległość i nie znam biura które działa tak długo jak to i które przez tak długi czas otrzymałoby się na rynku. Już nie muszę wypełniać kilkunastu druków, dokonywać obliczeń, gubić się w ogromnej ilości papierów, a potem jeszcze stać z nimi w niekończących się kolejkach w urzędach. Wszystko załatwiają za mnie. Sam decyduję o kwocie jaką płacę za wykonane usługi – brak opłat miesięcznych oraz limitów dokumentów księgowych jakie im dostarczam. Zresztą sami możecie ich sprawdzić www.taniarachunkowosc.pl tel. 792 266 402

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam super księgową Panią Agnieszkę Zatorską - biuro na Modlińskiej Warszawa http://taxexpert24.pl/pl/kontakt Jestem bardzo zadowolona ze współpracy! Super solidna obsługa, mega wiedza i doświdczenie + elastyczność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteryjczyk
Witam. http://www.grakon.com.pl/ tutaj masz zaufaną księgową z której sam usług korzystam, chyba lepiej nie znajdziesz już- wiele testowałem i wiem- że to jedna z lepszych. :) Polecam i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość businesslady
możesz spróbować jakiejś księgowości online, ja korzystam z usług http://www.dossier.pl, ale to warszawska firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenkas22
Ja korzystałam z usług księgowej http://www.kaweccygroup.pl i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm, za niewielkie pieniądze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z usług księgowej http://www.kaweccygroup.pl i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm, za niewielkie pieniądze xx ta pewnie ze śląska, a pytanie dotyczy Poznania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poznaniu jest świetne biuro rachunkowe, sama korzystam: http://www.lecyk.com/ . Mają bardzo wysoką jakość usług i korzystne ceny. Długo szukałam kogoś kompetentnego, a z tej firmy jestem baaardzo zadowolona. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadczymy usługi z zakresu rachunkowości oferując kompleksową obsługę mikro- i makroprzedsiębiorstw. Zajmujemy się m.in.: - Księgowością - Sprawozdaniami finansowymi. - Deklaracjami Wyszliśmy naprzeciw klientowi, dzięki czemu w naszej ofercie znajduje się całe spectrum usług księgowych, a także doradzamy przedsiębiorcom, co w znacznej mierze ułatwia im prowadzenie firmy. Wyróżnia nas prócz doświadczenia oraz ugruntowanej pozycji na rynku, odpowiednia wykwalifikowana kadra i konkurencyjne ceny naszych usług. zapraszamy, Biuro rachunkowe Sylan. 661 192 124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
Ja już od dawna szukałem obsługi księgowej dla siebie, bo sam nie mam do tego głowy. Choć przez pewien czas próbowałem się tym zajmować osobiście. Teraz mam od tego ludzi, konkretnie księgowego z biura Cafe Finance ( www.cafefinance.pl ). Rzetelnie, terminowo, kompleksowo. Tak to u nich wygląda. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro Rachunkowe Agnieszka Zdziejowska oferuje Państwu całe spectrum usług księgowych, a także kadrowo-płacowych. Naszym Klientom zapewniamy optymalne rozwiązania dostosowane do potrzeb. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie oraz profesjonalne. Posiadamy certyfikat usługowego prowadzenia ksiąg Ministra Finansów o numerze 4510/2003.W związku z prowadzoną działalnością mamy zawartą polisę ubezpieczeniową OC. Swoją ofertę kierujemy do różnych przedsiębiorców, małych i większych firm. Zajmujemy się również zaległościami podatkowymi.  Do naszej oferty wchodzi: • prowadzenie ksiąg handlowych • prowadzenie Ksiąg Przychodów i Rozchodów • prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego • księgowość dla stowarzyszeń i fundacji • usługi kadrowo-płacowe • pomoc w zakładaniu firm • rozliczenia roczne osób fizycznych • i inne usługi  zapraszamy do współpracy, Biuro Rachunkowe Agnieszka Zdziejowska Al. W. Korfantego 195 pok. 18 40-153 Katowice Tel kom. 601 668 972  Tel/Fax 32 259 72 86 wew. 230  biuro@biurorachunkoweaz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam ciekawą stronę, gdzie można znaleźć kompetentnych pracowników jak również dodać ogłoszenie oferty pracy :) rekrutacyjna rewolucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem również zwolennikiem strony rekrutacyjnarewolucja.pl, strona bardzo dobrze działająca z wieloma ofertami godnymi Twojej uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×