Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
msalice17

Praca chałupnicza, czyli jak nie dać się oszukać i zarabiać

Polecane posty

Ostatnio przeglądam w internecie oferty na temat pracy chałupniczej typu składanie długopisów czy adresowanie kopert. Większość z nich to oszustwa, zwykła próba wyłudzenia od ludzi pieniędzy. Ale czy wszyscy oszukują? Może ktoś zetknął się z uczciwą firmą która nie robi ludzi w "balona" ? Wiem, że można trafić na uczciwe firmy tylko pytanie brzmi jak? Czy ktoś już próbował tego rodzaju pracy (a sądzę, że tak). Jak to wygląda? W jaki sposób szukać? Jak wyglądają zarobki? Trafiam na oferty "zarabiaj na składaniu długopisów nawet do 5000 tys. miesięcznie" i uśmiecham się pobłażliwie. Takie oferty omijam szerokim łukiem. Miał ktoś z Was okazję pracować/ dorabiać w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko juz po 18
tego typu oferty to w 99 % sciema. Szkoda sie za to brac. Jesli chodzi o inna prace to polecam MLM lub wykorzystanie wlasnej wiedzy i dosiwadczenia w jakiejs branzy i probowanie zarabiac na tym. Np ja znam sie na projektowaniu stron www i pracuje w ten sposob w domu. Prauje na zlecenie. Projektuje strony, grafike, pisze skrypty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erererrttrt
ale takich co robia strony jest juz od metra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko juz po 18
wiem ale to nie przeszkadza. rownie dobrze moglbym zalozyc internetowy sklep z czesciami do komputerow i tak bym dobrze na tym wyszedl. to ze czegos jest od cholery na rynku to nie znaczy ze nikt juz nie ma szans sprobowac tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No dokladnie , tez dorabiam
w domu. Nie istnieje praca dla osob, ktore nic kompletnie nie potrafia! Mozna pisac seoteksty (nienaganna polszczyzna, umiejetnosc lania wody o rzeczach o ktorych nie masz pojecia), strony, grafika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko juz po 18
Mozliwosci na zarabianie duuuzych pieniedzy jest ogrom. Ale 90 % ludzi ich nie widzi. taka prawda. Pieniedze leza na ulicy wystarczy sie po nie schylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie interesuje właśnie coś z pracy chałupniczej (już pomijając te nieszczęsne długopisy czy koperty ale cokolwiek). Praca przez internet- wszędzie trafiam na strony typu, rejestrujesz się, jakieś polecenia ogólnie wciskanie ludziom kitu. Na MLM też wątpliwe bo ludzie nie głupi są, byle czego im nie wciśniesz :P A ta praca chałupnicza to dla mnie byłoby dobre rozwiązanie- tylko jak piszę nie mogę trafić na żadną ofertę, więc przydałaby się pomoc kogoś kto trafił uczciwie i mógłby polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no pewnie jest multum stron, które oferują płacenie za klikanie, pisanie itp ale stawki są tak śmieszne, że jeśli po miesiącu uzbierasz 10 zł to możesz być z siebie dumny :P na projektowaniu stron się nie znam, ale jak ktoś w tym siedzi to zajęcie chyba nie najgorsze. Wykonujesz konkretne zadanie i za to masz kasę, i mnie właśnie coś takiego interesuje. Jasne zasady, z góry określone zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko juz po 18
w MLM tez masz jasne zasady. I nie jest to biznes dla kazdego, nie dla glupich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy chałupniczej? Właściwie wszystko, szybko się uczę. W internecie? Hm może pisanie jakichś niedługich tekstów, różne tematy. Nie wiem za bardzo na razie się rozglądam. Może coś związanego z językiem (czyt. angielski).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na Twoim miejscu najpierw zastanowiłabym się, co chcę robić, później - nauczyła tego, po czym poszukała firmy, która jest zainteresowana tego typu zleceniami i do niej uderzyła. Mogłabyś pisać np. teksty pozycjonujące, na to jest popyt. Na tłumaczenia także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ererrtrtrt
no ja sie nie zgodze z wami, wystarczy wejsc na zlecenia przez net czy oferie, a tam jak jakies zlecenie o zrobieniu strony czy pisaniu tekstow to zaraz 50 ofert, wiec wcale nie ejst tak różowo. nienaganna polszczyzna? wiekszosc tych copywriterow wali byki jak leci, a jakos uwazają sie za wielkich pisarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ererrtrtrt
aha i dodam, ze zazwyczaj wygrywa ktos kto robi za 20 zl dziennie ;) czyli najtansze oferty wygrywają. zwlaszcza gdy chodzi o te teksty i tlumaczenia na ang. nawet tacy co cchą 5 zl za strone a4 tlumaczenia sie zglaszają i wygrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko juz po 18
