Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

poszukuję powierzchni magazynowej (Warszawa)

Polecane posty

Gość gość

hej, wszystkim! Od jakiegoś czasu prowadzę swój biznes - w domu, ale mi się wszystko nie mieści, bo za dobrze mi idzie z produkcją. ;) czy możecie polecić jakieś firmy, które oferują u magazynowanie? albo czy ktoś korzystał z usług tej firmy http://www.trans-tok.com.pl i może podzielić się opinią, co do magazynowania u nich. Interesują mnie tylko miejsca w Warszawie. Ewentualnie w okolicach (Piaseczno, Piastów itp.) z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla innych poszukujących podaję namiary na firmę, z której ja korzystam: DMT z Warszawyhttp://dmt.waw.pl/ Od dawna magazynuję u nich i wychodzi to całkiem korzystnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powierzchnie magazynowe, produkcyjne i biurowe nieraz są dostępne w www.premedmarki.pl . polecam zapoznać się z ich pełna ofertą, a odnośnie powierzchni magazynowej się dopytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja posiadam taka powierzchnię na wynajem 60 m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie polecę Les Mess Storage z 24 dostępem. Fajnie się korzysta w zależności od potrzeby czy to sezonowej czy stałej. Kupiłam przy okazji spory zapas kartonów do wysyłki czy składowania po atrakcyjnych cenach i w zasadzie bez kolejki. Pomieszczenia bardzo pojemne i schludne, wysokość koło 3 metrów więc już w małym pomieszczeniu można zgrabnie się pomieścić. Fajne rabaty nawet przy krótkim najmie, możliwość rezerwacji i podpisania umowy zdalnie. Do tego bezpiecznie i nowocześnie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×