najtaniej nie znaczy najlepiej. takimi cenami ci idioci tylko psuja rynek. Banda kretynow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech czyli to też odpada? Bo właśnie tak patrzę na stronach i to nie jest tak, że piszesz tekst i go sprzedajesz. ererrtrtrt masz rację, dajmy na to ktoś chce tekst, jest kilkudziesięciu chętnych. Jakie jest prawdopodobieństwo, że wybiorą mój? I zależy kto, bo jeden weźmie za wyższą stawkę dobrze napisany tekst a drugi byle g*wno (przepraszam za wyrażenie) byle taniej. Więc to też nic pewnego. P.S. Trafiłam na stronę textmarket.pl zobaczę co z tego będzie, nie zaszkodzi spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszych czasach nie ma żadnej pewnej pracy. Musisz wykazać się zdolnościami, kreatywnością i umiejętnością sprzedaży siebie. Nie zauważyłaś, jak duże mamy bezrobocie? Czy myślisz, że Ty pierwsza wpadłaś na pomysł pracy chałupniczej a pracodawcy nie mają z czego wybierać? Oczywiście, że mają i pierwszeństwo mają osoby, które posiadają wiedzę, doświadczenie i skuteczność działania. Pracodawcy nie chcą przyuczać, żal im na to czasu i pieniędzy. Dlatego jeśli chcesz znaleźć jakąś pracę do wykonania w domu, powinnas już to umieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze juz po 20.
Wszystkiego tzreba sprobowac. I najwazniejsze to uczyc sie, uczyc sie i jeszce raz uczyc sie i starac sie wykorzystywac te wiedze/ zdobywac doswiadczenie. Mozliwosci jest wiele. Trzeba obudzic szare komorki. To ze gdzies jest duza konkurencja nie znaczy ze ty nie masz sprobowac. Z takim podejsciem jestes z gory skazana na porazke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie zauważyłaś, jak duże mamy bezrobocie? " gdybym nie zauważyła to nie było by tematu. "Czy myślisz, że Ty pierwsza wpadłaś na pomysł pracy chałupniczej a pracodawcy nie mają z czego wybierać? Oczywiście, że mają i pierwszeństwo mają osoby, które posiadają wiedzę, doświadczenie i skuteczność działania." nie, nie wpadłam pierwsza na pomysł pracy chałupniczej. Szukam jedynie wiarygodnych ofert, brak na razie jakichkolwiek, nawet tych gdzie wymagają doświadczenia. Poza tym doświadczenie- jakoś trzeba je zdobyć, czyż nie? Trzeba od czegoś zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze juz po 20.
Wiec albo MLM albo wlasny biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam Ci po prostu unaocznić, że nie ma sensu byś szukała czegokolwiek, z nadzieją, że znajdzie się dobra dusza, aby Cię przyuczyć, bo to mimo Twoich osobistych zdolności może być bardzo trudne. Dlatego powinnaś się skupić na tym, co już doskonale umiesz lub nabyć te kompetencje. Oczywiście najwygodniejszą formą zdobycia doświadczenia jest przyuczenie, ale jeśli nie ma takiej możliwości, powinnaś sama zdobyć niezbędne informacje, korzystając np. z fachowych książek lub z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że nie ma sensu budowanie własnego biznesu, nie mając dobrego pomysłu / biznesplanu, pieniędzy odłożonych na przedsięwzięcie i bez znajomości rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze juz po 20.
z ta pesymistycznym podejsciem to najlepiej popelnic samobojstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze juz po 20.
Jak to ktos madry powiedzial "w dzisiejszym swiecie sposobow na zarobienie miliona zł jest tak duzo ze ciezko jest go nie zdobyc w ciagu 6 lat" - oczywiscie w gre wwchodzi ciezka praca i wiele godzin poswieconych na nauke planowanie i działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własny biznes to nie jest zły pomysł ale tak jak napisała Czarna Izabella trzeba się na tym znać, bo mały błąd i leżysz :) . Wiecie teraz szukam jakiejkolwiek pracy, nie musi być bardzo dochodowa ale jeśli mam siedzieć w domu to czemu jakoś by tego nie wykorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze juz po 20.
wiedza na dany temat to podstawa. dlatego ja zaczynalem w MLM zeby zarobic na biznes. Pozniej wlasne strony www i jakos poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardziej myślę o sprzedaży przez internet- już nawet wiem co, wiem jak tylko środków brak chociaż wcale nie są takie duże więc myślę, że to kwestia kilku miesięcy zanim zacznę próbować robić coś w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze juz po 20.
no to powodzenia i nigdy sie nie poddawaj. Bo jesli sie poddasz to przegrasz. Ale chyba o tym wiesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
SUBKILLER Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym co pozwala ci wytrwać. Dlatego pośpiesz się zmotywuj i zarabiaj pieniądze razem z subkiller.pl >>> https://subkiller.pl/?p=rufus8 Zalety naszego programu partnerskiego Unikalne programy partnerskie Premium i Sub SMS Znakomita skuteczność programów partnerskich Szybkie wypłaty bez prowizji Możliwość edycji programów pod względem graficznym 11% od poleconych Dobry kontakt z administratorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×